reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Liskka, ja zwiększoną wydzielinę mam już od dawna a jak mi odchodzi to właśnie takie kulki. Także jestem pewna, że to czop. Tylko szkoda, że to szybciej się nie rozwija. A sms też mnie wkurzają, bo chciałabym urodzić, a jeszcze ludzie ciągle pytają czy już :crazy:
No i dziś śniło mi się, że miałam cc, bo mała nie chciała wyjść.

Marcysia, mój też mówił kategoryczne nie na wspólny poród, a teraz chce być i nawet przeciąć pępowinę. Po prostu faceci potrzebują więcej czasu na przemyślenie pewnych rzeczy:) No i ja nie wyobrażam sobie być sama przy porodzie. No ale nie zamierzam męża zmuszać, więc to jego decyzja

bunieczek, ja w połowie ciąży raczej nie miałam bóli, no może czasami mnie coś pobolewało. Ale nie było to związane ze skracaniem szyjki. Jak zaczęło mnie mocno boleć, to już się szyjka skróciła, ale to było ok 35tc. Czasami coś pobolewa i to normalne, bo jednak macica rośnie przez całą ciążę. Jeżeli się martwisz to idź do lekarza niech sprawdzi szyjkę. Lepiej się uspokoić.
 
reklama
Hej dziewczyny jestem nowa na forum czy sa tu jakies przyszłe mamusie we wczesnej ciazy bo widze ze większość juz bardziej zaawansowana :)
Ja jestem w 7 tyg. Ciazy po ICSI pierwsze i udane :)
Troche sie stresuje tym wszystkim i potrzebuje czasem troche wsparcia :) mam nadzieje ze dobrze trafiłam :)
 
Pani Jaworska gratuluję ciąży i to za 1 razem :) super. Niech maluszek rozwija się zdrowo i życzę nudnej i bezproblemowej ciąży :)
Są dziewczyny na podobnym etapie i pewnie wejdą na forum troszkę później.
Na kiedy masz termin? To Gizas jak wejdzie to wpisze Cię do kalendarza :-)
 
Hej :) również chciałabym do Was dołączyć, jestem w 8t4d i tak jak Pani Jaworska udało nam się przy pierwszym podejściu :) pozdrawiam serdecznie :)
 
Witam wszystkie Panie.
Pani Jaworska Ja jutro zaczynam 12 tydzień :) na kiedy masz termin?
Dziewczyny mam problem, wyszła Mi opryszczka na wardze ;/ czy któraś z was męczyła się z tym problemem? jejku byłam wczoraj u lekarz na kontrolnej wizycie i z tego podekscytowania zapomniałam zapytać, szkoda słów, to jedyny problem o którym z Nim miałam porozmawiać a tu skleroza dopadła Mnie w najmniej oczekiwanym momencie.
Nie wiem co stosować, czy może lepiej pójść do lekarza pierwszego kontaktu... hm? jakieś porady?
z góry dziękuję :)
Pozdrawiam serdecznie.
 
Hej dziewczyny,
Mam pytanie, jaka dawka dobowa progesteronu jest przepisywana w Polsce po transferze mrozaczkow?
Ja mieszkam w Norwegi, i tu podchodzą do ciąży trochę inaczej, nie podtrzymuja ciąży, mówią o naturalnej selekcji.
Obecnie jestem 12dpt, w niedziele (10dpt) miałam plamienie ze skurczami, wzięłam nospe i dodatkowa tabletkę progesteronu i ustało, skurcze jeszcze się pojawiają, ale nie są silne. Gdybym się im tu przyznała o nospie, zaraz by mi jej zabronili. Obecnie biorę 3x dziennie Progynova i 300g lutinusa. [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7] test wyszedł pozytywny [emoji1][emoji1][emoji1][emoji1]
 
Pani Jaworowa witamy! :-) Ja jestem w 11tc też niedawno przechodziłam dokładnie to co Ty :-) podobnie kate_p7, pewnie niedługo się tu pojawi. Gratuluję ciąży! :tak:

_Agus_ ja po transferze dostałam 3x lutinusa 100 (wczesniej Prolutex 1 zastrzyk, ale poprosiłam o zmianę na coś nie kłującego, bo już brzuch miałam jak śliwkę ;-)). gratulacje dwóch kresek! :-)
 
beti witaj i gratuluję ciąży :-) Rozwijajcie się zdrowo i nudnej ciąży życzę :)

Nacia,
radzę iść do ogólnego lekarza, bo opryszczka może być niebezpieczna jeśli nie pojawiała się wcześniej tylko dopiero teraz. Kilka stron wcześniej była rozmowa na ten temat i dziewczyny radziły co robić :)

Agus, ja brałam po 1200 jednostek luteiny dziennie po transferze - 3x100 dopochwowo i 3x100 podjęzykowo. Gratuluję pozytywnego testu :)


liskka, jak się czujesz? U mnie chyba wszystko zwolniło i ustąpiło. Tylko mała mi się uspokoiła i już tak się nie rozpycha. Może się przygotowuje do porodu. Fajnie by było :)
 
reklama
beti, Pani Jaworska gratuluje i to za pierwszym razem- super wiadomość :tak: życzę wam nudnej i książkowej ciąży ;-)
nacia ja miałam opryszczkę i gin zapisał mi heviran 400, teraz też biorę zapobiegawczo, najlepiej przyklej plaster na opryszczkę żeby tego nie roznieść i zadzwoń do swojego gina i powiedz mu bo to dość istotne
agus ja po transferze brałam luteine dopochwowo 3x1 i tyle,
aisa zdjęcie pokoju wrzucę jak go ogarnę tzn wszystko będzie tak jak ma być ;-)
liskka, anulla, aisa która pierwsza zgłasza się do przytulenia maluszka ? :-D
Ja czuję się ogólnie dobrze, mała daje znać coraz częściej o sobie, wydzielina pojawia się więc tylko czekać aż coś się w końcu ruszy. Mam nadzieję że nie przegapie momentu odejścia czopa- anulla tobie teraz odchodzi, powiedz mi czy faktycznie konzystencje ma galaretowatą i na wkładce zobaczę ? Położna była wczoraj u mnie i mówiła że na wkładce będzie taka maź kremowa i wtedy to jest odejście czopa czasami w całości wychodzi a czasami po trochę,
 
Do góry