reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Super cieszę sie :) termin mam na 27.12 :) beti88 gratuluje :)
A masz jakies objawy? Bo ja sie troche martwię bo przestały mnie piersi bolec i sie zastanawiam czy to zle nie wróży i jakies dreszcze mam zwariować mozna :)
 
reklama
Anulla28, czuje sie bardzo dobrze. Wg suwaczka dzisiaj mija mi 40tc ale tak naprawde termin jest na jutro.
Pytalam mamy mojej i ona przy swoich porodach nie miała bóli przepowiadających tylko od razu porodowe, nie wie kiedy odeszły jej wody ani czop wiec moze u mnie bedzie podobnie.
Moj lisek tez mniej sie teraz rusza. Czekamy juz na to szczęśliwe rozwiazanie .
 
Agus ja po transferze brałam 3x100 luteina dowcipnie i duphaston 3x1 niestety dupka musiałam odstawić bo styl mi żołądek i teraz troche problemy mam i biore 3x200 luteiny
 
Pani Jaworska, nie boje sie :) jestem bardziej ciekawa jak to bedzie i nie moge doczekać sie jak zobaczę mojego synka. Oczywiście ból pewnie zweryfikuje wszystko ale jak na razie jestem nastawiana zadaniowo. Zobaczymy jak bedzie w trakcie akcji porodowej... :-)
Fajny masz termin porodu :-) zawsze marzylo mi sie rodzic w grudniu . Moj ulubiony miesiąc .

Agus, ja brałam 3x200 progesteron dopochwowo do chyba 14 albo 16 tc. Aaa i Odstawiać tez trzeba stopniowo, nie z dnia na dzien
 
Ostatnia edycja:
Dziękuje wam dziewczyny[emoji23]
Byłam dziś na pobraniu krwi i po wycieczce znowu- kamień w brzuchu. W piątek mam jechać na drugie badanie. Jeśli będzie wzrastać to będę się upierać żeby mi pomogli utrzymać ciąże. Jutro zadzwonię o wynik.
Sama sobie zwiększyłam dawkę Lutinusa do 400/dobę. Oni tu maja dziwne podejście w NO, selekcja naturalna...
No nic pozostaje mi leżeć, w poniedziałek do pracy, moze wszystko się naprawi do tego czasu.
Pozdrawiam [emoji259]
 
reklama
Do góry