reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Anula86, tak to jest taka galaretka, na pewno tego nie przeoczysz. ;-)

liskka
, ja mam na poniedziałek termin i też nie mogę się doczekać. A moja mama ze mną urodziła tydzień po terminie, więc boję się, że może być tak u mnie. I jeszcze u mamy musieli wywoływać, więc obawy mam coraz większe. No ale w czwartek się dowiem co i jak :)
 
Dziewczyny a napiszcie jak to u was było z bólem piersi.
Mnie na początku mocno bolały a w połowie 6 tyg przestały, tylko przy mocniejszym ucisku pobolewają no i nadal sa powiększone
Martwię sie bo oczywiscie juz sie naczytałam ze to ze bol ustał nie wróży dobrze
Miała moze któraś z was podobnie? wizytę mam dopiero za tydzien i troche sie stresuje [emoji51]
 
Mnie w pierwszej ciazy piersi bardzo bolaly caly czas tak do 20 tyg . Teraz bolaly do ok 12 tyg. Nie wiem czy bol piersi jest wyznacznikiem dobrze rozwijajacej sie ciazy... Kazdy organizm jest inny
 
Beti i pani jaworska gratulacje!

Nacia ja na opryszczke na wardze smarowalam mascia cynkowa ;-)

Lisska, Aisa i Anulla kciuki za was! ;-)
 
[FONT=Open Sans, sans-serif]MAJ [/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif]
2.Liskka
[/FONT]
[FONT=Open Sans, sans-serif](13maj) synek[/FONT]
[FONT=Open Sans, sans-serif]3.Anulla28 [/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif](18maj) córka Wiktoria Amelia[/FONT]
[FONT=Open Sans, sans-serif]4.Aisa79 [/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif](25maj) syn Marcel Marek[/FONT]
[FONT=Open Sans, sans-serif]5.anula86@ [/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif](29maj) córka [/FONT]

[FONT=Open Sans, sans-serif]CZERWIEC[/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif][/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif]
[/FONT]
[FONT=Open Sans, sans-serif]6.Luize [/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif](14 czerwiec) córka Zuzia i syn Mateusz[/FONT]

[FONT=Open Sans, sans-serif]LIPIEC [/FONT]

[FONT=Open Sans, sans-serif]16.lilka-1986 [/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif](31 lipiec lub 1 sierpień) córeczka[/FONT]

[FONT=Open Sans, sans-serif]WRZESIEŃ[/FONT]
[FONT=Open Sans, sans-serif][/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif]8[/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif]. [/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif]Bunieczek29 [/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif](19września) synuś[/FONT]
[FONT=Open Sans, sans-serif]9.kikifish87 [/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif](25 września)córeczka[/FONT]

[FONT=Open Sans, sans-serif]PAŹDZIERNIK[/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif][/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif]
10
[/FONT]
[FONT=Open Sans, sans-serif]. [/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif]GizaS[/FONT] [FONT=Open Sans, sans-serif](10październik)[/FONT]

[FONT=Open Sans, sans-serif]LISTOPAD[/FONT]

[FONT=Open Sans, sans-serif]7.Fusun [/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif](7listopada)[/FONT]
[FONT=Open Sans, sans-serif]11.Nacia90[/FONT] [FONT=Open Sans, sans-serif](20-23listopada)[/FONT]
[FONT=Open Sans, sans-serif]12.Kate_p7[/FONT] [FONT=Open Sans, sans-serif](20-23listopad)[/FONT]

[FONT=Open Sans, sans-serif]GRUDZIEŃ[/FONT]


[FONT=Open Sans, sans-serif]5.Szkrabek [/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif](5grudzień)[/FONT]
[FONT=Open Sans, sans-serif]6.Pani Jaworska[/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif](27 grudzień)[/FONT]


Witam

Liska i Anula jesteście juz tak blisko spotkania ze swoimi maluszkami:sorry:zazdroszczę
Pani Jaworska witam na naszym forum, już jesteś dopisana do kalendarza:tak:
Aguś witaj, ja po transferze miałam 600 mg lutinusa i 3 razy dziennie duphaston, w 13 dpt zbadałam prg i był około 13 i dołożyłam sobie jeszcze 3 razy dziennie luteinę podjęzykową, może nie koniecznie bo lutinus dopochwowy nie wychodzi z badania z krwi ale byłam choć trochę spokojniesza o ten prg
 
Dziękuję za przyjęcie do grona :) Pani Jaworska ja stety niestety objawy mam: ból piersi, całodniowe mdłości, które są okropne i duże zmęczenie.. według usg termin mam na 20 grudzień :) powodzenia dziewczyny i miłego dnia ;)
 
Szkrabek a wszystko szło pomyślnie czy miałaś jakies perypetie po drodze?

To moja pierwsza procedura - byłam w szoku jak usłyszałam "in vitro", i poleciało stymulacja, punkcja, transfer, a teraz ciąża, też za pierwszym razem zaskoczyło. Tylko niestety przeszłam hiperstymulację, której nikomu nie życzę :baffled:


Od tygodnia mniej więcej moje objawy przeszły, senność, mulenie w żołądku, tylko apetyt został :confused2: i ból piersi. Na koncie mam już +1kg, a to dopiero 11tc... widzę, że mój brzuch spuchł, przez to jedzenie co chwila :baffled: mam nadzieję, że jak sie ciepło zrobi na dobre, przyjdzie lato to i jeść mi się mniej będzie chciało. To przez to cholerne siedzenie w domu, po prostu jem... gdybym siedziała w pracy byłoby inaczej :-(
 
Ostatnia edycja:
Szkrabek a to faktycznie współczuje domyślam sie ze to nic przyjemnego
Beti88 to dobrze ze masz objawy pewnie wszystko idzie w dobra stronę :)
 
reklama
Szkrabek ja tez jestem na zwolnieniu, nie dałabym rady teraz pracować, czas w domu mi leci b szybko dosłownie dzien za dniem. W pracy powiedziałam juz ze jestem w ciazy i obawiam sie czy nie za szybko. Dziś prawie cała noc nie spałam miałam dreszcze i mdłości wiec i tak nie dałabym rady pracować. U mnie z apetytem na odwrót na nic nie mam ochoty, co mnie akurat cieszy bo nie należę do chudzielców :) nie martw sie po ciazy wszystko zrzucisz nie bedzie czasu na jedzenie :)
 
Do góry