reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Mi mój gin na ostatniej wizycie też powiedział że ivf jest wskazaniem do cc, ja uważam że to zależy od szpitala i lekarza, bo jeden powie że po ivf cc a drugi stwierdzi że ivf to żadne wskazanie,
 
Moja ginka zaprzeczyła, powiedziała mi, że ivf nie jest wskazaniem do cc - dlatego dopytuję. Nadżerka wskazaniem do cc? Też kiedyś miałam wypalaną... hmm... ale nigdy o tym nie słyszałam... pewnie wszystko zależy od lekarza i od szpitala - jeden prowadzi się i swoje pacjętki tak, drugi inaczej...

No ja własnie dzis w Lidlu kupiłam sobie spodnie dresowe dla ciężarówek - nie wiem czy jestem zadowolona, zobaczę jak już będę miała odpowiedni brzuch... :-) ale kosztowały 30 zł, więc odżałowałam...
 
szkrabek, ja żałuję, że tych spodni nie było wcześniej tych spodni, bo szukałam czegoś żeby chociaż po domu chodzić wygodnie:)

mój lekarz potwierdził, że ivf nie jest wskazaniem do cc, ale z tego względu, że już się namęczyliśmy żeby zajść w ciążę, to lekarze dają wybór i nie ma problemu z cc. No ale to od lekarza zależy, bo nigdzie nie jest napisane, że to wskazanie do cc. Gdyby było, to każdej chcącej cc by robili bez kombinowania różnych zaświadczeń.
A co do nadżerki, to nie wiem, bo nie spotkałam się żeby któraś miała po niej cc - ale może to też od lekarza zależy.
 
Usg genetyczne w 12 tyg jest juz przez brzuch.
Wczesniej miałam tylko dopochwowe ;)

Moja gin tez uważa ze ivf nie jest wskazaniem do cc.

Anulla28, moj lisek tez rozpycha sie na boki...
A czop jakiego masz koloru ? Czytałam ze zabarwiony sygnalizuje zbliżający sie poród a kremowy czy przezroczysty moze odchodzić nawet 2 tyg wczesniej. Jednak mysle ze skoro masz skrócona szyjkę juz to szybko pójdzie :-) zaciskam kciuki i czuje ze będziesz pierwsza z majówek :-)
 
Lilka ja myslalam zeby zrobic przeciwciala i zobaczyc jak to tam jest. Jak bedzie niski to moze dlatego te infekcje mam i ty tez!

Marcysia ja mialam usg genetyczne 12t5d..i to przez brzuch i dluugo ;-)
 
reklama
ja miałam pierwsze połówkowe przez brzuch. Ale na wizytach u gin miałam i takie i dopochwowe żeby sprawdzić dokładnie szyjkę i łożysko.

liskka, mam takie kremowe. Ale w sobotę było zabarwione na brązowo. Odchodzi w małych ilościach, więc tak pewnie może trwać i trwać. coś mała się nie spieszy, więc ja myślę, że Ty urodzisz pierwsza i ja zaraz po Tobie :) No i chyba mi pomogło przytulanie z mężem, bo wcześniej nie miałam :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry