reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Kaya ja tez mam czesto opryszczki i w ciazy z Hania mialam chyba ze 4 razy smarowalam normalnie hascovirem i nic sie nie stalo.
 
reklama
Ja też często opryszczke miałam dr kazał smarować zoviraxem ale za wczasu traktowałam ją też sonolem jak tylko zaczynało swedziec.
 
Liskka, ładny brzusio i już niedługo nie będzie tam małego lokatora:) Ja też muszę zrobić ostatnie zdjęcie z niunią w środku, bo może nie zdążę:)
szkrabek, u mnie bardzo późno było widać brzuch. Nawet w 5 miesiącu był malutki brzuszek i prawie niewidoczny. Mi urósł na przełomie 7/8 miesiąca dopiero tak, że już było widać pod kurtką.

Ja dziś miałam już bóle @ także z krzyża, także chyba organizm się zaczyna przygotowywać na dobre, ale mógłby się pospieszyć :) No i nie wiem czy powoli czop nie odchodzi, ale moze mi się wydaje. Podjęłam decyzję, że po 18 maja lekarz ma mi określić termin cc. Jeśli poród zacznie się wcześniej to próbuję sn, a jak nie to chcę cc. W czwartek mam wizytę i zobaczymy co na to lekarz i czy nie jest za późno na ustalenie terminu.
 
dziewczyny widzę jak omawiacie czy chcecie poród sn czy cc. Na prawdę to jest w Waszej gestii? Lekarz Was pyta czy nie chcecie aby cc?
Jakoś trudno mi sobie to wyobrazić... ja w sumie będę rodzić gdzie indziej niż przyjmuje moja ginka, więc ustalenie cokolwiek z nią nie ma sensu... ale nawet gdyby... po prostu ciekawi mnie, czy można sobie po prostu wybrać?
 
szkrabek to może będzie już teraz tylko dobrze, u mnie niby lepiej a potem pojawiła się zgaga, mdłości od nowa ale tylko z głodu, no i bóle głowy takie silne że aż zaczynam się bać czy to normalne, bo mam je codziennie tak że aż bolą oczodoły, nie mogę trafić w drzwi itp... wszędzie mam już siniaki :-(
Co do brzucha, ja się nie mieszczę w spodnie, kupiłam sobie rozm.42 wyglądają jak worek, ale w pasie nic nie uciska, walczę z ciążowymi ciuchami, bo mi się nie podobają...u mnie niby brzuszek już widać, ale moim zdaniem to zgaga, wzdęcia i progesteron przez który nabieramy wody, macica nie jest az tak duza na tym etapie, no chyba że ja się nie znam:-p
Co do usg ja mam w tym tygodniu i się bardzo denerwuje, tak bym chciała żeby wszystko było dobrze ale z moim szczęściem pewnie coś jak zwykle się zepsuje delikatnie mówiąc..

Aisa piękny pokoik, chyba podobny gabarytowo do naszego:-p kurcze tyle rzeczy tam zmieściłaś, z czasem nawet biurko wejdzie. U nas tez trzeba pokombinować z tym pokojem, tylko nie wiem jak pomieścić na 8mkw rzeczy dwójki dzieci:-(musze tam wstawić szafę z zabawkami z salonu, z czasem łóżko piętrowe a my musimy salon zaanektować buuuu...
 
szkrabek, mnie lekarz pytał jak chcę. Powiedział, że po in vitro mam prawo wyboru. Potem jak leżałam w szpitalu to inny powiedział mi to samo. A w innym szpitalu tak samo. Także u mnie nie ma problemu z cc. Tylko 1 szpital jest nastawiony na sn, ale tam nigdy nie pójdę rodzić.

No i chyba rzeczywiście odchodzi czop. Wiem, że można z tym chodzić trochę, ale ja mam takie bóle @, że chyba długo nie zostało. No i chyba Wiktoria urodzi się w terminie:)
 
Anull28, jak u Ciebie? Co z tym czopem?
Ja wczoraj wieczorem miałam bóle podbrzusza, myślałam ze w nocy cos sie rozkręci a tu cisza .

Anula86@, pokaz pokoik małej :-)
 
reklama
Do góry