reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Smerfeta, tak do Poznania się wybieramy ;) a Ty nie chcesz jechać?

Liskka, a to numer żeby jeszcze a aptece przeterminowane sprzedawali. Szok!
 
reklama
Liskka ja zaczelam klasc w 4 tygodniu ale pani doktor powiedziala, ze powinno sie od urodzenia. W szpitalu raz polozna kladla Juniora na brzuszek ale ja tego nie robilam, mam wrazenie, ze dziecko sie meczy.
 
Liskka ja tak po pierwszym tygodniu zaczęłam jak siora pokazała mi jak to robić. Na dobrą aptekę widzę trafiłaś ;-) ale wiadomo, anglicy są wyluzowani :)

Kasik to dziwnie doktorka powiedziała bo w pierwszym miesiącu dziecko na brzuchu przyjmuje pozycje embrionalna czyli właśnie podkurcza nogi, dupcia do góry i to jest prawidłowe. Zaczyna też odrobinkę podnosić głowę

Magda nie bardzo mi się chce jechać tak daleko z takim małym dzieckiem :-)
 
aisa ja raczej też cc będę miała, dr dziś na wizycie mówił że po ivf są wskazania, ale ostatnie zdanie do mnie należy, i rozmawiałam z m i jesteśmy nastawieni już, także następna wizyta za tydzień i umawiam się na cc mam nadzieje że zdąrzę i mała jeszcze posiedzi sobie ;-),
magda słodziak z tej Zosi :tak:
 
Witajcie.

Ja już po wizycie. Denerwowałam się bardzo ale jak zawsze nie potrzebnie, wizyta była fantastyczna. Dzidziunia jest zdrowa jak byczek :biggrin2:Rozwija się książkowo i waży aż 385 g :biggrin2: doktorek wymaglował dzidziunia ze wszystkich stron jak się tylko dało. Kolejne takie usg w 30 tyg ciąży. Jestem mega szczęśliwa. I okazało się, że będzie synuś :biggrin2: mój mąż zrobił piękny prezent na 30 urodziny :biggrin2:moja lekarka po oględzinach szyjki stwierdziła, że wszystko jest dobrze, nadal mam mierzyć ciśnienie, wypisała mi receptę na clexane na ryczałt dała badania do wykonania : mocz jak na każdą wizytę oraz obciążenie glukozą.
 
bunieczek!!! superanckie wieści! Gratuluje zdrowego synka! :-) Synkowie są fajniusi! Takie przylepy niesamowite, szczególnie są właśnie za mamusią :-) no tak do ok 7-8 roku życia, potem komitywa z samcem następuje ;-)
 
liskka- no niemozliwe zeby dochodzilo do takiego czegos w aptece.:szok: mam nadzieje ze uda ci sie go zwrocic.

anulla liskka - czytam codziennie bb zeby sprawdzac co u was:-). i powiedzcie mi czekacie na porod sn czy cc. mnie sie moja dr ostatnio pytała jak rodzic chce a ja nie wiedziałam. mogłybyscie sie wypowiedziec??

bunieczek- ogromne gratulacje cudownego synka:-D wcale sie nie dziwie ze sie stresowalas, ja tez mysle jak ta moja kruszynka. tym bardziej ze zawsze wychodzi mniejsza:zawstydzona/y: kochana a powiedz mi jakie ty leki przyjmujesz??
 
Madzia ale sliczna Zosia ;-)

Liskka to jakas masskra zeby w aptece kupic i to przeterminowany krem i to dla dzieci..

Bunieczek gratuluje synusia! ;-)
 
Kiki ja powiem szczerze że ucieszylam się z propozycji mojego lekarza, ostatnimi czasy mam schizy że mała może być owinieta pepowina, albo że nie przejdzie przez kanał rodny i zaklinuje się i tak bym mogła wymieniać długo, nie wiem co lepsze? chciałabym jak najlepiej dla mojej dziewczynki :-)
Majoweczki jak się czujecie? Też wam brzuch napina się przy dłuższym chodzeniu? Kuje was na wysokości spojenia lonowego - tak jakby w środku?
Ciekawe która pierwsza rozpocznie rozpakowywanie ;-)
 
reklama
Do góry