reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Magda Ola też nie lubiła na brzuszku leżeć i ja jej wcale nie zmuszałam potem przyszedł czas , że sama zaczęła się przewracać a teraz śmiga po pokoju aż miło więc nie stresuj się bo niektóre dzieci widocznie tak mają .
 
Labo, już się śmiałam że Zosia od razu będzie chodzić lub raczkowac. Dzisiaj jak leżała na brzuszku nie próbowała się obrócić na plecy tylko nogi podginala i na kolankach się podnosiła.
 
Dagpio mi też wydaje sie ze na tym etapie ciąży nie ma co badać prg

Magda moja mała też nie lubi leżeć na brzuszku a zaraz ją to czeka :) śliczną masz córkę :) a spacer można a jakże, tylko że auto mam tylko w wekendy więc tylko weekend wchodzi w grę. Na spotkanie do Poznania jedziesz tak jak zapowiadalas?

Liskka tak, pobierają z pięty. Nie widziałam tego, widziałam już tylko ślad po. Widziałam za to na 3 dobę pobranie z nadgarstka jak wybijają grubą igle i skapuja z niej krew do badania brrr
 
Dziewczyny, kupiłam krem przeciwsłoneczny taki dla niemowląt z filtrami mineralnymi Musteli i teraz sprawdzam i jest przeterminowany jak można w aptece takie sprzedawać..!!Jutro jadę go zwrócić ale tyle kłopotu z tym, wkurzyłam sie na prawdę
 
liskka to naprawdę chamstwo żeby sprzedać przeterminowany krem i to jeszcze w aptece. Rozumiem w sklepie, bo oni raczej nie sprawdzają dat na bieżąco.


edit.
właśnie odnośnie kremów z filtrami. Wszystkie jakie znalazłam są co najmniej od 3 miesiąca życia. A czym smarować dziecko od urodzenia przy wyjściach z domu? Wiadomo, że nie wychodzić w największe słońce i najlepiej dziecko musi być zasłonięte tzn. w cieniu itd. Ale czy można posmarować zwykłym kremem dla dzieci od 1 dnia życia? Tylko on bez filtrów jest.
 
Ostatnia edycja:
Nie przyszło mi do głowy żeby w aptece sprawdzać date ważności :crazy: Jutro się tam wybiore, na szczęście mam jeszcze paragon.
 
Dagpio nie pomoge bo nie badalam na tym etapie ciazy.

Magda 5 minut to wcale nie tak krotko. To badanie akurat pamietam bo my nie kladlismy Juniora na brzuchu, myslalam, ze to za wczesnie i pani doktor powiedziala, ze widac, ze tego nie robimy bo tylek dzwiga ;) Teraz staramy sie chociaz raz dziennie i ladnie podnosi glowke ale max 3-4 minuty i placz.

Moj Junior po pobraniu krwi z dloni w szpitalu mial siniaka prawie 4 tygodnie :(
 
reklama
Do góry