reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

milena87, tak to już jest że każdy poród jest inny. Człowiek chciałby idealny a nie zawsze tak jest. Znam osobę która urodziła piątkę dzieci siłami natury i nigdy nawet nie miała nacięcia krocza. A niektóre dziewczyny się męczą a i tak kończy się cc. Zdrowie dziecka jednak najważniejsze i wierzę że lekarze wiedzą co robią.
A jak tam mały się chowa? Prosimy o aktualne zdjęcie przystojniaka :-)

anulla@86, brzuszek pierwsza klasa ! :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jestem jestem i kalendarz też ale nie było nikogo nowego kto by się pochwalił datą produ:-p
[FONT=Open Sans, sans-serif]MAJ [/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif]
2.Liskka
[/FONT]
[FONT=Open Sans, sans-serif](13maj) synek[/FONT]
[FONT=Open Sans, sans-serif]3.Anulla28 [/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif](18maj) córka Wiktoria Amelia[/FONT]
[FONT=Open Sans, sans-serif]4.Aisa79 [/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif](25maj) syn Marcel Marek[/FONT]
[FONT=Open Sans, sans-serif]5.anula86@ [/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif](29maj) córka [/FONT]

[FONT=Open Sans, sans-serif]CZERWIEC
[/FONT]
[FONT=Open Sans, sans-serif]
[/FONT]
[FONT=Open Sans, sans-serif]6.Luize [/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif](14 czerwiec) córka Zuzia i syn Mateusz[/FONT]

[FONT=Open Sans, sans-serif]LIPIEC [/FONT]

[FONT=Open Sans, sans-serif]7.lilka-1986 [/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif](31 lipiec lub 1 sierpień)[/FONT]

[FONT=Open Sans, sans-serif]WRZESIEŃ
[/FONT]
[FONT=Open Sans, sans-serif]8[/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif]. [/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif]Bunieczek29 [/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif](19września)[/FONT]
[FONT=Open Sans, sans-serif]9.kikifish87 [/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif](25 września)[/FONT]

[FONT=Open Sans, sans-serif]PAŹDZIERNIK
[/FONT]
[FONT=Open Sans, sans-serif]
10
[/FONT]
[FONT=Open Sans, sans-serif]. [/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif]GizaS[/FONT] [FONT=Open Sans, sans-serif](10październik)[/FONT]

[FONT=Open Sans, sans-serif]LISTOPAD[/FONT]

[FONT=Open Sans, sans-serif]7.Fusun [/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif](7listopada)[/FONT]
[FONT=Open Sans, sans-serif]11.Nacia90[/FONT] [FONT=Open Sans, sans-serif](20-23listopada)[/FONT]
[FONT=Open Sans, sans-serif]12.Kate_p7[/FONT] [FONT=Open Sans, sans-serif](20-23listopad)[/FONT]

[FONT=Open Sans, sans-serif]GRUDZIEŃ
?? Szkrabek
[/FONT]
 
Dziękuję dziewczyny za miłe słowa.
Aisa79 u mnie było to tak że wychodząc z gabinetu mówię do męża " gratuluję tatusiu syna jest tak jak mowiles" a on do mnie na to ze " przecież ci mówiłem ze będzie syn tylko ty mi nigdy nie słuchasz" myślałam ze padne ze śmiechu :-)ale fakt dumny był strasznie jak szedł przede mną to glowe niósł wysoko jak paw :-).
Kikifish kochana nie martw się może twoja corcia będzie drobna i dlatego ale najważniejsze ze jest zdrowa i zobaczysz ze nadrobi.
Kochana ja biorę clexane 0,6 bo miałam zakrzepice i oprócz tego wit. B6, B12, kwas foliowy i witaminy dla kobiet w ciąży femibion natan 2. Teraz jadę po wyniki badań genetycznych i się okaże czy nadal muszę brać dodatkowe witaminy i zastrzyki. A jak ruchy? U mnie ciągle słychać bulgot i i na razie nic więcej ale ja mam łożysko na przedniej ścianie i mam spore kształty ale z synkiem wszystko ok więc teraz cierpliwie czekam.
Gizas dopiszesz w kalendarzu ze będzie synuś? Imię jeszcze nie wybrane :-)
 
Ostatnia edycja:
anula- ale sliczny brzusio. juz niedlugo bedziesz tulic swoja kruszynke:-D

raptus- kochana nie schizuj sie, bo ja tez tak mialam na poczatku ze bol jak na @ i piersi, a teraz czasami ciagnie podbrzusze czy pachwiny i tyle, ja nawet nie wymiotowałam. ja nie mam do teraz zadnych objawow ciazy. bedzie dobrze i gratulacje podwojnego szczescia:-D

gizas- jak tam sie czujesz?
 
Raptuś ja też nie miałam żadnych objawów:tak:ba... nawet do tej pory nie mam , dobrze że brzuchol już rośnie to chociaż wyglądam już prawie ciążowo:-p
Bunieczek gratuluję synusia, mój M tez na początku nastawił się na synusia, bo zastępca do firmy i wogole, a po prenatalnym na 60 % dziewczynka i od tej pory M widzi samych tatusi z córeczkami i M mi też mówi że ja pójde w odstawke jak będzie córa bo to będzie najważniesza :-p

Kiki czuję się bardzo dobrze, dalej żadnych objawów. Brzuszek coraz fajnieszy co mnie bardzo cieszy:tak:chyba przedwczoraj poczułam dzieko, ale tylko raz a wczoraj cisza.
 
bunieczek, gratuluję synka :) Super prezent na 30 urodziny :) Tatuś pewnie dumny jak paw chodzi ;-)
raptus, ja nie miałam żadnych oznak ciążowych. Jedynie na początku spanie i ból jak na @. A tak to nic. Bardzo późno przyszły lekkie mdłości, ale szybko ustąpiły.

Kiki, ja nie nastawiam się na żadne rozwiązanie. Chciałam rodzić sn, bo lekarze mi tak zalecają i czekam i czekam a mała się nie spieszy. Natomiast za tydzień w czwartek mam wizytę u gin i nie wiem czy mu nie powiem, że jednak chcę cc - jeśli nie urodzę do tej pory. A jakby poród zaczął się sn a skończył cc to nie byłoby źle. Po prostu zaufam naturze i co los przyniesie.

liskka, co do kremów to widziałam takie od 3mż, ale to już będzie końcówka sierpnia, to nie ma sensu kupować u nas, bo tak jak piszesz nie ma u nas takich upałów i pogody jak u Ciebie:) Chyba sobie podaruję. I tak w południe z dzieckiem nie będę wychodzić.

Aisa, śliczny pokój i już niedługo będzie w nim mały lokator:)
Anula86, ładny brzusio:) I spokojnie córcia poczeka do terminu cc, bo jakoś majowe dzieciaczki nie spieszą się z przyjściem na świat :)

Co do samopoczucia, to mi też brzuch bardzo twardnieje przy chodzeniu. Ból podbrzusza nie daje mi spać i jak długo chodzę, to nogi mi wysiadają. A tak to jest super. Dziś rano miałam niewielkie plamienie na papierze, więc mam nadzieję, że szyjka się skraca. Teraz nie ma nic, więc to chyba jednorazowe było.
 
ciocie rosne i daje mamie coraz wiecej uciechy.Liskaa ładnie przybiera na wdze wazy juz 4900. Mamy jednak drobne problemy i bedziemy chodzic na rehabilitacje bo ma obnizone napicie miesniowe ale wszystko do wyprowadzenia. na fundusz terminy na wrzesien i zapisałam sie prywatnie wizyta 90 zł ale w koncu znajomy zalatwil na fundusz i od nastepnego tygodnia zaczynamy. bez znajomosci nie ma szans :/ Polska. oprocz tego ostatnio wyszedl mu pepeuszek od placzu i mam go klasc na brzuchu to sie schowa jak nie to jakis plasterek trzeba bedzie przyklejac.
raptus ja tez nie miallam zadnych obajwów ciazowych, wymiotowałam moze ze 3 razy w tym jeden raz po parówce takze nie martw sie.
pozdrawiam ciezarowki. Liskaa ty na dnich urodzisz. wow.
 
Tydzień przed porodem
Dwa miesiące po porodzie
I Nikodem dziś i tydzień temu
 

Załączniki

  • 1431171329542.jpg
    1431171329542.jpg
    9,8 KB · Wyświetleń: 66
  • 1431171342016.jpg
    1431171342016.jpg
    9,3 KB · Wyświetleń: 63
  • 1431171353652.jpg
    1431171353652.jpg
    7,8 KB · Wyświetleń: 65
  • 1431171376287.jpg
    1431171376287.jpg
    16,3 KB · Wyświetleń: 58
  • 1431171394115.jpg
    1431171394115.jpg
    14,3 KB · Wyświetleń: 57
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry