reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
ona323 nie wiem czy to bezpieczne, ale pazury tak ładnie rosną w ciąży, ja chyba nigdy tak mocnych i ładnych pazurów nie miałam, aż szkoda o nie nie dbać:-p

lilka jak się czujesz? chociaż ty w okresie "miodowego miesiąca" jesteś? :-Dteraz to brzuch tylko przeszkadza czy dalej jest tez tak tragicznie jak na początku?


kiki to czekam na relacje z wizyty, ja mam dopiero za tydzień i już mam mega stresa, to będzie nasze być albo nie być i się zastanawiam na tym testem PPA, tylko chyba to szkoda czasu i pieniędzy, czy może on jest jednak obowiązkowy jak ide na usg genetyczne?
 
kate- kochana to sobie sama musisz odpowiedziec czy chcesz robic ten test. dobrze wiesz jaka byla u mnie sytuacja i nikomu jej nie zycze. te badanie chyba nie jest konieczne. to bys musiala dopytac dr ktora bedzie ci robic prenatalne czy radzi ci robic.
ja bym ich 2 raz nie zrobila...
 
kiki co do tego testu nie uważam go za miarodajny, a gdyby dobry wynik z samego usg dawał 100% gwarancji to nie byłoby harmony, nifty itp. Myśłę, że jak będą wskazania to albo testy genetyczne albo amniopunkcja. A z drugiej strony skoro usg nie wystarcza to wypadałoby cos zrobić...chociaż nie wiem czy to sens? może problem sam się rozwiąże, w końcu idziemy do cenionego specjalisty wiec może nam podpowie co robić..bo ja nie mam pojęcia :eek:
 
Kate ja do 35tc paznokcie miałam idealne, byłam po prostu w szoku jak pięknie rosły, wogle się nie rozdwajaly hybryda dodawala im blasku, jednym słowem znajome nie mogły oderwać oczu, a teraz to tragedia!!!!! Nigdy tak krótkich paznokci nie miałam w ciągu 1,5 tyg z dnia na dzień lecą non stop pilowalam aż w końcu nie ma co bo nawet nie odstaje od opuszka, kupiłam dziś odżywkę i może ona coś zadziała. I problem hybrydy do porodu sam się rozwiązał
Jeśli chodzi o te testy pappa to ja też trochę nerwów się najadlam, i drugi tak bym nie robiła, jeśli usg wychodzi ok to szkoda sobie głowy zawracać, a i one nie są obowiazkowe- przynajmniej u mnie
 
Kate ja z Hania nie mialam testu pappa tylko 3 usg u genetyka prywatnie. Teraz mialam wskazanie i zrobilam . Brzuch rosnie czuje sie dobrze tylko odpoczynku troszke brak mimo ze Hania przesypia cale nocki i jestem wyspana. Jedyne co mi doskwiera to to ze bardzo szybko sie mecze . A Ty Kate jak tam ?
 
Ja nie miałam wyboru co do testu pappa, był obowiązkowy. Jednak nie widziałam poszczególnych wyników tylko już oszacowane ryzyko. Oczywiście denerwowałam się wynikami jak każdy.

Zaczyna boleć mnie gardło, świetnie po prostu... Dopiero w ciaży człowiek sobie uświadamia jak bardzo jest uzależniony od leków, już dawno bym coś wzięła i po kłopocie, a tak to trzeba się męczyć... Przy karmieniu już chyba nie ma takich ograniczeń dużych?
Zamówiłam liskowi kocyk dziergany na upały cudaśny i dostałam właśnie maila że wystąpił błąd i nie mają go w magazynie.. Nie ucieszyło mnie to wcale, nie chce mi się już jechać na miasto . Poniedziałki są be
 
witamy się po weekendzie majowym, który zleciał za szybko :-(. No ale, że mała nie pcha się jeszcze na świat to ten tydzień chyba jeszcze przetrwamy. No i bardzo bym chciała małą przytulić 10-11 maja. Bóle brzucha w nocy nie dają mi spać i mam nadzieję, że to normalne.

Kate ja mam cały czas ładne i mocne paznokcie:) tylko z włosami problem. No ale coś za coś :) Co do testów PAPPA, to ja miałam obowiązkowe przy genetycznych, ale tylko dlatego, że trafiłam na buraka lekarza. Chyba drugi raz ich bym nie zrobiła, bo mimo wszystko coś siedzi w mojej głowie po 1 prenatalnych i dopiero jak przytulę córcię i ją obejrzę z każdej strony to się uspokoję, że wszystko jest ok :)
 
reklama
Anulla28, a mi sie wydaje ze Ty dotrwasz do swojego terminu :) Twoj maz nie moze byc jakos pod ręka przez najbliższe 2 tyg ? Czy ma taka prace ze w tyg go nie ma nonstop?
 
Do góry