reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Anulla28, dobrze dziękujemy :) Lisek waży 2882, wszystkie parametry w normie. Jutro rano mam wizyte u mojej lekarki i zobaczymy co powie i co dalej. Jutro ma mi pobrać też te wymazy :) Po usg poszłam na małe zakupy i na promocji kupiłam zestaw tych szałowych gryzaków/grzechotek Oball (było aż -50%) :-)

Jak na razie w ciąży podchodzę do wszystkiego zadaniowo, mam nadzieje ze w trakcie porodu też tak bedzie :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kate gratuluję pięknych widoków. Nie doszukuj się wymiarach bo zawsze będą obecne różnice między dzieciaczkami :-). Serduszko pięknie bije. Jesteś w ciąży :-). A termin na kiedy masz?


GizaS dla Ciebie również gratulacje. U Ciebie to już mieszka człowieczek poważnych rozmiarów :-).


Bunieczek witaj w gronie ciężarówek :-)


Hania trzymam kciuki za Was!


Lisska super, że Lisek ok. Lekarz mówił jakiej wagi liskowej możesz się spodziewać przy porodzie? Zazdroszcze, że mąż może być z Tobą cały czas w szpitalu. Kurczę też bym chciała, żeby mój ze mną był.


Anulla pomysł super z karteczkami. Wykorzystam go napewno :-)


Ja dzisiaj zrobiłam wycieczkę po laboratoriach. Musiałam zrobić wyniki do dwóch różnych lekarzy, w dwóch różnych labach. Dwie łapki pokłute :-)
 
Aisa79, powiedziała mi że teraz co tydzień będzie przybierał 200-250gr . Zostały 4 tygodnie więc nawet 3800 może ważyć a ja mam nadzieję że jednak ciut mniej ...
 
Witam :)
Mam mały problem, dostałam swędzącej wysypki na brzuchu (tylko na brzuchu), czy któraś z Was przechodziła przez coś takiego? Czy to groźne? Wizytę u lekarza mam dopiero 23 więc jeszcze długo nie zapytam specjalisty, a już kilka dni utrzymuje Mi się taki stan;/ Bardzo proszę o jakieś rady.
Pozdrawiam
 
Dziękuję bardzo za miłe przywitanie.
Skoro już wyszłam z krzaczorów jak to dziewczyny mówią to prosiła bym o zapisanie mnie na 19 września czy taki będzie termin porodu to się okaże:-) u mnie raczej skończy się cesarką ze względu na wadę wzroku oraz zakrzepicę którą przechodziłam ale to lekarz określi.
Kurczę dziewczyny nawet nie wiedziałam, że ten czas w ciąży tak szybko leci, dopiero robiłam test a za chwilę kończę 4 miesiąc:-) oby tak dalej byle w zdrowiu :-)
jak tak czytam was co prawda wy macie bliżej niż dalej do porodówki ale ja jestem naprawdę zielona z tymi wszystkim rzeczami dla dzidziusia, oczywiście wózek, łóżeczko, ubranka, butelki to ok ale reszta normalnie :szok:
 
Ale fajnie że nowe mamusie przyszły na ciezarówki :-) Zrobiło się kolorowo. No i wypadało by uaktualnić kalendarz z terminami porodów... Lisska jeszcze dzialasz w tym temacie czy oddalas paleczke???

Hania trzymam kciuki!!!
 
bziumelka, działam działam. Jeszcze się nie wybieram na porodówkę :-) Dwa dni temu pytałam się kogo dopisać z nowych ciężarówek ale większość się chyba jeszcze boi . Bunieczek29, gratuluje odwagi i dopisuje Cię do kalendarza :tak:
Jak będę pierwsza na liście czyli już wkrótce coś mi się zdaje ... to chętnie oddam prowadzenie kalendarza kolejnej ciężarówce:-)


KWIECIEŃ
1. mi mi (14 kwietnia)
2. Hania39 (17/20 kwietnia) córka Lena
____________

MAJ
3. Liskka
(13 maj) synek
4. Anulla28 (18 maj) córka Wiktoria Amelia
5. Aisa79 (25 maj) syn Marcel Marek
6. anula86@ (29 maj) córka

CZERWIEC

7. Luize ( 14 czerwiec) córka Zuzia i syn Mateusz

LIPIEC

8. lilka-1986 ​ ( 31 lipiec lub 1 sierpień)

WRZESIEŃ
9
. Bunieczek29 (19 września)
10. kikifish87 ( 25 września)

PAŹDZIERNIK

11. GizaS (10październik)

LISTOPAD

12. Nacia90 (20-23listopada)
 
Ostatnia edycja:
Nacia nie mam pojęcia co to może być. Może coś zjadlas i cie uczuliło a może to jakaś zakaźna. A masz ta wysepkę po jednej stronie czy równo po obu stronach choc na półpaśca to raczej nie wygląda bo on chyba na brzuchu nie wychodzi. Ja bym się wybrała to lekarza. Kruszyna najważniejsza
 
Nacia ja miałam wysypke na brzuchu ale to od oliwki dr kazał mi odstawic i używać zwykłej z bambino i przeszło, ale chwilami to myślałam że zadrapie się nie dość że cały brzuch w krostki, czerwony jak burak to żadnych bluzek nie mogłam nosić bo strasznie draznilo, ale kupiłam pas ciążowy i jakoś przeżyłam
Wydaje mi się ze skoro sam brzuch swędzi to nic poważnego, co innego jakby doszły plecy, dłonie i stopy to wtedy prawdopodobnie cholestaza
 
reklama
Tylko brzuch, cały... oliwka, hmm kilka dni temu posmarowałam się oliwką, dosyć dużą warstwą... i w sumie na następny dzień wyszła wysypka... mam nadzieję,że to po niej... juz kupiłam taką specjalną na rozstępy, wiec jak tylko wysypka zejdzie zacznę się smarować. :)
Tak się wtrące :tak:Mój termin 23-25 listopada, ostatnia w kolejce... :p
 
Do góry