reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Witam :tak:
Ja po wczorajszym usg byłam szczęśliwa i jednak zaniepokojona ale szybko mi minęło.
Dzidziusiowi serducho pięknie biło, CRL jest prawie 8 cm, spodziewałam się centymetra więcej ale to tylko taki niuansik;-)ale HC czyli obwód główki to 10 cm, i jakoś to mi nie pasowało do wymiarów dziecka ale wyczytałam że to jest dobra norma. Też miałyście podobne miary w 14 tc? Dzieko klęczało przytulone do łożyska, fajny widok. Ma piękne rączki i nózki z paluszkami, nawet żeberka było widać. To była pierwsza wizyta u tego dr, zminiłam bo wybrałam inny szpital do porodu a on tam jest ordynatorem. na początku widac że chciał nas z M wybadać, czy panikarze jesteśmy bo głupie teksty walił ale że my miło i na luzie to on tez zmienił front. Zaproponował szkołe rodzenai w swoim szpitalu (bezpłatna) już wspomniał że dostępne jest znieczulenie zo tylko na dwa tyg przed terminem spotkać sie z anestezjologiem. Czyli nawet spoko, taki starszy gosciu ze specyficznym poczuciem humoru. Kolejna wizyta 4 maja czyli za 3 tygodnie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
bunieczek witamy następną mamusie :tak:
kate nie doszukuj sie nie prawidłowości, jak już dziewczyny pisały- ciąża to nie matematyka i pamiętaj że dzieciaczki różnią się wymiarami (jedni rodzą się z wagą 4 kg a inne w tym samym tyg 3kg) . Ja estrofem wogle nie brałam po punkcji ani po transferze bo dr powiedział że mam hiperke a przy okazji estradiol wysoki i kazał odpuścić, natomiast luteine biorę od początku i pewnie do samego porodu będę brała ze względu na moje plamienia na początku,
szkrabku
może zadzwoń do dr w sprawie twoich bóli, spokojniejsza będziesz
liskka kciuki za maluszka, daj znać po wizycie co słychać u maluszka
gizas super że maluszek tak pięknie rośnie, no to teraz czas start i odliczanie do następnej wizyty ;-)
 
gizas - super wieści! :-) ale ten Twój maluch już się duży zrobił :szok: kiedy to sie stało? dopiero co testowałaś :-D
liskka czekamy na relację :tak:
anula86@ dzięki kochana - dziś będę dzwonić do kliniki
 
Smerfeta, właśnie na podstawie waszych doświadczeń wolałam spakować wcześniej torbę :) I gratuluję miesiąca Ali :-)
Kasik, to już 2 tygodnie za Wami :-)

bunieczek, witamy wśród ciężarówek:) Tak się zastanawiałam kiedy do nas dołączysz ;-)
Kate, cieszę się, że wizyta udana i nie doszukuj się nieprawidłowości. Skoro lekarz nic nie mówi to jest ok. A o takie milimetry nie ma co się zamartwiać.
Gizas, jaki już spory Twój maluch:) Gratuluję udanej wizyty i pięknych widoków na usg. Moja niunia w 12tc i 3dniu miała niecałe 6cm i wymiar główki niecałe 8cm. A teraz nadrabia i rośnie prawidłowo. Także nie martw się, dzieci rosną skokowo i nie ma co porównywać z innymi :)

A ja znalazłam sposób żeby mój M wiedział w razie czego gdzie ma co szukać i jakie ubranka jak wyglądają - zrobiłam mu opisy na ubrankach na karteczkach i na każdym typie ubranka jest karteczka z ich nazwą. Teraz to będzie wiedział co to body a co kaftanik, śpiochy czy pajace :-D

liskka, powodzenia na wizycie:)
 
anulla28 super pomysł, z tymi karteczkami:-) bo wbrew pozorom dla mnie tez nie jest to łatwe.

anulla@ no dobra to nie będę wydziwiać:-p tyko grzecznie czekać na następne usg.
 
Cześć dziewczyny,
Nie było mnie tu ze dwa lata. Jestem po kriotransferze 9.04. jutro badanie prg. Boje sie bardzo bo 14.01 poroniłam w 12tc (obumarła w 9 tyg) i właśnie podejrzewam niski poziom prg.
Trzymajcie kciuki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry