reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Olusia, trzymaj się ! I tak w sumie długo z blizniakami dałaś rade ! Mocno trzymam kciuki. Widze że czeka nas teraz gorący czas porodowy. Ciekawe która pierwsza się rozpakuje :szok:
 
reklama
Oj dziewczyny 4 już szykujecie się do porodu. No to ładnie będzie się działo:)

Kasik, a to mam to badanie ale z 1 trymestru właśnie. Ale nie powtarzałam jeszcze wszystkich badań w III trymestrze więc pewnie będę miała znowu. Plusem jest to, że załapię się na darmowy pakiet badań, bo szpital miejski ma projekt, w którym badania dla ciężarnych i dla dzieci do 12 miesięcy ma darmowe. Także mam nadzieję, że załapię się na usg bioderek jak mała się urodzi, bo na to nie trzeba mieć skierowania.
 
Olusia a dlaczego w 37 tyg. zdecydowali sie aby
jeszcze podać sterydy? Przecież dzieciaczki jak na bliznieta już sa donoszone?

WR to badanie na kiłę (albo podobne weneryczne chorobami) powtarza sie w 3 tym. jeżeli jest sie w tzw grupie ryzyka, chociaż niektórzy zlecają wszystkim.

Ja też czekam na swoje bliźniaki a tu żadnych symptomów. zbliżającego sie porodu :(
 
Jazzabel, co tam u Ciebie słychac? Tez jeszcze w 3 paku ? Kurcze to juz nas 5 tykający bomb !!!!


Odnoscie WR to sie pytałam lekarza i mówił ze skoro miałam w 1 trymestrze to nie musze powtarzac i tylko te osoby które są w tzw. grupie ryzyka zaleca sie. W szpitalu patrzą gł. na paciorkowca i gr. krwi.
 
Jazzabell podali mi steryd profilaktycznie. Wiesz moja ciaza od poczatku byla problemowa i na koniec tez sie cos dzieje, dusznosci itp wiec dlatego postanowil ginek by podac mi sterydy. A twoje maluszki ile waza?
 
Powiem wam, że pionizacja to zło. Zdecydowanie najgorsza część tej imprezy. Od ósmej rano rehabilitant próbował postawić mnie na nogi, udało się dopiero po południu. Przy okazji raz zobaczyłam ciemnosc, mimo tego że nie jestem z tych mdlejących.
Za to malutka jest wynagrodzeniem za wszystko :) Codziennie stawiamy się na wizycie u pediatry, dziś pani doktor powiedziała,że "jest z niej bardzo zadowolona". Ogólnie mała je, spi i cieszy lico :) Jutro powinno się okazać, czy będzie miała zoltaczke. Aha, tutaj dokarmiaja mlekiem Nan 1 Nestle, takim do użytku szpitalnego - tylko robią to bardzo niechętnie, żeby nie zatrzymać laktacji "u położnicy". Niby racja, ale przystawianie dziecka do piersi kiedy ma się świeżą ranę w dole brzucha, to wyzwanie.

Ale nic to - dzieciaczki są tego warte. Kasik, Olusia i reszta, trzymam kciuki za rozpakowanie w dobrej formie dla mam i maleństw :)
 
No ja po KTG, skurcze pojedyncze. Chwilowo mam odstawiony tlen ale dalej pod kroplowka. Na usg szyjka czesciowo zgladzona, rozwarcie na 1 cm..znow mi sie robi duszno, cisnienie mialam 100/60 czyli niskie jak dla mnie..

Kasik na ktora masz byc w szpitalu?
 
Kotuska ja mam termin cc na 2 kwietnia i wolałabym dotrzymac takze nie pisze sie na jutro :) chociaz to roznie moze byc..byłam dzis na ktg wszystko ok ale polozna powiedziała ze w kazdej chwili moze sie zaczac....jestem posrana:) jak Twoje cukry?? ja dzis zjadłam hamburgera i wywalilo mi 130 ale zle nie ma:)

co do kily to tez o to dzis pytałam i nie trzeba popwtarzac jak na poczatku wynik byl dobry

finese dzieki za dokladny opis cc:)

kurde ale nas teraz jest do rozpakowania:) ja zaczynam powaznie sie juz stresopwac, plakac mi sie chce chyba sie boje po prostu :) ide jeszcze jutro do fryzjera i jestem gotowa na przywitanie mojego szczescia:) zeby tylko wszystko bylo ok!!
 
reklama
Do góry