reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Kotuska, śliczne zdjęcia , uwielbiam czarno białe :)

Lisek wazy 2367 w 33t0d. Szacowana waga to 3700 +/- 300 gr ... :-)
Wszystkie parametry w normie, dostałam skierowanie na morfologię 3 trymestru, wymaz z szyjki i pupci i kolejne usg na koniec 35tc. Coraz bliżej ..:-)

Chyba będę rodzic ze znieczuleniem.
 
reklama
Kasik nie robiłam WR ale jutro mam wizytę u gin, na której mam dostać sporo skierowań na różne badania, to zobaczę czy na wr też będzie.


Lisska to super wiadomości. Lisek ładnie waży :-) a i fajnie, że masz możliwość skorzystania ze znieczulenia. Nie rozumiem dlaczego w Pl robią takie problemy z tym.


Kotuśka śliczne zdjęcia


U mnie trudna noc, co kilka dni boli mnie żołądek nad pępkiem. Jak leżę na płasko to boli bardzo, jak leżę na boku to jest ok. Wyczytałam, że to może być przez żelazo, które biorę. Dobrze, że mam tą wizytę jutro.
 
Kotuska śliczne zdjęcia :-)
Kasik ja chyba tego WR nie miałam robionego, ale pewnie dostanę skierowanie na wizycie na badania to będzie. Będę musiała dokładnie sprawdzić czy robiłam.

aisa,czyli masz łożysko tak jak ja - nisko osadzone. Nie jest przodujące i już nie będzie więc możemy rodzić sn. I zazdroszczę tak długiej szyjki. Ja się boję, że moja za bardzo się skróciła, bo kłuje mnie co jakiś czas. Fajnie, że maluch nadrobił:) A w szpitalu nie będziesz miała możliwości znieczulenia? U mnie dają bez problemu, bo pytałam dziewczyn jak leżałam w szpitalu. Ale dopytam jeszcze swojego lekarza. Tylko jeśli mała będzie spora to chyba nie będzie mi potrzebne znieczulenie tego typu, bo będzie cc.

liskka, to tak jak myślałam, że lisek będzie tyle ważył. Moja pewnie też osiągnie taką wagę. no i te wymazy przed nami. Ja mam problem, bo lekarz przyjmuje mnie po 15.00, a będę musiała to pewnie zawieźć i labolatorium przyjmuje tylko do 14.00 próbki. Chybaże będę mogła to przetrzymać w domu do dnia następnego, ale trochę się boję.
 
Anulla z tego co wyczytałam w opiniach o szpitalach w gdańsku (zaspa i kliniczna) to nie dają znieczulenia. Niby na stronie gdzierodzic.pl jest napisane, że dają, ale najwyraźniej w praktyce wygląda to inaczej. Pewnie dowiem się na porodówce :-)

A z szyjką to boję się, że nie będzie się chciała skracać i będą musieli pomagać w szpitalu i wywoływać poród.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, mi nikt nie mierzy szyjki także nie wiem jaka mam. Te badanie wr tez nie miałam robione, no chyba ze w 1 trymestrze i nie pamietam.

Aisa79, ja tez biorę żelazo i jest masakra z chodzeniem do toalety. Dzisiaj dostałam takie saszetki do picia zeby to uregulować, choć najpierw spróbuje zmienić płatki,moze to cos da. Czasem tez czuje taki ucisk nad pępkiem ale nie jest to bolesne, bardziej czuje dyskomfort. W nocy tak mnie bolały plecy ze ledwo co sie uspilam, wogole najlepiej to śpię nad ranem :)

Anulla28, oj nie wiem jak z tym laboratorium, u nas akurat czynne i rano i popołudniu , tylko w czasie obiadu zamknięte :D nmyśle ze twoja córka bedzie wagowo podobna do mojego liska .
A na 3d znowu nic nie było widac, mały wtulony w łożysko z raczkami przy buzi i nici ze zdjęcia. Podobno zeby wyszło ładne musi byc dobrze ustawiony, z duża ilością wod płodowych koło buzi, i najlepiej jakby sie nie zasłaniał i jeszcze pępowina nie wadziła. Moze za 3 tyg ale watpię.
 
No dziewczyny a ja po KTG zostalam w szpitalu....na ktg utrzymujace sie skurcze, ale sa nieregularne, dostalam sterydy dla maluszkow i podlaczona kroplowke mam.. do tego mam pozycje wysoko ulozeniowa ze wzglednu na te moje duszosci.... podali mi tez tlen...i leze...popoludniem mam miec USG i zobaczymy co dalej....
 
Olusia trzymajcie sie tam juz niedlugo utulisz swoje cudaczki. Jestes pod dobra opieka to najwazniejsze ;-)
A kupilas juz wozek ? Na jaki sie zdecydowalas ? Ja mam jeszcze czas na zakupy ale juz mysle co i jak.
 
Olusia trzymajcie się, jeszcze trochę i pewnie będą rozwiązywać ciążę. Chyba już nie wyjdziesz do domu bez maluchów przy boku ;-). Już coraz bliżej do waszego spotkania, tylko to leżenie jest nieprzyjemne.

Liskka, no właśnie tak się obawiam, że mała będzie miała tyle co Twój lisek. A mimo wszystko chciałabym żeby nie była aż tak ciężka:) Ale jest jeszcze czas żeby zwolniła z wagą, więc narazie niech rośnie, a potem niech się opamięta trochę:) Ja już mam 7 kg na plusie. A bałam się, że w ogóle nie przybieram - teraz za to nadrabiam całą ciążę :)

a co do 3d, to u nas nie ma szans, więc nie idę. Mała ciągle się chowa i lekarz nie jest w stanie zrobić zdjęcia jej buźki. Ostatnio tylko widziałam jej rączke zaciśniętą w piąstkę i mogłam paluszki policzyć. Coś pięknego :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Olusia czyli jest duze prawdopodobienstwo, ze rozpakujesz sie przed weekendem. Moze nawet rozpakujemy sie razem :)

Jestem po spotkaniu z polozna, troche mnie uspokoila i obiecala pomoc w szpitalu :)

Z tym wr to mnie babsztyl w szkole rodzenia wprowadzil w blad bo to to samo co vdrl wiec na bank mam. Co prawda w karcie ciazy mam z pierwszego trymestru ale musze poszukac bo chyba powtarzalam.
 
Do góry