reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Kasik, Kotuska trzymam mega mocno kciuki by wszystko ułożyło się sprawnie, szybko, bez durnych zbednych przeciagan. Już nie mogę się doczekac wieści szpitalnych od Was :)

Kotuska przepiekne zdjecia :)
 
reklama
Kasik, oj to z jednej strony szkoda, a z drugiej masz jeszcze czas żeby psychicznie się przygotować :)
Kotuska w takim razie teraz kciuki za Ciebie trzymamy żebyś dowiedziała się czegoś konkretnego i oby nie przeciągali Twojej wizyty w szpitalu ;-)
Liskka, mi na zaparcia pomagają banany. Jedz dużo jogurtów może też pomoże. Ja winogron niecierpię i one są pestkowane i wzdymające, więc nie mogę ich jeść.
 
to moj najgorszy dzien :-(
nie wiem dlaczego mnie tkneło i zadzwoniłam do kliniki czy sa wyniki z testu pappa
mówili ze jak bedzie cos zle to zadzwonia- i nie zadzwonili.
a ze ja mam jakies głupie przeczucia to zadzwonilam
mimo ze na prenatalnych bylo ok, bo nt-1,7 i nosek i kosc udowa,i serduszko.
do tego dr sie smiala ze jestem nastolatka bo 28 lat
i połozna do mnie ze ryzyko ZD 1:115 mam przyjechac na konsultacje i po wyniki:-(
 
Dziewczyny u mnie tez kolejne czekanie. Byłam u cukrzykowej i cukry jeszcze nie mają tendencji spadkowej. Mam skierowanie i juz zostałam zapisana na 1 kwietnia. Wiec u mnie sie zapowiadają swięta w szpitalu ;-(
 
reklama
kikifish87, a w którym tygodniu i dniu ciąży miałaś robione usg genetyczne? Poczekaj spokojnie na wizyte u lekarza,i nie czytaj internetu. Te testy Pappa już wielokrotnie zawodziły i jestem pewna że u Was też tak będzie :tak:
 
Do góry