reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Kasik, ja byłam wczoraj. Mały sie ruszał wiec pomiar moze nie byc super dokładny. Pokazał ze mały ma 2870 ale lekarz mówił ze ma tak ok 2600-2700 raczej. Ciekawe ile Twój Kluseczek dzis pokaze.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kotuska moj na bank min 3 kg ;)

Junior wazy 3230 g :) 26 marca mam przyjsc do doktorka na dyzur, zrobi usg, ktg i zdecyduje czy zostawi mnie na patologii czy wyznaczy termin cc.
 
Ostatnia edycja:
A moj lisek 1965 gr ! W 31tc : D
Wszystkie parametry w normie uff te z ostatniego badania sie wyrównały i juz nie sa na granicy :) to juz jestem spokojniejsza , jutro wizyta u gina z wynikami.
Na usg lekarka włączyła na chwile 3D ale mały zakrywał raczkami buzie a wogole dzieci na 3d wyglądają jak ufo dla mnie :D
 
Ostatnia edycja:
Kasik, wow, to masz kogo nosić w brzuszku :) No ale obstawiałaś, że 3kg będzie miał. Ale już bliżej jak dalej i niedługo przytulisz Juniora. Matko, to już 36tc. Kiedy ten czas zleciał. A pamiętam jak spotkałyśmy się w klinice i z Kotuska zapisywałyście się na 1 prenatalne, a ja dopiero co widziałam pęcherzyk. ;-)

Liskka, to ładnie maluch przybiera na wadze. Jeszcze się mieści, ale ma już coraz mniej miejsca :) Fajnie, że wszystko jest ok. Ja moją dopiero zobaczę w 33tc.
 
Ja sie boje ze on do 4kg dobije jak przez ostatnie dwa tyg przybrał 460 gr i ze poród bedzie trudny
 
Ostatnia edycja:
A to ja też się się pochwale ;-) dziś też byłam na wizycie i moja mała dziewczynka waży 1496g !!! Pamiętacie może ile wasze ważyły na tym etapie ? Dr mówił że duża będzie i cc pewnie się skończy ale o porodzie rozmowa będzie na następnej wizycie
 
Dziewczyny gratuluję przyrostu dzieciaczkow :-) niech zdrowo sobie rosną :-)

Kasik to 26 marca tak czy inaczej idziesz z torbami do szpitala :-)

Genna to masz synka broja - luzaka :) wszystko olewa ;-)
 
reklama
Do góry