reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja tam nie mam specjalnego kosza tylko takie woreczki na zuzyte pieluszki. Zawiazuje i wkladam do worka ktory wisi na lozeczku albo do zwyklego kosza i nie spierdzi a koszt to ok. 5zl za 200sztuk. Sprawdza sie bo nic nie smierdzi.
 
reklama
Moja znajoma miała taki kosz i z tego co wiem to sie sprawdzał ale oni nie lubili wynosić śmieci :p

DziewcZyny a jak to jest z tymi skurczami ? Jak one wyglądają ? Bo wsZedzie jest napisane tylko co ile trwają i jak długo ale jaki to jest ból? W której części brzucha ? Cos jak na okres czy taki ból jak np skurcz w łydce ? Przepraszam za głupie pytania z góry :-)

Wczoraj z racji 20C na zewnątrz zrobiłam pierwsze pranie, na razie tetrowek i ręczników , oraz pranie ręcznie. Ślicznie pachną, tak delikatnie i jak noworodek :)
Polecan Frosch-a dla dzieci :)
 
Ostatnia edycja:
liskka ja też czytałam o tych skurczach skurczach, i zastanawiam się czy będę w stanie je odróżnić od zwykłego bólu brzucha,
Dziewczyny ile mogę brać dziennie nospy? Staram się nie u,ywac ale sa dni ze bez niej ani rusz
 
Genna, pospalam strasznie ;)
Pobudka o 23:30 później 1:30 i o 4:15. Rano ona oczy wielkie i ani myśli spać a że matka miała oczy na zapałki to proszę dziecko do łóżka smoczka w buzię i śpimy bez marudzenia ... i udało się :D obudzilysmy się o 8:15 :D cudowny poniedziałek.
 
A moja Sonia coraz bardziej sobie chyba normuje spanie. Bo zasneła o 21.30 i pobudka o 3.00 i potem o 6.30 no i teraz znowu śpi :-) Tak to ja rozumiem, dzieki temu wszyscy wyspani:-) No i dzieki pampersą 3ką wkońcu nie przeciekła:-)
 
Liska prosze nas tu nie zadręczać!!! Temperaturą 20 stopni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kasik tak u mnie sa wkłady ponad 100 pampersow wchodzi , chociaz miałam wrażenie ze jakos przekłamane to jest ale jak policzyłem ile paczek pampersow zużyłam to rzeczywiście tak wychodzi :p a ze ja z tych co nie lubi wyrzucać śmieci wiec to mi pasuje :p

A woreczki pojedyncze mam kupiłam za 9zl za 100szt takie na wyjscie :)

Bziumelka u ciebie to rozpusta ze spaniem :)
Magda czyli całe 4 godziny spalas? Wow :)
U mnie dzisiaj standard co 3 h pobudka na jedzenie i miałam wrażenie ze jakis szybko to minęło jakbym 1h spała tylko :/
 
Ostatnia edycja:
Montana gratulację, poród do zazdroszczenia i Twój spokój też:tak:dużo zdrowka dla maluszka:tak:

Jak piszecie o zakupach, kosmetykach i innych przedmiotach to czytam to ale jeszcze nie przyswajam i nie wiem o co chodzi:-p

Polecicie może mi jakiś krem/balsam nawilżający, przeciw rozstepowy z nie wygórowana liczbą składników?
 
Bziumelka, no to fajnie tyle godzin ;)
U nas na początku tak było. Pamiętam drugą noc w domu jak od 1 czekałam aż mała się obudzi a ona dopiero koło 3 wstała to było prawie 6 godzin snu... nie wiedziałam co robić czy budzić tak jak kazali w szpitalu czy nie i problem sam się rozwiązał bo to że 3 może 4 noce takie były.

Zosia teraz zasnela dopiero od 8:15. Została z babcią ja wyskoczyłam po zakupy a ona sobie leżała w łóżeczku spokojnie cały czas.

My pampersy do normalnego kosza wrzucamy bo teraz jeszcze nie śmierdzą ;) później trzeba będzie ewakuować je od razu do kosza na podwórku ;)

GizaS, ja używałam palmersa i nadal się nim smaruję. Żadnych rozstępów na brzuchu nie mam ale na piersiach mi się pojawiły :(
 
Gizas ja używałam palmersa i oliwki z rossmana dla kobiet w ciazy na zmianę i nie mam rosztepow, na piersiach mam ale miałam je wcześniej ale ja z tych cycatych wiec mam co dźwigać :p
 
reklama
Dziewczyny z tymi rozstepami to jest tak ze jak ktoras ma predyspozycje to nawet jakby zlotem smarowala to i tak sie zrobia. Ja nie smarowalam niczym brzucha bo po wszystkim bardzo swedzial i wychodzily czerwone plamy a nie mam ani jednego ani na brzuchu piersiach udach nigdzie. Zobaczymy teraz w tej ciazy jak bedzie. Tez niczym nie smaruje bo nie moge a kape sie i myje w mydle bambino bo jedynie to nie uczula.
 
Do góry