reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczynki teraz o przeziębienie łatwo we uważajcie na siebie ! Mnie wczorajnod mrozu tak zatoki bolały ze szok aż do rana .
Munedek jak teraz mi powiedziałaś o tych bulkach i ze juz niedługo to teraz tym bardziej sie przestraszyłam .... Wczoraj pojechaliśmy po wyprawkę i tak naprawdę kupiliśmy niewiele , mamy problem z wózkiem bo to co podoba sie mnie, to niekoniecznie juz mojemu M :/ kupiłam kolderke z naturalnym wypełnieniem z poduszka i otulacz i wlasnie jego bede używać na początku , do tego pierdołki typu termometr do wanienki (a jej jeszcze nie mam :p ) ale wiem ktora hurtownia u mnie mega tania wiec po nowym roku wszystko kupie. Wczoraj wieczorem miałam mega bóle w okolicy jajników jak na miesiączkę , do tego ból w krzyżu , wzięłam buscopan , troszke pokolysalam biodrami(patent ze szkoły rodzenia ) ale odpuściły dopiero po 30 min a do tego było mi tak niedobrze ze aż zwymiotiwalam, a mały sie do tgi tak wiercić jak nigdy , do tego ból zatok przez całą noc, wyprawy do toalety na siusiu wiec tak jakby niewyspana jestem :p a rano powtórka z rozrywki z bólami , moze skurczami, nie wiem, wieczorem zadzwonię do mojego gina i powiem mu o tym. Wiecie jak sie przestraszyłam , juz wyobraziłam sobie jak moj M przywozi mi cos do szpitala , a juz nie wspomnę ze nic nie wyprane ...... Aaaaaaa teraz to boje sie sama z domu wychodzić :( i na prwno wezmę znieczulenie do porodu bo nie dam rady chyba ze mam zażygac całą porodówke z bólu :p
A na sylwka idziemy kilka bloków dalej wiec zawsze mogę wrócić :) no i piccolo :)
Smerfeta zdradz nam jaki model tako wybrałaś :)
Dziewczynki nie szalejecie na sylwka za duzo z tm piccolo :) i z jedzeniem bo z dodatkowymi kg w nowy rok to nie przystoi :)
musze znaleźć jesCze cos w szafie w czym nie bede wygladała jak w worku, koleżanka pożyczyła mi sukienkę ciążową ale taki worek ze szok !!!!

Miłego
 
reklama
Magda u mnie byłoby ok 40 osób wiec dziekuje bardzo, pomijajac że siedzieliby na podłodze :) Tak jak genna 12 osób to ok fajnie robic w domu ale wiecej to juz napewno nie.
 
Bziumelka, to sporo. Za dużo na gniecenie w domu.

Lilka, to takie małe wesele ;)
U nas małych dzieci już nie ma sama młodzież bo ja najmłodsza z gniazda ;)

Genna, ja mam 3 rodzeństwa wiec się zbiera od jednego brata 4, od drugiego 5, od siostry 5, teście i rodzice 4 i chrzestny 5 i my. Matką chrzestna siostra będzie. A zaraz będą przychodzić w parach bo bratanek najstarszy maj już 21 lat i dziewczynę. Kolejnych dwóch bratankow 18 lat zaraz zapewne też w duecie będą chodzić. Moja siostra jak liczyła to za 3 lata na komunię córki będzie miała 50 osób sami najbliżsi.
 
Hej, ja już po wizycie. Nasz Maluszek to naprawde drobny jest bo waży 817 g ( Kasik tydzien temu miałaś 850 g przecież ! ) Generalnie wszystko ok.Przepływy w łożysku są wiec dziecko jest prawidłowo odzywiane. Tak sobie myśle że przez tą diete cukrzycową ja jem bardziej dietetycznie to i mały tez tak inaczej dostaje. Przytyłam 1 kg i juz mam 8 kg na plusie.Doktor chciał nam jeszcze strzelic fote w 4 D ale oczywiscie Młody nie chciał współpracowac. Jak tak to się kręci ile wlezie ze zyc nie daje a jak u doktorka to syndrom białego fartucha.... odwrócony dupką i obie rączki przy twarzy !!! Póki co ułożony w poprzek wiec nie wiadomo jaki poród. Ale to sie może jeszcze zmienić.
 
Genna u mnie takie bóle powodują skracanie się szyjki, tydzień temu miałam 23 mm a wczoraj 10 mm. Nadal je mam, ale wciąż jeszcze nie regularne tak by do szpitala jechać, dodatkowo kłócie w pochwinach i w szyjce, ból krzyża i twardy brzuch. Od ndz też wymioty i biegunka, brak apetytu. Ciekawa jestem co lekarz Ci doradzi.
Ja czekam i czekam, ciekawe czy synek wybierze sobie rocznik 2014 czy 2015.
 
Kotuska83 Twoje dzieciątko napewno jeszcze nadrobi wagę, a jak nie to będzie Ci lepiej rodzić, a później nadrobi na pewno. Ważne, że przepływy są dobre. Mój mały też ma być drobniutki, będzie smukły, najważniejsze by zdrowy.
 
reklama
Mundek zaraz wlasnie dzwonię do lekarza , ja kilka ostatnich dni to raczej częściej do łazienki chodziłam na "2" ale myslalam ze to z przejedzenia albo w ogóle jedzenia w święta , bo tak to ja raz na 5 dni chodzę :/ wymioty to tylko wczoraj

PS juz po rozmowie z ginkiem, narazie mam wdrożyć moj ukochany buscopan , w związku z tym ze po buscopanie przechodzi to nie podejrzewa ze to macica, możliwość oczywiście jest wiele , jak cos ma dyżur wiec zawsze mogę podjechać i mnie zbada. Chyba ide powoli jakąś mini torbę spakować w razie W , ale powiem wam jak to bóle przepowoadające i sa niby one słabsze od tych normalnych to ja dziękuje i na dziendobry poprosze ZZo :) jak dobrze ze u nas dają i to za darmoszke :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry