reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Mundek, bezproblemowego porodu życzę i niech maluch poczeka do Nowego Roku :)

Genna, dobrze, że pojedziesz do swojego lekarza, to będziesz spokojniejsza:)

Smefeta bardzo ładny wózek. A co do fotelików, jakbym miała wybierać, to maxi cosi, bo są to naprawdę dobrej jakości foteliki.

Bziumelka, ja używałam na początku balsamu z rossmana i dostałam takiego uczulenia, że całe oczy miałam zaropiałe. Używam bio oil i zwykłej oliwki dla dzieci. Ale średnio pomagają. Oby za dużo rozstępów nie było:)

Kotuska, synek ładnie waży i jeszcze nadrobi, więc nie martw się:) Dieta robi swoje.

Ostatnio trochę kupiliśmy rzeczy dla naszego maluszka w smyku, bo mają promocje, także ubranek jest coraz więcej i szafa zaczyna się zapełniać:) Zapomniałam tylko zobaczyć te otulaczki co piszecie właśnie do spania.
 
reklama
Genna tak, relanium jest po mnie :laugh2: ale z zalecenia weterynarza i weterynarz określił dawkę. Daj znać jak po wizycie u lekarza, mam nadzieję, że to tylko dmuchanie na zimne

Kasik niby wszyscy psi treserzy odradzają głaskania psa w chwili kiedy ten się boi, bo wtedy pies stwierdza że dobrze robi, że się boi, że strach jest nagradzany. Ale może skoro Prezesowi to pomaga, to może... ? Mi głupio było podrzucać psa rodzicom w sylwka, bo z nią na prawdę jest ciężko, dlatego odmówiliśmy imprezy u znajomych. Pójdziemy do rodziców i tam razem zajmiemy się psiakiem ;-) Już kupiłam Picollo. Zawsze marzyłam o tym, bym w sylwestra MUSIAŁA zadowolić się picollo :laugh2:

Anulla ja też w Smyku szalałam, tylko że przez internet ;-)

Dzięki dziewczyny za info o fotelikach. Nie chce mi się czytać tych wszystkich opisów bo nie znam się na tych wszystkich testach, ale troszkę rozmawiałam już w sklepie i z koleżankami. Chyba na maxi cosi się zdecyduje
 
Elleni w tym roku właśnie komunie były ale w 2015 roku nie ma :-):-) A na komuni byłam właśnie zaraz po transferze i tańczyłam skakałam i nosiłam dzieci na rekach a do tego buty na najwyzszej szpilce, widać mojej córci się to spodobało:tak:


A ja nie wiem czy u mnie się nie zaczyna coś dziać... Brzuch zaczynam czuć jak ciągnie - czesto tak od góry do dołu, w szyjce i gdzieś tam chyba obok odbytu (w środku) mocno zaczyna kłuć, czuję się dziwnie tak inaczej... No i co najdziwniejsze mój pies od wczoraj dziwnie sie zachowuje wchodzi mi na kolana, cały czas sie na mnie patrzy... Może coś wyczuwa... No i mam takie wrażenie jakbym niedługo miała dostać @. A może to tylko wyobraźnia bo zaczynam dużo myśleć o porodzie. Jutro chyba pojade na ktg i do mojego lekarza aby sprawdziła co z szyjką.
 
Oby wytrzymała jeszcze minimum 25godzin aby była z 2015roku. Znajoma mojej mamy miała termin na 12stycznia a wczoraj urodziła. Zero objawów o 4tej odeszły jej wody a o 10tej już córka była na świecie. A to jej pierwszy poród, taki ekspresowy mała ważyła 2900g.
 
No i zostawili mnie w szpitalu :( ryzyko przedwczesnego porodu , dostaje jakis lek indf..... Oj juz nie wiem , ktorego nie mogę brać w domu i tak 3 dni tu sobie poleże, dobrze ze moj lekarz miał dyżur to jakos spokojniej ale i tak łzy popłynęły jak powiedział mi ze musi mnie zostawić w
Szpitalu :( on wie ze ja baaaaardzo nie lubie szpitali i z dala od nich ale rozkurczowe leki ktore mogłam W domu brać juz na mnie nie działają dlatego szpital :(
 
Ostatnia edycja:
Montana te pojemniki z Ikei fajne są wląsnie je ogladam na allegro i chyba zamowie.
Poduszka klin + kocyk-chyba na taki zestaw sie zdecyduje chociaz chcialam jakis kompley kupic a nie wszystko z innej parafii....
My mamy zamiar chrzcic maj-czerwiec-jak bedzie chodzil ksiadz po koledzie to zapytam czy sa w tym roku u nas komunie. Na pewno bedziemy robili chrzciny w restauracji jak liczylam to wyjdzie nam okolo 40osob.
 
Genna ja tez nienawidze szpitali ale pamietaj ze tam jestes pod fachową opieką ;)

Dzisiaj albo pojutrze ma mi przyjsc paczka ze Smyka-mogłam moze zamowic ten otulaczek,ach mowi sie trudno-jestem w tej koncowej wyprawce taka niezdecydowana ze az glowa mala :)
 
reklama
Do góry