reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Bzibziok fajna sprawa z tym podnoszonym oparcirm w gondoli.Zobaczysz jak duzy bedzie synek,bo jak bedzie wielki to te 5 cm ekstra tez bedzie mialo znaczenie :-)
 
reklama
A ja dziewczyny kupiłam stokke xplory v3. Jest bez amortyzatorów ale mieszkam w mieście więc myślę że się sprawdzi. Podobają mi się starodawne wózki ale tylko gondole bo spacerówki w nich to dla mnie masakra ;) ale każdy ma inny gust i na pewno znajdzie coś dla siebie bo wybór jest naprawdę ogromny ;)
 
Bzibziok fajna sprawa z tym podnoszonym oparcirm w gondoli.Zobaczysz jak duzy bedzie synek,bo jak bedzie wielki to te 5 cm ekstra tez bedzie mialo znaczenie :-)

Peti30 - synek ma szanse być spory bo tatuś ma prawie 2 metry, ale główny problem polega na tym, że ma się urodzić na jesieni i chciałabym, żeby w gondoli pojeździł do wiosny, tak że do pół roczku. Więc każde 5 cm się liczy. A z tym podnoszeniem oparcia jest tak, że większość wózków już teraz ma tą opcję, ale przy wersji skokowej ta najniższa pozycja jest i tak dość wysoka. Oprócz tego mam jeszcze długą listę, tego co wózek musi mieć, a czego nie mieć.

Majka, Ty masz już wózek kupiony?? Ale ten Twój ma kosmiczny wygląd, ja chyba się skłaniam jednak za czymś bardziej standardowym. I amortyzację z pompowanymi kołami musi mieć koniecznie. Ja to pewnie będę się wahać do ostatniej chwili i zmieniać zdanie.

Wybór wózka jak dla mnie to zaraz za zajściem w ciąże najtrudniejsza sprawa. Jest ogromny wybór na rynku, a ja ciągle wybrzydzam i znajduję wady.
 
Ostatnia edycja:
Bzibziok trafiła mi się okazja cenowa dlatego się zdecydowałam. Mi ten wózek spodobał się zanim jeszcze zaszlam w ciążę i po prostu musiałam go mieć. Jest jak dla mnie idealny. Kupilam cały komplet winter i sumner kit i różne inne dotatki.
Maga ten pierwszy wózek mi się podoba jaki kolor chcesz?
Ja mam szary mydle że to dobry kolor bo jak kiedyś będzie dane mi mieć córkę to kupie różowy kocyk i też będzie pasować.
A jeśli chodzi o cene fakt sporo kosztował ale mam nadzieje że posłuży dla więcej niż jednego dziecka wtedy koszt nie będzie taki wielki a jeśli nie to myślę że vuda mi się go sprzedać. Narazie nie mogę się doczekać pierwszego spacerku z moim synkiem.
W czwartek mam wizyte jestem strasznie ciekawa ile waży mój babelek. Od kąd kopie jestem dużo spokojniejsza i czas od wizyty do wizyty szybciej leci.
A macie wybrane już łóżeczka?
Esiek, Lenka i Madzia76 czytałam wczoraj że zdecydowały się na ikea a ja się zakochałam w mebelkach pinio łóżeczko kupie toto albo lara ;)
Dziewczyny mam pytanko wybieracie się na jakiś urlop?
 
Majka, z kolorem to też myślę o uniwersalnym żeby został dla rodzeństwa ;) ale kto wie co mi do głowy strzeli jeszcze dużo czasu mi zostało na decyzję ;)
A i białe łóżka są przecudne :)
 
reklama
Majka ja na urlop w tym roku to na porodowke haha.Bylam z mezem na 2 weekendach za miastem i to wszystko.Ale Wy dziewczyny w nizszej ciazy jedzcie i sie nie zastanawiajcie,jejku jak mi brakuje urlopu:-(

Majka Twoj wozek jest swietny,mialam okazje go prowadzic z dzieckiem w srodku.Leciutki,sama przyjemnosc:tak:

Magda no to raczej synus bedzie duzy:-)
 
Do góry