reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

No to jedyny minus, ale z drugiej strony sa tez droższe.
Myśle ze kupie tez jakiś drugi taki awaryjny w razie przemoczenia, usikania itp. Ale ten drugi bedzie jakiś tańszy, tzn używany dlatego tańszy. Myśle nad icandy peach i quinny buzz. W uk sa sie bardzo tanio wylicytować na ebay.
 
reklama
Roan Marita - ładne ale paskudne w prowadzeniu. W ogóle tymi wózkami na kołach retro z przednią osią skrętną nie da się jeździć. Pojedź do sklepu to sama zobaczysz :)
 
magda powiem ci ze tez sie bardzo zastanawiam nad tym kalsycznym bo podstawa to wygoda i bezpieczenstwo dziecka a wszystkie te nowosc sa sztywne i wogole nie maja amortyzatorow a pozniej maluszek ma krzywy kregoslup albo sie na dziurach odbija jak kaczka heh ale wiadomo ile rodzicow tyle teori ja napewno postawie na BEZPIEZCENSTWO I WYGODNE DZIECIATKA a moda jest raz taka raz taka a te klasyczne to az tak plywaja fajnie jak sie je prowadzi
 
Ona, wiadomo o gustach się nie dyskutuje ;) każdemu ci innego się podoba. Najważniejsze żeby był wygodny na dziecka i trwałość też. Ja nie wiem jak się zdecyduję na wózek ... jest taki wybór że oczy bledną. Fakt podobają mi się klasyczne i takie retro nawet wiklinowe ale spacerówki w tych wózkach już niezbyt mi się widzą ... będę musiała znaleźć złoty środek ;)
Siostra mam nadzieję mi pomoże jednak ma już chyba doświadczenie po trójce dzieci hihihi
 
Emilia nie pamietam kierdy mialam te plamienia ale na pewno przed 12 tygodniem ciazy.Nie ma reguly,najwazniejsze ze wszystko z dzidzia ok.

Na ebay faktycznie mozesz wylicytowac wozek i nie zaplacic za niego fortuny,wiec jak masz miejsce to mozna kupic nawet 2 :)

Ona ja nie wiem jakie ty wozki nowoczesne widzialas bez amortyzatorow.Moze jakies firmy kogucik i moze faktycznie nie maja,nie wiem.
Te nowoczesne moze nie wygladaja ale maja naprawde super zawieszenia i sa bardzo bezpieczne.Mowie tu o wozkach typu boogaboo,quinny czy orbit.
 
Quinny i bugaboo napewno maja, orbit nie znam. Chyba chodzi o to ze te ala starodawne bujaja sie jak sie jedzie, jakby sie płynie. Mi sie osobiście one nie podobają z wyglądu bo kojarzą mi sie z takim w jakim mama mnie woziła ale o gustach sie nie dyskutuje :-)
 
Emilia ja mam Orbit G2.Mnie sie bardzo podobaja te klasyczne ale takie bardziej starodawne.Sa wielkie niestety i musialabym parkowac go w garazu chyba :-D
 
reklama
To ja się wtrącę odnośnie wózków:) Ostatnio zastanawiam się między tymi dwoma modelami:
Wózek Jedo Fyn Memo 3w1 Avionaut + Gratis (4331987621) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
PAJERO SPORT 3w1 POLSKI NOWOCZESNY WÓZEK ALU FILM! (4295868822) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Moja koleżanka ma wózek Jane i on ma jedną bardzo fajną funkcję i mało który wózek to ma, podnoszenie oparcia w gondoli nie jest skokowe 3-4 wysokości tylko na pokrętło, jak obejrzycie filmik o wózku Pajero, to on tak właśnie ma. Ale za to w porównaniu do Jedo ma gondolę krótszą o 5 cm.
 
Do góry