reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Niepokorna od czwartku w Aldi maja kocyki dla maluchow tzw cellular blankets.Bawelniane,z dziurkami.Ja potrzebuje takie do szpitala.Kupilam juz 2 w baby elegance ale sa bardzo duze.W Aldi maja odpowiedni rozmiar i cena za jeden chyba niecale 4 euro.
 
reklama
Peti: tak na prawdę to ja nie wiem czy będę miała cesarkę. Jutro mam wizytę u lekarza. Będzie musiał zdecydować co dalej. Czytałam że przy takiej makrosomii płodu zazwyczaj decydują sie na cesarkę. O ile usg się nie myli to Kluseczka może już ważyć ok. 3700g więc to już bardzo dużo. Będę się upierała żeby mi zrobił usg ( zreszta czytałam że w moim przypadku powinni mi teraz robić usg co parę dni aż do rozwiązania ). Wszystkiego dowiem sie jutro, ale sama jakoś tak czuje że ze swoją Córeczką spotkam sie już niebawem :-)
 
Dziewczyny mam pytanie: czy któraś z Was słyszała że pod koniec ciąży powinno się zacząć pić herbatki laktacyjne? Powiedziała mi o tym koleżanka, tyle że nawet na szkole rodzenia nic o tym nie wspominali więc nie wiem jak to jest.
 
Hej, hej!!
Infinity trzymam kciuki za Ciebie i Twoje maleństwo i wierzę, że wszystko będzie ok!!

Lawendowy sen, ale się musiałaś strachu najeść, a przecież miało być z górki ale widać że twarda jesteś i sobie poradziłaś, trzymam kciuki za zdrówko, bo w końcu to jest najważniejsze, żebyś miała siły się Zosieńką opiekować!!

A my wczoraj byliśmy na co miesięcznej wizycie i Michaś waży już 0,5 kg:)
 
hej od wczoraj mam takie dziwne bombelkowanie w brzuchu czy to mozliwe ze moje malenstwo daje znac powoli o sobie?




zobaczcie jakie cudne nie moglam sie powstrzymac:) A WLASNIE W TESCO SA WYPRZEDAZE CIUCHOW!!!!!

10511184_681628998574134_8077605320596662448_n.jpg
 

Załączniki

  • 10511184_681628998574134_8077605320596662448_n.jpg
    10511184_681628998574134_8077605320596662448_n.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 48
reklama
Mam pytanie czy któraś z was miała brazowe plamienia? Ja miałam w 8 tyg pierwszy raz przez 8 dni, potem tydzien spokoju i teraz od 3 dni znow. Byłam na usg oczywiście na drugi dzien jak ich dostałam i gin nic nie znalazł niepokojącego. Kazał sie nie przemęczać, nie dźwigać itp. Ale troche sie martwię. Biore progesteron i nospe bo troche mam napięty brzuch, ale nie boli ani nie mam skurczy. W piątek ide znow na usg.
 
Do góry