reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Chyba już nigdy nie nadrobię tylu postów l, ale tak się cieszę jak czytam, że u was wszystko dobrze :D

ona zielony mocz to jakaś infekcja, zakażenie itd, przeważnie taki kolor bierze się od ropy. Ale może jadłaś coś z barwnikami? jakieś chemiczne żelki czy coś takiego?

madzia gratuluję :)

jogo nie martw się, upały dotrą i do Ciebie ;)

Esiek ja poprostu czułam, że coś się delikatnie w brzuchu rusza, tak jakby mi ktoś głaskał paluszkiem od środka :)
 
reklama
Jogo zazdroszczę wycieczki, korzystaj ile się da :)

lenkabar moja malutka dopiero wyrosła z pierwszych śpiochów rozmiaru 50, resztę typu spodenki, body jeszcze nosi, w 56 się topi.

Miłego dnia :D
 
Madzia zagladalam wczoraj w pracy co chwile czy juz jest wiadomość od Ciecie. Dzisiaj czytam i az z tego wszystkiego sie popłakałam jakby to moja córcia byla haha...gratuluje...jednak uparciuszka mueszkat w maminym brzuszku ;-)
 
Madzia76 gratuluje córeczki. Piękny czas przed Tobą z małą strojnisia a w sklepie to chyba zwariujesz jak zaczniesz kupować te wszystkie piękne kiecuszki ;)
 
Madzia: gratuluje coreczki. Ja tez z niecierpliwoscia czekam by sie dowiedziec kto tam mieszka. Mam nadzieje ze dziodziolek rozkraczy ladnie nozki w srode i pokaze sie w calej okazalosci
 
reklama
Hej Labo 75,przegladalam kalendarz i zauwazylam ze nasze bobasy tez urodza sie w tym samym miesiacu jak wszystko pojdzie zgodnie z planem :) Jak sie czujesz?
Dziewczyny mnie od paru dni dopada jakas depresja,mam nadzieje ze hormonalna.Nagle zbiera mi sie na placz i szybko sie denerwuje.Mialam tak w 1 trymestrze.Nie lubie tego.
 
Do góry