reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

O Madzia! Fajnie, będziesz zadowolona- zobaczysz :) trzymam kciuki, żeby Maluch pokazał co ma między nóżkami &&&&&& bo, że jest zdrowiutki to wiadomo :)

A ja wczoraj zakupiłam pierwsze maleńkie spodenki dla Synka!!!! Oglądałam sobie tylko rozmarzona, a M nie wytrzymał i powiedział "no weź już sobie, weź" :-D:-D dwupak jedne 50 drugie 56.. a tak się zarzekałam, ze 50 nie kupię :-D ale to wyjątek

Lecę do z powrotem do pracy. U nas 29 stopni!!! Nie powiem, trochę ciężko się pracuje, nóżki puchną, gorąco... ale nie ma co narzekać- jest pięknie :)
 
reklama
U mnie poród planowany to 13 listopada. Płeć nieznana, Bobo ciągle nie chce nic pokazać na ostatnim USG spał i tylko machnął ręką żeby mu nie przeszkadzać :) Jutro spotkanie u genetyka mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze i mam przykazane pić dużo wody.
 
Czesc dziewczyny ! Wybaczcie , ze bez polskich znakow ale stary laptop padl pare dni temu i dzis kupiliśmy nowy ale nie wiem gdzie wszystko poustawiać . I tak jestem dumna z siebie bo udala mi się instalacja systemu .
U mnie tez upal nawet do sklepu nie bylam w stanie dojść bo po wyjściu z psiakiem bylam wypompowana na dodatek u mnie tak wieje , ze moge mieć tylko jedno okno otwarte bo reszta trzaska .
Dzis robiłam krzywa glukozowa i po 2 godz glukoza 111 wiec ok i moge jesc słodycze :-D
Martaczi z zebami to roznie raz lepiej raz gorzej - najważniejsze , ze nie mam dziur co przy moich słabeuszach to sukces wiec pewnie mam nadwrazliwosc ale nic nie pomaga nawet mycie kilka razy dziennie a najgorzej wieczorem bo wtedy często mnie bola no i spac nie moge .
 
Hope no właśnie jak pisze z tel to mi znika a jak przejdę potem na laptopa to się pokazuje nie kumam o co chodzi.

Lenka no idę zaraz i mam nadzieję że z bobasem wszystko Oki i pokaże co ma między nóżkami.

Dziewczyny kciuki trzymam za wizyty.
 
Madzia - no ja niestety tego w ogóle nie mogłam czytać, szczególnie tej części pamiętnikowej. Koniecznie daj znać po USG !

MAJ
1. MEGI* (20 maj) syn

____________

CZERWIEC
2. NIKA85 (5 czerwiec )
3. SZYSZKA87 (25 czerwiec ) syn Antoś

____________

LIPIEC
4. 24MAGDA09 (04 lipiec )
5. MINNI27 (29 lipiec) córka

____________

SIERPIEŃ
6. PETI30 ​(1 sierpień) córka Lucy
7. MARTACZI (2 sierpień) syn
8. LABO75
(7 sierpnień) córka Aleksandra
9. SIAGA (10 sierpień ) syn
10. MADZIA I PIOTR (26 sierpień) córka
Hanna

____________

WRZESIEŃ
11. NIEPOKORNA (1 wrzesień) syn Oliwier
12. JOGO (2 lub 6 wrzesień) córka Nadia
13. ELLENI (5 wrzesień) córka Adrianna
14. ZUZIA2011 (5 wrzesień) syn



____________

PAŹDZIERNIK
15. MAJKA201 (12 październik) syn
16. MADZIA76
(18 pażdziernik) córka
17. LENKABAR (30 październik) syn Filip

____________

LISTOPAD
18. FOOTE (13 listopad)
29. LOLITKA200 (13 listopad)
20. ESIEK (19 listopad) prawdopodobnie córka
21. EMA51 (27 listopad)


____________

GRUDZIEŃ
22. Ona232 (18 grudzień)

____________



2015


STYCZEŃ
23. Hope84 (1 styczeń)

____________


 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny jak jeszcze nie widzialyście filmiku krążącego w necie to polecam obejrzeć - do końca. Aha - to po angielsku. Opis :

"Ogłoszenie pracy dla "dyrektora operacyjnego" zobaczyło ponad 2,7 mln osób. Aplikować zdecydowało się jedynie 24. Dlaczego tak się stało? Film koniecznie trzeba obejrzeć do samego końca."

https://www.youtube.com/watch?v=HB3xM93rXbY#t=198
 
Hej Esiek jezeli chodzi o lozysko na przedniej scianie to ja ruchy poczulam pozno,byl to jak dobrze pamietam 23 tydzien.Latalam na usg jak na sraczke bo nic nie czulam,a wszystko bylo w porzadku.Plusem jest ze amaotyzuje te mocne kopniecia.Mnie ani zebra ani pecherz nie boli.Jeszcze pare tygodni wiec wzystko moze sie zmienic :)
 
reklama
Hej dziewczyny! Ja jeszcze na wycieczce ale mam w hotelu internet. U mnie wszystko dobrze tylko mam nadzieje ze mi nie zaszkodzi ze tak duzo chodzę. Juz w nocy mi sie śniło ze urodziłam za wcześnie przez to zwiedzanie :( ale jescze tylko jutro i wracam do domu i juz do końca cizy odpoczywam. A i stopy mi juz zaczęły puchnąć:(

esiek dobrze ze odswiezylas kalendarz :) u Elleni będzie Adrianna a u niepokornej Oliwier . Fajnie ze sie juz zapełnia i nawet styczeń sie pojawił. Czekamy na resztę dziewczyn z wątku kto po.

madzia tez czekam na wieści od ciebie!
 
Do góry