reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Cisza od Megi jest ekscytująca - coś mi się wydaje, że już jej wczoraj nie puścili :)

Czy ktoś wie jak sytuacja u Molly? Unormowało się ? Holy pisała parę dni temu a przecież tu się szybko powinna zmieniać sytuacja, na dobre oczywiście!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Peti tak między mną a Tobą jest dokładnie tydzień różnicy , ja liczę oczywiście od dnia transferu a nie miesiączki bo moja stymulacja była krótka i pick up miałam w 10 dniu stymulacji ale i tak różnica jest niewielka . Moje samopoczucie zależy teraz w dużej mierze od pogody czyli upał mnie dobija nawet z psem nie robimy całego spaceru jak do tej pory no i wieczorami ciężko mi się oddycha i mam problem z zaśnięciem . Poza tym jest ok żadnych obrzęków , puchnięcia nóg . Mała rośnie i uciska mi żołądek więc mało jem i to mnie martwi bo się boję , że mała przez to ucierpi .Czekam też na szafę żeby w końcu zacząć szaleć na zakupach ale to jeszcze do połowy czerwca muszę wytrzymać . Oj chciałabym już żeby była na świecie - kocham ją ale nie radzę sobie z ciężarem brzucha , ciężkim oddechem i brakiem snu .
 
Labo: o braku snu to ty sie wkrotce przekonasz:) Ja tez mialam problemy z tym od drugiego trymestru w I ciazy i bylam pod koniec bardzo zmeczona. A po urodzeniu bylo tylko jeszcze gorzej:) Maly jadl dlugo, zasypialbi trzeba bylo go budzic przy cycku.... I tak co 3 godziny non stop....
 
Dziewczyny - w najnowszym numerze miesięcznika Dziecko są kupony rabatowe ważne od dziś - do wielu sklepów, także tych on-line. Rabaty ok 20% więc w sumie sporo. Może sobie skorzystacie :)

labo - współczuje bezsenności - bardzo, wiem co to problemy z snem - mnie od prawie dwóch miesięcy codziennie męczą koszmary i inne chore sny. Nie wiem czy próbowałaś melisy? Ja jak zaparzę podwójną to szybko zasnę i choć te kilka godzin prześpię normalnie, potem siusiu i po powrocie już się zaczyna jazda ze snami.... No ale zawsze te parę godzin to coś.

Jak to jest z rozpuszczalnym wapnem w ciąży? Obudziłam się rano i mam okropną wysypkę na szyi - z reguły takiego coś mam od nadmiaru słońca i chyba i tym razem tak jest po wczorajszym upale. Wapno chyba nie powinno mi na nic zaszkodzić prawda?
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry. Jestem nowa i mam pytanie. Czy zdarzylo sie moze ktorejs z Was krwawienie w 16 dpt? Dzis mam wlasnie takie krwawienie ze skrzepami. Nie jesr tego dużo. Ginekolok kazal lezec i utrzymać dawki lekow.
 
Labo w te upaly na pewno nie jest Ci latwo,no ale na to juz sie nie da nic poradzic.Przed snem sprobuj cwiczen relaksacyjnych,na mnie super podzialaly.A to ze za malo jesz to dziecku na tym etapie nic nie bedzie,wiadomo trzeba sie skoncentrowac na jakosci i to wszystko.A probowalas uzywac pasa podtrzymujacego brzuch?Moze by pomogl.Zakupilam sztuke ale na razie lezy w szafie wiec nie wiem jak dziala.Moze inne dziewczyny cos podpowiedza na ten temat.Labo my sie zblizamy do 40stki wiec jest to inna ciaza niz jakbysmy mialy dwadziescia lat.Jeszcze tylko pare tygodni ;-)
 
Hej Yplocka,witaj :)
Ja mialam krwawienia ale takie bardzo ciemne,nie pamietam kiedy,mogly sie pojawic po 16dpt ale nie dlugo pozniej.Dzwonilam 2 razy do kliniki i tez kazali mi odpoczywac i brac leki.Byla to reakcja na te wszystke hormony,sterydy itp.Glowa do gory :-)
 
yplocka - powiem ci tak - jak moja pierwsza ciąza obumarła to nie poleciała ze mnie ani 1 kropla krwi. Teraz plamiłam dwa razy w 6tygodniu i 9 tygodniu ciąży - a wszystko było OK. Jedno niestety jest pewne - Twój lekarz karze Ci leżeć i nic więcej bo jeżeli nawet zaczęło się poronienie to w tym momencie nic nie można na to poradzić- za wcześnie. Może być tez tak jak mi tłumaczyli - że macica się rozrasta a to inwazyjny proces i stąd plamienie, ważne żeby krew nie była czystoczerwona, jak jest brązowa/brunatna to może nic zlego się nie dzieje. Musisz czekać a my będziemy trzymać kciuki.
 
reklama
Esiek. Dzieki. Wiesz plamienie a krwawienie to roznica. To nie lekarz prowadzacy mi kazal, bo o 14. 40 w klinice nie bylo juz żadnego. To moj znajomy gibekolog.
 
Do góry