reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ona poczytaj o tych chorobach,toksoplazmoza nie jest tak latwo sie zarazic,trzeba myc warzywa,owoce,nie jesc surowego miesa i uwazac na kocie odchody.Cytomegalia jest bardziej skomplikowana,za duzo pisania :)Poczytaj , w internecie jest mnostwo na ten temat.Ja jestem w trakcie badan na cmv,pierwsze mi wyszlo pozytywne,juz 2 tydz czekam na wyniki nastepnego a jutro jade do specjalistycznego szpitala na wizyte,moze oni cos madrego mi powiedza.Bo moj pan doktor irlandzki nic nie wiedzial na temat tej choroby :) Takie zycie :)
 
reklama
lolitka ja miałam plamienia do ok 20 tyg byłam u trzech lekarzy i żaden nie stwierdził przyczyny brałam końskie dawki luteiny podjęzykowa i dopochwową na własną rękę przy okazji badałam progesteron szkoda, że u siebie nie masz takich możliwości... ale myślę, że u Ciebie to była jednorazowa sytuacja skoro już teraz nawet nie ma plamień :tak:
 
Lolitka bardzo się cieszę, że wszystko ok :) ale się Dziewczyno strachu najadłaś. I masz absolutną rację, w tej kwestii nie słuchaj lekarza tylko leż dużo i odpoczywaj
 
lolitka wiedziałam, że bedzie ok! świetne wieści, Twoja dzidzia to twarda sztuka, a Ty mama masz rację - oszczędzaj się ile możesz;-)

martaczi spojrzałam w Twój suwaczej i aż oniemiałam. Kiedy to zleciało, że już skończyłaś 26 tydzien?! wiem, ze sie czesto powtarzam ale caly czas mnie zaskakuje jak ten czas szybko leci;-) Wybrałaś imię?

Sylwia
​ co u Ciebie?





pytałam już o wózek Bebetto i nawet część z Was podzieliła się ze mną opiniami, a teraz mam question odnośnie konkretnego modelu, użytkowała któras z Was Bebetto PASCAL?
no i przy okazji jakie są Wasze opinie na temat fotelika samochodowego Maxi Cosi Cabrio Fix?
 
Dziewczynki: dziekuje wsiem za mile slowa i wiare w mojego bzibziolka. Niech cud trwa bo wiadomo ze strach jeszcze troche zostal

Szyszka: ja mam Maxi Cosi ale dla wieku plus 9 kg... Jestem z niego zadowolona, i to bardzo. Tego dlaniemowlaczlow modelu niestety nie znam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ona 232,zrob juz teraz jezeli chcesz.Te choroby niekoniecznie wywoluja poronienia,zalezy kiedy doszlo do zakazenia,toksoplazmoza przenika do plodu ale podaje sie leki w takim przypadku.Z cytomegalia jest znowu inaczej,ja moge byc zarazona a dziecko niekoniecznie,i nie ma na to lekarstwa.
 
Do góry