reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Jogo - tez wlasnie mysle ze ani sie nie obejrzymy a Lawendowy zniknie nam z forum bo oczywiscie jak kazda bedzie zakochana w swoim dzieciaczku - mysle ze wspolnymi silami jakos poprowadzimy kalendarz - chociaz Lawendowy byla najlepsza:) Co do wozkow patrze tez na gumtree - stwierdzilam ze narazie mam czas - przede mna urlopik i teraz mysle juz tylko o tym no i o skanie oczywiscie:)

Mazenka - juz jutro Wasz wielki dzien - przytulicie swoje wyczekane malenstwo - oczywiscie trzymam kciuki za szybki porod i bez zadnych komplikacji - bedziemy czekac na wiadomosci...

Sylwia - przykro mi ze tak masz z najblizsza rodzinka - no niestety na rodzine nic nie poradzimy chociaz czasem serce nas boli...najwazniejsze ze teraz wy macie swoja rodzinke i jestescie razem najszczesliwsi:)

Felicita - oj to ty juz prawie na wylocie;-) Domyslam sie ze ten ostatni czas musi byc stresujacy i czlowiek tylko rozmysla jak to bedzie a jak jeszcze ma cesarke i zna dokladna date to dopiero - mam nadzieje ze ostatnie dni ciazy zleca ci milutko i juz niedlugo bedziesz tylko nawijac o swoim slicznym malenstwie:)

Majka - to nie zadna depresja - ja ci powiem ze w tych pierwszych tygodniach mialam tak samo i nie wspominam tego czasu za dobrze. To chyba przez to ze czlowiek caly czas sie jeszcze martwi wszystkim, czeka na te badania a do tego nic jeszcze nie czuje no i pewnie hormony robia swoja - ja tez bylam dobita, smutna i jakos zle nastawiona. Na szczescie powiem ci ze z czasem bedzie lepiej, samopoczucie sie poprawi, dolegliwosci mina - brzuszek bedzie coraz bardziej ciazowy no a jak pojawia sie juz ruchy to dopiero bedziesz fruwac nad ziemia... takze narazie musisz sie poprostu nam wygadac a pozniej dzidzia zrobi swoje:)
 
reklama
Teraz zastanawiam się nad misiem :-), póki co mój typ to Super misie 180 cm w nowych kolorach HIT !!! (4106467386) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. , ale to też będzie zabawka raczej dla paroletniego dziecka. A teraz będzie pełnił funkcję ozdoby pokoju Wiktora.

Zastanawiam się jakie zabawki będą odpowiednie dla takiego dziecka. Może podpowiedzą mi coś inne mamusie?

Powiem ci tak. Jak masz wielki pokój dla synka to ok,możesz w kąt rzucić tylko pamiętaj, że to niezłe zbiorowisko kurzu a tak naprawdę do niczego nie przyda się bo synek tak wielkiego misia nie będzie ci nawet w stanie podnieść,wywalić żeby leżał czy przeciągnąć w inne miejsce. Mój mały ma pokój z 4m na 3,5 (jakoś tak), jak stało łóżeczko i komoda wydawał się wielki, a teraz jak zmieniliśmy łóżko mu na normalne 160x80, stoją już dwie komody bo nie ma gdzie ubrań trzymać (szafa na dniach będzie zamawiana) do tego kupa zabawek i powiem ci szczerze nie ma gdzie więcej nic wstawić, a jak wywali zabawki z dwóch pudełek to nie ma gdzie przejść :-)

Mazenka powodzenia jutro ! ależ piękne chwile przed tobą :D
 
Ostatnia edycja:
Szyszka - ja też mam łóżeczko ciemne i właśnie poluję na pościel w brąz krateczkę:) więc jestem za opcją męża;) ale ecru też bardzo ładne więc co nie wybierzecie będzie wyglądać słodko.
A jakiego Bebetto szukasz? Bo ja dziś byłam oglądać Lucę więc jak chcesz to podzielę sie spostrzeżeniami.

Zuzia - ja też ciagle mam anemię, już przed ciążą miałam a teraz z małym wyniki znowu mi poleciały. Ale suplementacja ładnie pomaga, ja biorę 3x Biofer folik i po miesiącu wyniki ładnie się poprawiły. Oczywiście staram stę też w miarę dobrze odżywiać ale z jedzeniem krwistych steków u mnie niestety słabo;)

Molla - trzymaj się, przed wszystkim psychicznie musisz być teraz silna, to najważniejsze dla Ciebie i dziecka i umożliwi wytrwanie. Wiem że doczekacie:) jak słyszę historie takie jak Twoja, to wstyd mi narzekać samej na jakiekolwiek moje niedogodności ciąży. Mocno Cię pozdrawiam.


Też biorę Biofer Folik i u mnie także ładnie zadziałał na morfologię :)
 
Mazenka &&& :-) cała moc z Wami!!!
Lawendowy a Ty na koniec się załatwiłaś?! zdrówka życzę :tak:
Sylwia ja to się martwię, że mi na głowę wejdą jak urodzę w rodzinie mojego męża szaleją bo to pierwsze dzieciątko będzie:-)
a u Ciebie ważne, że masz fajną siostrę i kochającego męża ;-)

my już po małych zakupach, wczoraj dostaliśmy chyba z 5 worów z ciuszkami od mojej kuzynki:szok: wózek też nam się jeden podoba stokke, ale cena już mniej:szok: i łóżeczko z kołyską troll...
mały ważył w 23 tyg 580g ale jakoś mało kopie cały czas :-(

Zuzia Jogo a Wy nadal nie wiecie co dzieciaczki mają między nóżkami?
 
reklama
Do góry