reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Zuzia u nas było tak, że i ja i mąż czuliśmy że to chłopak bo w sumie bardzo marzyliśmy o synku a marzenia jak widać się spełniają :tak: U nas już w 13t4d Sebuś pokazał co tam ma pomiędzy nóżkami :-D

Lawendowy Sen ale duża już Zosiunia, jeny Tobie tylko 3 m-ce pozostały :szok:

Martaczi gratuluję udanej wizyty, już się nie stresuj bo Twoja córcia jest zdrowym dzieciaczkiem.

A mój synek dziś kończy 5 m-cy:szok:
 
reklama
Madzialenak jestes jedna o ktorej wielokrotnie myślałam i zaglądałam czasem na forum, cieszę się dziewczyny że wam się udało. No i zchłopcami chyba tak bywa że szybciej wiadomo nas trzymali w niepewności do 20 tygodnia, w 17tc doktor powiedział smierdzi mi tu babą ale kto wie :-)
 
A moje koleżanki co zaszły w ciąże naturalną ciągle mnie krytykują że za dużo czasu spędzam z małą, no ale mało kto wie co przeszliśmy żeby ją mieć. Ja tam korzystam z każdej chwili tule całuje itp, wiecie o co chodzi. Wracam do malucha obudziła się
 
Madzialenak - nie chce sie wierzyc ze Sebus juz ma 5 miesiecy - tak szybko te dzieciaczki rosna:) Duzo slodkosci mu zycze z okazji tej 5cio miesiecznicy:) Pamietam ze bardzo chlopczyka chcieliscie....

Fusun - no to juz raczej napewno na wizycie powiedza ci co tam sie chowa no chyba ze maluszki beda wstydliwe:)) Ja mam wizyte 26.02 czyli dzien po tobie ale tutaj to nie powiedza mi jeszcze... a przeczucia masz??

Ja zawsze bardzo chcialam pierwsza coreczke z reszta juz niejednokrotnie to pisalam, nawet kiedys mialam obawy czy nie bede zawiedziona jak sie okaze inaczej ale od samego poczatku mam jakos przeczucie ze siedzi chlopak i nie czuje sie zawiedziona - chyba dlatego ze wiem ze moj M bardzo by chcial no i wkolo tez mam samych chlopakow wiec maly bedzie mial sie z kim bawic:) Nawet imiona juz chodza po glowie hihi no i chlopak zawsze bedzie mogl sie opiekowac mlodsza siostra hihi
 
Fusun - to długo nie wiesz;-) moi pokazali już w 12 tc i sprawdziło się w 100%. Czytałam kiedyś, że chciałabyś wózek Tfk. Generalnie jest taki sam jak easywalker - porównywałyśmy z Sylhą. Megazaleta tych wózków to duże pompowane koła - pojadą po każdym terenie.
Zosia_K - ja pamiętam:-) w końcu w jednym prawie czasie chodziłyśmy z brzuszkiem;-) Moi jutro kończą 10 miesięcy - kiedy to minęło;-)
Lawendowy - ja też bym chciała na fb;-) tu czasem zaglądam ale tyyyle piszecie, że przy dwójce czortów nie mam czasu ogarnąć:-D
 
Zuzia: mówisz i masz - suwaczek gotowy :) Ja ostatnie usg miałam 2 tyg temu wyszło, że ciąża jest pare dni do przodu. Kolejne usg na NFZ mam w 20 tygodniu, więc podobnie jak u Ciebie. U mnie jest dokładnie na odwrót na około same dziewczynki się rodzą, mi przepowiadają synka. Ciekawe czy sie sprawdzi :) Wiem jedno tatuś był by w siódmym niebie :D już mówi jak to mecze z Nim będzie oglądał i grał w piłke :)
 
Znowu muszę tyle nadrobić ;-), bo ostatnio wpadłam tylko pogratulować narodzin Maksia, z komórki hehe.

A jak to jest z grupą na fb? Moi inni znajomi nie będą widzieć postów i zdjęć tam wstawianych przeze mnie? Jeśli nie, to też prosiłabym namiary :-D. Chciałabym się z Wami dzielić fotkami itd.

Jezu dobrze, że poradziłyście mi powoli prać ciuszki, okazało się, że tyle tego jest :szok:. Wczoraj 2 prania, dzisiaj 2 i jeszcze 3 będą przede mną, szok. A gdzie pościel z łóżeczka, którego jeszcze nie mam :-).

Ostatnio się zorientowałam, że jeszcze coś do wózka się wkłada, tzn do gondoli :sorry:. Możecie coś polecić? Poród zapowiada się na kwiecień. Są różne śpiwory na suwaki, pościele z kołderką, kombinezony dla dzieci, koce i nie mam pojęcia co wybrać. Śpiwory wydają mi się za grube, bo 3 tygodnie i będzie maj, czerwiec i później lato. Może jest coś uniwersalnego? A może śpiwór najlepszy? Tylko nie wiem czy na jesień jeszcze mi się przyda, czy nie będzie za mały.

Miłego dnia! Lecę prać i w międzyczasie nadrabiać;-).
 
Lilonka - te zdjecie twoich bobaskow jest takie slodkie ze buzia zawsze mi sie usmiecha jak je widze - doskonale cie pamietam bo bardzo spodobaly mi sie imiona twojej parki i sama je rozwazalam jak myslalam o parce:)

Minni27 - no piekny suwaczek:) A wiec tez okolo 20stego tygodnia bedziesz miala usg - mowisz ze chlopaka ci wroza a ty sama masz przeczucia czy narazie nie chcesz mowic?? He he no z tymi facetami tak jest sama widze jak moj trafi czasem w internecie na chlopieca super zabawke i jak oczy mu sie swieca :-D Ja juz widze jak bedzie szalal jak bedzie chlopak

Mazenka - tak prywatne forum na fejsie jest tylko widoczne dla nas i tylko my widzimy zdjecia i komentarze w nim dodane takze smialo dolaczaj a i dziewczyny nie zapomnijcie dopisac swoich imion i nickow do linka o nickach zebysmy wiedzialy kto jest kto. A no i wczesniej musi was ktos zaprosic napiszcie na priva wasze imie lub jak was znalezc na facebooku to zaprosze was do forum
 
reklama
Zuzia – ja już na poprzedniej wizycie prosiłam o sprawdzenie płci. I nawet coś tam próbowała sprawdzać, ale jej nie poszło. Dziś umówiłam się do innej lekarki. W sumie to wcale nie chciałam żeby ta pani dr, do której chodzę była moją prowadzącą. Tak jakoś wyszło. A ta, do której się umówiłam jest specjalistką od usg i liczę na to, że ogarnie płeć. Byłam u niej na usg połówkowym z synkiem. Bardzo dobrze ja wspominam.
Nie wiem czy mam przeczucia, czy to co czuję to zwyczajna chęć aby tak było, ale chciałabym mieć parkę (śniło mi się, że tak będzie ):-). Jeżeli chodzi o przeczucia to myślę, że będzie chłopiec. Co do drugiego dziecka to nie wiem

lilonka – chyba się zdecydujemy na ten Tfk. Mój mąż był wczoraj w warszawie w sklepie dla bliźniaków i widział jeszcze inne wózki. Ale ten póki co wypada najlepiej. Co do prowadzenia to masz rację. Ja co prawda prowadziłam go tylko w sklepie, na równej podłodze, ale mogłam nim manewrować dosłownie jednym palcem.
 
Do góry