reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Aleksandretta, zdjęć co prawda jeszcze nie widziałam, ale tez mam nadzieję, że to będzie wspaniała pamiątka.
I tak samo, jak Ty, część zdjęć mam sama, a część zdjęć z panem fotografem :)
Pewnie jeszcze za miesiąc powtórzę sesję :-) jak brzuch bardziej wyjdzie :tak:

I właśnie do takich rzeczy, jak pokazanie zdjęć, przydaje się fb :-) Także kombinuj dziewczyno :tak:
 
reklama
Ja po wizycie,moj maluszek ma juz prawie 3 cm i rozwija sie prawidlowo :)

Peti30- moim gp tez jest dr Monika A.z medicusa a bede rodzic w Coombe :)
co do migdalow ponoc pomagaja na zgage ale na wymioty i mdlosci nie pomagaja...przynajmniej mi :(
 
DZIEWCZYNY ja tylko na chwile,pisze od sasiadki z telefonu,ja mam jakies cholerne problemy z netem,a zalogowac sie.na moim telefonie,to nijak nie moge,tyle stresu,a tu cos mi przeskakuje,ale wkrotce moze jakos mi zrobia,ze bede mogla pisac z wami,w miare mozliwosci czytam was na biezaco,jak tylko mam jak ;)
Przede wszystkim pozdrawiam was goraco i ...tesknie za wami. U.mnie nic nowego,ciagle leze,troszle sie pokrece,ale tylko.oby cos zjesc i do toalety.
Wczorsj uderzylam na wizyte,taka nagla ;) i tak znow mam antybiotyk,juz 6 raz,teraz bakteria jakas w moczu czy co,ale to II trymestr to tak nie schizuje,niz jak w I ciagle jakies zapalenie. Dzidzia wymiarami na 19 tydzien skonczony,wazy 280 g. I to CHLOPIEC. Jak mialam wizyte miesiac temu,yez tak wyszlo,ale dodtalam test na plec,gdzie wyszla mi DZIEWCZYNKA,wiec czekalam. A wczoraj widzialam dokladnie juz i lekarz potwierdzil,ze to FACIO wg.niego w 100%. No zobaczymy,ale...tez tak czuje,chc humpry mam kobiece,ale od lezenia pewno w glowie.mi sie przewraca i ciagle placze. To u.mnie tyle,pragne,by dotrwac do konca,by.moc tulic MOJE DZIECKO do siebie.
Pozdrawiam was goraco. Buziaki. Molla.
 
Fusun - no to bedziemy trzymac kciuki za ta parke:) A co do wozka to naprawde dla blizniakow trzeba troche poszukac - sama jak myslalam o blizniakach to u nas by musial byc taki jeden za drugim bo ciasne klatki schodowe i korytarze i wtedy mi sie podobal ABC zoom double ale wiem ze wiekszosc blizniakowych mam wybiera chyba siedziska obok siebie.

Lawendowy - ty to kobietko masz talenty a teraz z mezusiem studio otwieracie bo widzialam ostatnio zdjecia zrobione i sa super a sesje twoja tez mezus robil?? Mam nadzieje ze pokazesz jakas fotke:) Tez bym w przyszlosci chciala taka sesje ciazowa:)

Aleksandretta - ja podobnie jak ty planuje fotki ciazowe i pozniej zrobic maluszkowi i w formie takiej ksiazki dac dziadkom pod choinke:) A co do plci to ja wlasnie na poczatku staran chcialam dziewczynke wiadomo inaczej jest jak wszystko latwo przychodzi ale tak jak piszesz po tak dlugim czekaniu jest to zupelnie obojetne czlowiek chce tylko zeby bylo zdrowe i to najwazniejsze:)

Niepokorna - super wiesci maluszek juz duzy od razu mowie do meza ze ty tyle dni po transferku co ja wiec nasz juz tez pewnie taki :)

Molla - kobietko dzielna jestes jak malo kto - tak sie ciesze ze z maluszkiem wszystko w porzadku szkoda tylko ze te bakterie nie odpuszczaja - no i gratuluje chlopaka:)
 
Mola gratulacje synka i oby ten czas do waszego spotkania minol ci jak najszybciej. Rozumiem irytację lspowodowana leczeniem bo ja tez leżę co prawda dopiero 4tyd ale już swiruje.
Niepokorna ale fajnie 3cm wow! Ja mam wizytę jutro i mam nadzieje ze moje maleństwo tez już ma 3cm.
alexandreta ja tez mysle ze zrobię sobie taka pamiątkę zdjęciowa. To super pomysł i pamiątka na całe życie.
 
Zuzia, tak, mąż mi robił sesję.
Fotografią zajmuje się od piątego roku życia ;-) Mamy te wszystkie gadżety, typu tła, parasolki, blendy, statywy, lampy.
Jak tylko sama zobaczę i zaakceptuję zdjęcia, obiecuję wrzucić na Foremki :tak:
 
Minni27 - śliczny suwaczek. A jeśli chodzisz do lekarza w ramach NFZ to będzie Ci przysługiwało tylko 3 usg (prenatalne). Zazwyczaj w gabinetach prywatnych co wizytę jest usg.

Zuzia - ja to byłam przykładem błędnego myślenia. Cały czas na początku myślałam że będzie dziewczynka, tak jakoś czułam. Na usg w 13 tyg lekarz dał nam 80% że będzie chłopak. Ja nadal nie wierzyłam. W 18 tyg usg robił mi inny lekarz i wpierw mówił, że to raczej dziewuszka, po czym znalazł interes mojego syna i stwierdził że jednak chłopak. Ja nadal nie wierzyłam. USG połówkowe pozbawiło mnie złudzeń, przyłożenie głowicy do brzucha i pierwszy obraz na monitorze - siusiak... Także różnie bywa z tymi przepowiedniami, aczkolwiek wszyscy u mnie w pracy mówili, że wyglądam jak mama chłopca.

Madzialenak
- Sebuś ma już 5 miesięcy??? WoW!!! Ale co trzeba przyznać to przystojniak z niego:tak::-).

Aleksandretta - wdałam się w pewny rodzaj pyskówki z nimi na forum i niepotrzebnie. Prawo Murphy'ego mówi, że "Nigdy nie kłóć się z głupcem – ludzie mogą nie dostrzec różnicy." dlatego nie zamiaruję już się tam udzielać. Widziałam też jak zbeształy tą dziewczynę od nietypowego imienia. Nawet pisały że ma halucynacje że chce tak nazwać dziecko. Główny argument - bo dzieci będą się śmiać. A ja powiem tak, dzieci uczą się od rodziców i jeżeli rodzić uznaje coś za typowe zachowanie/imię, etc to dziecko też tak będzie podchodzić do sprawy. A po tych "babach" na forum widać, że raczej nie będą dawać dobrego przykładu. One są jak pewna kobieta która dostała kiedyś ode mnie po twarzy, że tak powiem z "liścia". Byłam z siostrą w markecie i pewne dziecko powiedziało do mamy "mamo zobacz jaka mała pani", moja siostra już dawno nie zwraca uwagi na takie rzeczy, ale to co powiedziała matka chłopca powaliło mnie. Otóż powiedziała, że "tą panią bóg skarał, bo nie chciała jeść obiadów, jak ty nie będziesz jadł to tez nie urośniesz". Mojej siostrze stanęły łzy w oczach, a ja mało myśląc podeszłam i wykonałam wyrok na matce. Tak samo z tymi harpiami z forum marcówek, zero tolerancji i tak pewnie wychowają dzieci.W dodatku wymuszały jeszcze na dziewczynie że ma nadać Nikola, bo Nico to dla psa. Z całym szacunkiem, każde imię można nadać zwierzęciu. Ja mam świnki - wabią się Henio i Ziutek, mój dziadek miał konia imieniem Kuba...
Jednak najbardziej podoba mi się secreto, która co post to pisze "life is brutal" (swoją drogą odnoszę wrażenie, że to jedyny zwrot po angielsku znany przez nią). Jeżeli według tej zasady będzie chować, przepraszam złe słowo - hodować dziecko to bardzo współczuję jemu.

Molla - super że się odezwałaś. Bardzo się cieszę, że maluszek ładnie się rozwija. Wyleżysz się w ciąży za wszystkie czasy, ale zobaczysz jak zleci czas i już niedługo sama przytulisz synka. Już połowę ciąży za Tobą.


Ja dziewczyny staję się dziwna. Końcówka ciąży pod znakiem zapłakania.... Dzisiaj ryczałam w rękaw asystentce w pracy, żaląc się na życie. Najlepsze, że słuchała mojego podsumowania życia przez 30 min :baffled:. Teraz mi jej żal :zawstydzona/y:
 
reklama
Sylwia :-) dzielna jesteś i odważna, nie każdy zdobyłby się na taki gest, a tej "mamie" na prawdę się należało. Ale wiesz z tym płakaniem to trochę zostaje już tak i po ciąży, przynajmniej mi zostało, z byle powodu mam łzy w oczach, a jeśli sprawa dotyczy dziecka/dzieci to już w ogóle łzy lecą i nie chodzi tu o moje maluszki, tylko te nagłośnione w mediach. Kiedyś płakałam na filmach o zwierzętach, zwykle takie chwytające za serce filmy Disney kręcił, teraz to bym chyba nawet nie włączyła, bo pewnie spłakałabym się jak bóbr :cool2:

a u mnie gdyby nie tv tej miłej pani z góry to byłaby cisza ....

dobranoc

crying-and-sleeping.jpg
 

Załączniki

  • crying-and-sleeping.jpg
    crying-and-sleeping.jpg
    21,3 KB · Wyświetleń: 71
Do góry