reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Sznurkibardzo dziękuję za szczegółowy opis. Mam nadzieję, że u mnie będzie podobnie:) a miałaś zdjęcie szwów czy miałaś rozpuszczalne? Fajnie, że Ernest śpi spokojnie w nocy. Pozdrawiam
 
Witajcie.
Ciekawe czy Miliaa już po. :)

Mojemu chłopowi to się już w głowie poprzewracało, zabrania mi na kompie siedzieć, bo to ponoć źle wpływa na jego syna :wściekła/y: Oj chyba znów do kłótni prowokuje. Szkoda że o tym nie myślał, że na jego plemniki to też źle wpływa !!!
 
Najlepiej jak szyją ranę jednym ciągiem i na końcach tylko dwa supełki, wtedy ładnie i bezboleśnie się ściąga, a nie szwem pojedynczym jak na zdjęciu.
szwy poj.jpg
 

Załączniki

  • szwy poj.jpg
    szwy poj.jpg
    6,1 KB · Wyświetleń: 66
Ostatnia edycja:
SonySony może Twój mąż tak wyraża obawę? Mężczyźni mają dość specyficzne podejście do spraw delikatnych. Nie denerwuj się kochana, szkoda tylko stresu na takie głupie kłótnie.

A ja już wiem :-D. Siostra pojechała po wyniki i w 11 dpt ma 352 HCG i 40 progesteronu :-D. Zaszalała kobita ;-)
 
[FONT=&quot]mazenka TO BYŁO DO PRZEWIDZENIA!!! Kochanie gratuluję![/FONT]:tak:

[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]madzialenak[/FONT] trzymaj się tam Skarbie!
[FONT=&quot]milagors ja też uważam że należy mówić, lekarzom jak najbardziej, zauważyłam jak przyjechałam na izbę z tymi krwawieniem, od razu jak wpadłam taka roztrzęsiona to miałam to w d…czy ktoś to słyszy czy nie, był tam nie tylko lekarz,byleby je ratowali, mówię że ciąża z in vitro, lekarz bardzo się przejął, był bardzo wyrozumiały i czekał aż przestanę się trząść i płakać żeby mnie zbadać „ no nie ma się co dziwić przestraszyła się dziewczyna, tyle się o to dziecko nawalczyła” I taka jest prawda…[/FONT]
[FONT=&quot]sznurki JAK PRZEPIĘKNIE OPISAŁAŚ PORÓD!! Aż mnie błogostan ogarnął!Skopiuję sobie ten post i będę codziennie czytać na tydzień przed porodem[/FONT]:-)

[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]lawendowy_sen[/FONT] czekamy niecierpliwie razem z Tobą!!!

[FONT=&quot]miliaa kciuki zaciśnięte![/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]Sylwia1985 moja siostra też w ciąży zaszłyśmy w tym samym czasie, tylko ona naturalnie. Ja mam termin na 6 a ona na 5 marca. Spotkałyśmy się w długi weekend bo niestety ona w Krakowie ja we Wrocławiu…Zabawne było porównywanie brzuchów i nie mogłyśmy się nagadać![/FONT]
[FONT=&quot]LESNA32[/FONT] gratuluję ! Ale doświadczeń na porodówce nie zazdroszczę BRRRRRRRRRRRRR:szok:

[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot] A ja nadal walczę z przeziębieniem [/FONT]:crazy: Katar, kaszel, osłabienie...Herbata z miodem i cytryną, inhalacje z rumianku, mleko z miodem, masłem i czosnkiem na noc, znacie jeszcze jakieś sposoby?:-(

[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
 
reklama
Sylwia :-) siostra ma wspaniały wynik bety!

Sznurki po Twoim opisie to nic - tylko rodzić cc ;-) ... ja się obawiam mojego cc, bo zapewne będzie inaczej, bo dr ma mi w tym samym czasie wyciąć tę torbiel, im bliżej tym bardziej się martwie, a dziś to i mnie ta cholernica trochę boli, może maleńka gdzieś blisko niej się ulokowała

Lawendowy Sen czy już rozmawiałaś z doktorem?

Leśna miałaś nieprzjemne przeżycia w szpitalu,dobrze że zakończenie szczęśliwe

Maja no znam jeszcze jeden sposób, ale niestety w ciaży nie można z niego skorzystać - gorące piwo z miodem i goździkami, do łóżka wypocić się, kąpiel i powtórka ... mam nadzieje,że pomoże Ci jak najszybciej to co stosujesz

no a ja już wreszcie wiem kiedy mój m przyjedzie, bo właśnie kupiłam mu bilet na prom :-) tak więc od poniedziałku już nie powinnam być sama :-)
 
Do góry