reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Cześć mamusie.
Lawendowy sen ogromnie gratuluję 6 zarodeczków, a za dzisiejszy (oczywiście podwójnie udany transfer) już zaczynamy tańce we trójkę:-).
Sylwia na pewno na wizycie jak zwykle okaże sie że z maleństwem wszystko ok, a strachu się raczej już nie pozbędziesz. przynajmniej ja mam stracha przed każdą wizytą:rofl2:.
madzialenak trzymaj się kochana i tak jak zdecydowałaś najlepiej wypisz się z tego "cudnego szpitala" bo tylko ciebie i sebastianka męczą fizycznie i psychicznie:wściekła/y:.
Gotadorka to świetnie że mężuś już do was na stałe wraca i będziecie mieli stałą opiekę:tak:.
Lesna gratuluję
biggrin.gif
.

Miliaa za Was kciuki mocno zaciśnięte
yes2.gif


Pozdrawiam wszystkie mamusie i te zaawansowane i świeżo upieczone:-). miłego i spokojnego dnia.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie.
Oj ta nasza Miliaa trzyma nas w niepewności. Oby wszystko u niej gładko poszło.
Lawendowa dziś myślami jesteśmy z Tobą i w Twoją stronę fluidki posyłamy.

Dziś i ja nie pospałam, o 3 pobudka i już nie umiałam zasnąć. Jeszcze mi się dni przestawiły i dziś do lidla poleciałam po akcesoria dla maluszka. W jakim bylam szoku jak się okazało, że dziś to nie czwartek i tam pustki:-D Potem pranie zaczęłam robić, już pralkę włączyłam a tu zonk nie dodałam płynu do prania. Co mnie jeszcze dziś spotka??

No i zapomniałam się pochwalić że babuleńka już mi na urodzinki prezent kupiła i tata mi go w poniedziałek przywiózł. Mam robot kuchenny z Kenwood KM 266 o taki Mikser robot kuchenny z sokowirówką Kenwood Prospero KM266 biedna babcia stwierdziła, że urodzin może nie dożyć:-( oby tylko nie krakała.
 
Lawendowy piękny wynik, idealny :-) :-D Ja też obstawiam bliźniaki, w Twoim przypadku :tak:właśnie o takim marzyłam, byłoby jeszcze na rodzeństwo...
SonySony jutro jedziemy na drugie prenatalne, do Gyn, czy oni je robią w 3D czy 4D? nagramy sobie płytkę;-) mam nadzieje,że nadal jest wszystko dobrze, czeka mnie nieprzespana noc....Patrzyłam na tą gazetkę z Lidla, jedyne co mnie interesuje teraz, to te staniki do karmienia, ale w C to ja nie wejdę :zawstydzona/y: jak będziesz jutro, sprawdź proszę, jakie jet to C, czy duże czy zwykłe.A Ty co chcesz kupować?podgrzewacz?zabawki?
 
Martka, co do stanikow to ja polecam Alles. Wygodny jest i mam F ;). Ok, super ladnie to nie wyglada bo az tak dobrze nie trzyma jak te normalne ale mieciutki, wygodny i ma odpinane ramiaczka z przodu. Jednak bielizna to bielizna i powinna byc dobrze dobrana.
 
Martka sprawdzę, ale dla mnie i tak C będzie za małe więc spróbuj i tak sama podjechać. Chciałam kupić termometr i dres.
Co do usg to nie wiem, bo wykonywałam gdzie indziej :)
 
Martka ja mam stanik alles z fiszbinami z odpinanymi ramiączkami do karmienia. Jest naprawdę wygodny i ładnie wygląda. Ja kupiłam na allegro ten stanik.
 
Martka, no ja kupilam w sklepie normalnym z rzeczami dla dzieci. Poszukaj u siebie w miescie. Ogolnie chyba bede teraz tylko w ciazowych chodzic bo wygodniejsze i rozmiary nie koncza sie na D.
 
reklama
hola niestety wiem, że każde usg zawsze będzie z pewną dozą obaw, może tylko z czasem się zmniejszą. A Ty kochana jak się czujesz? Jak maleństwo?

miliaa stuk puk... Poznałaś już Marcelka?

lawendowy już 12 to pewnie jesteś w ciąży już :-D:-D:-D

A ja już po wizycie. Maleństwo 35,1 mm długości, serduszko 160/min i wq usg to 10 tydz i 3 dni :-). To tyle z dobrych wiadomości. Z tych złych to kolejna choroba:zawstydzona/y:. Po krwawieniach, zapaleniu pęcherza przyszły grzybki w pochwie :wściekła/y:. Normalnie długo nie musiałam czekać na kolejną atrakcję. Dostałam Pimafucin w globulkach na 3 dni...


Usg genetyczne dopiero 9.09 bo na pierwszy tydzień września nie było już miejsc. Ale mi się pysiak śmieje bo to będzie jeden dzień po naszej rocznicy ślubu:-) i może poznamy płeć :happy:.
 
Do góry