reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Lesna, Czyli jednak mialas cesarke, tak jak chcialas. Jak sie czujesz???

Oj, to sie najadlas strachu. Dobrze,ze jednak wszystko zostalo opanowane i maly ma sie dobrze.
 
potem to mnie wykonczyly polozne bo wszystko robilam zle:szok:nawet jak maly niejadl przez 12h to twierdzily ze to normalne i dopiero interwencja mojej siostry by przyszedl pediatra pomogla , okazalo sie ze Nikodem ma jeszcze pozostalosci wydzieliny w nosie i w gardle i przez to byl zablokowany bardzo schodl a pediatra ze niema paniki w razie czego maja ranimacje a przez to ze ja ja wezwalam to moze inne dziecko potrzebuje pomocy :angry:chore a moje:baffled:jak go oddesali to przez caly dzien karmilam go strzykawka
 
tak z serwisu bloku operacyjnego jestem bardzo zadowolona , nic nie czulam , jak i w trakcie tak i po juz na sali po 6h bylam juz na nogach mam tylko 10cm blizne
 
reklama
niestety co do opieki na porodowce to sie zawiodlam prawie doprowadzili mnie do depresji , ze niemam na czas pokarmu ze maly leci z wagi jak szalony to moja wina ze go nie karmie a niechcieli mi dac butelki bo powiedzialam ze karmie piersia wiec radze Tobie agapol powiedz juz na poczatku ze jeszcze niewiesz jak bedziesz karmic , zobaczysz i ze narazie prosisz o butelke , warto miec ja w szafce:tak:jak dzidzia bedzie bardzo plakac
 
Do góry