reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Moje odczucia po cesarce są bardzo pozytywne. cięzkie były dwie pierwsze doby i wtedy zastanawiałam się, czy nie lepiej byłoby rodzić naturalnie - ale potem już nigdy nie żałowałam. Liducha była wypoczęta i piękna, no i bezpieczna. Tata kangurował zamiast mnie i teraz mają naprawde super kontakt ze sobą, mimo że tata całe dnie w pracy siedzi. Dziś jak leżeli rano i gadali w łóżku, gdy wstał, Lidia zrobiła głośne "WRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR" takim tonem, że położył się natychmiast ponownie. Słyszałam to Wrrr i było w tym tyle żalu i pretensji, że mnie powaliła. Ja się produkuję całe dnie, karmię, przewijam, a ona wpatrzona jest w tatusia. Bardzo ceni sobie jego towarzystwo - a ojciec po dzisiejszym "Wrrrr" może być pewien, że jest kimś wyjątkowym w jej życiu. Moze więc nie widzi się dziecka zaraz po urodzeniu, ale za to ojcie ma szansę wykazać się :-)
Blizna raczej zginie pod bielizną, w ogóle mi nie będzie przeszkadzać.
Pokarmu miałam aż za dużo.
Żadne złe proporoctwa się nie sprawdziły.
Rodziłam sn i przez cc, no i generalnie po cc doszłam do siebie szybciej niż po sn. Ale to już indywidualna sprawa na pewno. Trzcinka przecież zupełnie inaczej sn przeszła niż ja.
Zmierzam do tego, że nie taka cesarka straszna, jak ja malują :-)
 
reklama
SYLWIA jak widać szczęścia chodzą parami :-D:-) gratulacje dla siostry!

DOMAT to juz mniej więcej wiesz co cie czeka, ja chyba wolalabym ogolne, zawsze je dobrze znosilam. Juz za 6 tygodni to dosc wczesnie u Ciebie chca ja robic , trzymam kciuki :-)

MILLIA
&&&&&&&&&&& za jutro kochana! obys juz tulila synka, czekamy na wiesci :tak::tak::tak:

MISIA
pozazdroscic Ci takiego gezecznego dziecka :tak::tak::tak: pierwsza córa tez taka była?
 
Tequila co u Ciebie? Kiedy testujesz?[/QUOTE

Dziękuję za pamięć ...powoli dochodzę do siebie i coraz rzadziej zadaję sobie pytanie dlaczego... testowałam w 12 dpt..beta ciążowa..po dwóch dniach niestety zaczęła spadać..tzw poronienie trąbkowe.. miliony wylanych łez i ból który pozostał do dziś... próbuję znaleźć siły na ułożenie planu na przyszłość..było już tak blisko że nie umiem się pozbierać tak szybko jak po zerowej becie.. czas podobno leczy rany..zobaczymy..

Buziaczki dla Wszystkich...
 
Miliaa jutro myślami jestem z Tobą, daj nam znać. Trzymaj się i oby czekanie szybko minęło i wszystko odbyło się jak najlepiej. Powodzenia:))
 
TeQuila tak mi przykro ... dzisiaj wstawiłaś dla nas na FB, więc ja tu dla Ciebie wkleje,żebyś nie zapomniała. Czas może trochę leczy rany, najbardziej je leczy nowy plan działania. Niemal każda z nas wie co czujesz i jak jest trudno ale uwierz, że przyjdzie taki dzień,że się uda i Twoje maleństwo zostanie z Tobą na zawsze.

1185196_423320647788196_865932688_n.jpg
 

Załączniki

  • 1185196_423320647788196_865932688_n.jpg
    1185196_423320647788196_865932688_n.jpg
    27,1 KB · Wyświetleń: 75
Sylwia to piękne wiadomości w Twojej rodzinie, po takich przejsciach udało Wam się w tym samym czasie:-D. A stukanie brzuszkami mnie powaliło jak to sobie wyobraziłam:rofl2:. Niech maluchy rosną zdrowo!
 
reklama
Do góry