reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

kwiatuszek mój Adrianek to taki aktywny cały czas :-) nie tylko na wizycie u znajomej. A jak trzymałam jej synka na rękach i troszkę popłakał, to mój Adrianek nawet nie reagował.
Aduś, memories za wizytki &&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Dodzwonilam sie dzis do jakiegos lekarza specjalisty z lipska,co przyjezdza raz w tygodniu do ostrowca,,zapisalam sie i pohade do niego,wiem ze to tylko kwestia dzien czy dwa od wczoraj,ale znow nie spalam,mam rozstroj zoladka,cjcialam na piatek,ale on tylko raz w tygodniu przyjmuje najblizej mnie. Kochane. Tak bardzo sie boje
 
Aduś i Memories trzymam kciuki za wizyty i only good news &&&&&&

Coleta dobrze,że z malutką już nie ma kłopotu - trzymam kciuki aby zdrowo rosła &&&&&

Lolitka dziękuje za zaproszenie ... cóż, ja mogę chodzić na spacery do łazienki i kuchni :-(

Lawendowy Sen każda rocznica jest piękna :tak: my w październiku będziemy mieć naszą 5tą rocznicę , ciekawe co na to bejbuski - może będą chciały już z nami świętować ;-)

miłego dnia dziewczyny!
 
Tak GOTADORKA dzis na 15-16 godzine mnie zapisal,nic mu nie mowilam,ze cos nie tak,tylko powiedzialam,ze jestem po transferze 5.06 a kontrol w klinice mam dopiero 29.07 i chcialam zobaczyc w miedzyczasie co jest. Tak czesto usg,boje sie czy nie zaszkidze,a bardziej tego,ze cos wyjdzie nie tak. Chce zweryfikiwac,do ktorego bedzie blizszy pomiarami
 
Molla to czekamy na 15stą, nie martw się na pewno usg nie zaszkodzi, a pomoże bo będziesz spokojniejsza, bo na pewno wszystko jest dobrze, dobrze że udało Ci się znaleźć specjalistę :tak:
 
reklama
Do góry