reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Molla jestem zdania Milagors, pojechalabym za pare dni do 3 lekarza z dobrym sprzetem, brak echa to moze byc wlasnie wina sprzetu. a wymiary faktycznie calkiem inne, trzeba to zweryfikowac. Trzymam wszystkie 4 kciuki
 
reklama
Ten co dzisiaj mi powiedzial,ze powinno juz byc widac akcje serca w tym tygodniu,ze juz od 6 zazwyczaj widzi,ale by nie przekreslac,ze napewno nie bije.
A te pomiary tez mnie zaskoczyly yaka roznica,nie wiem juz ktoremu bardziej wierzyc???? Z
 
Miliaa ty masz nosa :)

Jestem po wizycie, mały ma 1035 g i jest tydzień do przodu :) Wczoraj mi brzuch twardniał, ale dziś mi ktg zrobili w gabinecie i cisza. Niestety szyjka znów miękka, ale zamknięta i odpoczywać, odpoczywać i odpoczywać.

Avocado gratuluję zdrowej dziewczyny.
Molla to teraz nic nie pozostaje, jak tylko czekać i znów na usg się wybrać. Z całego serca życzę Ci abyś mogła uslyszeć tą piękną melodię.
 
Molla różnica w wymiarach kolosalna, ja bym pod koniec tygodnia pojechała jeszcze do innego lekarza, tylko czy masz jakiegoś w pobliżu? Na tym etapie ciąży serduszko to taka mikra kropeczka więc lekarz mógł jeszcze go nie uchwycić.
 
Ostatnia edycja:
Zreszta w tym tygodniu juz nie,ale pojade na bete w pobiedzialek i przyszly piatek,i przed wizyta 29 lipca w klinixe bede wiedziala mniej wiecej na co liczyc,moze jeszcze za tydzien podejde do yego u mnie,jak nie pojedzie na urlop,bo cos mowul,kazal mi pierw dryndnac i przyszly tydzien bedzie decydujacy,najwyzej koniec lipca dpedze w szpitalu na zabiegu :(
 
Molla na tym etapie beta nie ma wiekszego sensu, zajwazniejszy jest obraz usg, tak jak piszesz moze podejdz do tego samego gina w przyszlym tygodniu.

Sony ale Pawelek juz duzutki :-) a tak sie martwilas o wage, Teraz bardzo duzo lez to szyjka powinna stwardniec.wazne ze sie nie skrocila i nie rozwiera

Ja jutro wieczorem przekonam sie jak moja szyja sobie radzi :confused:
 
Wiem wlasnie,ze beta nie ma wiekszego sensu,ale pamietam,jak lezalam w szpitalu byla ze mna dziewczyna z podobnym objawem,co ja tzn.byla 8 tydzien,zarodek pokazywal sie,ale byl duzo mniejszy,akcji serca tez nie mogli zlapac,nie pozwolila sie lyzeczkowac i zrobili jej bete,miala ilestam tysiecy,po 4 dniach jej zrobili znow,wzrosla tylko i tysiac:(,oba i tak nie decydowala sie na zabieg,pecherzyk rosl,zarodekk nie,zrobili jej po kolejnycg 3 dniach i zaczela spadac,wtedy zdecydowala sie na zabieg :(
 
reklama
Do góry