reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

SonySony moja koszula jest ok, ja nie mam dokładnie z tego linku, chodziło mi o fason, kupiłam w hurtowni odzieżowej, jest innej firmy może dlatego jest inna, tzn rozmiar ok i bawełna też ok, a kupiłam na szybkiego przed pójściem do szpitala

Sony mam nadzieje i życzę Ci, aby ból jak najszybciej minął
 
reklama
Witajcie dziewczynki

Właśnie wróciłam z centrum handlowego, bo zasiusiałam już wszystkie testy od soboty (w liczbie 14). I pojechałam po nowe zapasy. Oczywiście po powrocie musiałam przetestować. Testy o czułości 25, wymuszony mocz i takaaa kreska

Zobacz załącznik 570390

:-D:-D:-D

Miłej niedzieli kochane bo ja już zwariowałam :-D:-D:-D
 
Sylwia, i masz racje, ze zwariowalas!!! GRATULACJE!! jutro na bete marsz z wielkim usmiechem na ustach!!!

Cudnie, cudnie! Corcia produkuje i to niezle :)
 
Sylwia, ogromne gratulacje. A mówiłaś, że teraz musisz samochód spłacić i może za rok spróbujesz. A teraz masz nowy, wygodny i bezpieczny samochód, żeby nim dzidziusia wozić :tak:
Przeniosłaś się na to forum i od razu jesteś w ciąży. Ja tez tak chcę :-D
 
Ikasia ja to dopiero chyba jak urodzę to uwierzę :rofl2:.
Aduś tak, zrobię od razu i HCG i progesteron. Zastanawiam się tylko czy jeszcze sobie TSH nie zrobić czy jeszcze poczekać z parę dni. A Tobie kochana jak idzie leżakowanie?
milagros - oj tak, spisuje się. Mała producentka pokazuje co potrafi. :tak:
gotadora - jak się czujesz? I oczywiście wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy :-D
 
reklama
Sylwia, ogromne gratulacje. A mówiłaś, że teraz musisz samochód spłacić i może za rok spróbujesz. A teraz masz nowy, wygodny i bezpieczny samochód, żeby nim dzidziusia wozić :tak:
Przeniosłaś się na to forum i od razu jesteś w ciąży. Ja tez tak chcę :-D

Lawendowy to forum jakieś magiczne. Tutaj powinien być drogowskaz dla długich staraczek in vitrowych. Wchodzisz na chwilę, zarażasz się bakcylem, a potem 9 miesięczna rekonwalescencja :rofl2:. Tutaj tyle fluidków, tyle wirusków ciążowych że nie ukryjesz się lawendowy, bo coś czuję i że i Ciebie zaraz dopadnie :-D.
 
Do góry