reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

lolitko ja na poczatku ciazy robilam tylko raz mocz i krew. W 19tc tez mialam usg i nic wiecej. Gdzies okolo 25tc mialam znowu badany mocz.No i teraz za tydzien ide do lekarza i wiem ze mam przyniesc mocz i zrobia mi tez badania krwi,chyba juz takie szczegolowe,bo polozna powiedziala ze wyniki mam nosic razem z karta ciazy.I to by bylo na tyle jesli chodzi o Norwegie :baffled:
 
reklama
Asiiek ja mam sposoby domowe:-(czyli gorąca herbatka z sokiem z czarnej porzeczki lub malin(sok najlepiej domowy) zjeśc goracego rosołku i wskoczyć do łóżeczka:-) na katar możesz stosować sol morską,jest bezpieczna dla kobiet w ciązy,troszkę ułatwia oddychanie, a jesli niepokoi cię przeziebienie to idź do lekarza

Co do badań w ciąży,to ja od 13 tc co miesiąc robię badanie moczu i morfologi.Badania typu toksoplazmoza,hiv,cytomegalia robiłam przed ivf.
 
dziewczyny, dzisiaj z rana dostalam smska od naszego kwiatka_lotosu nastepujacej tresci:

Godzinę temu urodziłam przez cc. 36tc. Wody odeszły mi o 1 rano. Aleks 2600 i 50cm a Damian 2300 i 49cm. Na razie nic więcej nie wiem, ale chyba jest wszystko ok.

Gratulacje Kochana jeszcze raz:-)

I jeszcze jeden smsek:. Chlopaki dostali po 9pkt w 1 minucie i 10pkt w 5minucie. Wyglada, ze wszystko z nimi dobrze i jutro dostanie chlopakow na sale.
 
Ostatnia edycja:
wow!!!!!!!!!!! ale super..moje gratulacje kwiatek :-):-) Fajniutkie chłopaki!!

Kasiu ja domowymi sposobami lecze sie od wczoraj...niestety tylko miodek i sok z malinek bo po cytrynie wymiotuje...byłam dzisiaj na wizycie u gina i moge tylko tą sol na katar stosowac...poza tym wszystko dobrze..maluszki ruchliwe iiii piekne....
 
kwiat lotosu GRATULACJE ogromne :-) najwazniejsze ze z chlopakami Ok :-)
Ja musze sie pochwalic ze bedziemy miec córeczkę. Strasznie sie ucieszyłam bo zawsze chcialam miec dziewczynke:-D juz dostalam oczopląsu od tych pięknych rzeczy w sklepach...
A jesli chodzi o mocz i krew to robie co miesiąc. A i jeszcze jedno doktorek mi powiedzial ze prawdopodobnie bede miec cesarke ze wzgledu na wąską miednice. Kurcze sama nie wiem niby zawsze chcialam a teraz jakos mam cykora i mysle o normalnym porodzie.,,
No zobavzymy jak to bedzie.
Miłego wieczorku:-)

 
Ostatnia edycja:
Kwiat Lotosu gratuluję :-) w końcu będziesz mogła utulić swoje maleństwa.
Asiiek słyszałam,ze w ciąży można stosować paracetamol
Martula fajnie,ze już wiesz jak będziesz rodzić,moje koleżanki miały poród cc i sa zadowolone.Kurcze a mój gin nic nie mówi o porodzie:-( chciałabym wiedziec co i jak
 
reklama
Ptencer - Boze Swiety zostalo ci 20 dni. Jestes gotowa? Masz juz WSZYSTKO? Powodzenia kochana

Kwiat Lotosu- Gratuluje goraco ,i zazdroszcze ,ze masz to juz z glowy. Trzymajcie sie zdrowo cala trojka.
 
Do góry