reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
BETKA 443,1 !!! Tak się bałam ! Lekarz powiedział że jest super ! I że wizyta kontrola po 18 lipca i tyle...a to już bety mam nie robić??
 
Maja kup sobie w aptece Feminium żel z kwasem mlekowym ( tubka biało granatowa) do aplikacji luteiny bo pewnie przez te "wpychanie tabletek" :crazy: masz podrażnienie. Ten żel jest rewelacyjny a dodatkowo chroni przed infekcjami bo zawiera naturalną florę bakteryjną. Gratuluję pięknego przyrostu bety;-) a może to bliźniaki bo przyrost jest olbrzymi:rofl2:
 
Ostatnia edycja:
Dzięki dziewczyny !! Ja oczywiście musiałam od razu zapytać czy mogą być bliźniaki ale lekarz powiedział że niekoniecznie, że dopiero na usg to pokaże.Wolałabym jedno...jestem okropna wiem...
madzialenak
wiesz że ja też o tym pomyślałam ? Bo w końcu trzy razy dziennie wpycham po dwie tabletki.Dzięki kochana na pewno kupię!
 
reklama
No glukoza zakupiona i jutro od 7:00 zaczynamy. W aptece mi poradziła kobitka zeby zamiast cytryny limonkę kupić. Mam i to i to zobaczymy jutro.
 
Do góry