reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Molla- nie masz pojecia jak sie ciesze!!!! Az mam lzy w oczach ( moze to hormony :)) doskonale pamietam Twoja historie i ogromne gratulacje, ze sie udalo!!!! Spokojnych kolejnych 8 miesiecy, nawet sie nie obejrzysz kiedy mina !!!zaskoczylas nas wszyskie ta cudowana wiadomoscia.

A ja wrocilam po moim ostatnim dniu pracy, plan wykonany :tak:. Moge rodzic :).
 
reklama
Molla!!!!!! aaaaaaaaaaale niespodzianka!!!! wchodzę na forum i własnym oczom nie wierze!! Jeny jak sie ciesze!!!:-):-):-):-):-):-):-):-):-) Jednak udowodnilas ze wytrwalosc zwycięża ! ale świetnia niespodzianka. Życze Ci mega nudenj ciąży, Ty już swoj limit przebojów wyczerpałaś ;-) Na kiedy termin, trzeba Cie do listy dopisać.

Ja dziewczyny tez dzis mialam udaną wizytę, szew trzyma jak diabli, szyjka sie nawet wydluzyla do ok 25 mm, niemma zadnego rozwarcia jest twarda. Lekarz powiedział że mam sie uruchamiać i funkcjonować jak czlowiek tylko poprostu lezec wiecej.. ale ja nadal sie boje, bylismy jednk dzis na obiedzie wiec posiedzialam na świeżym powietrzu a teraz dalej leze :-)
Mały wazy 1.05 kg i dr mówi że jest do przodu niż by to wynikało z tygodnia ciąży. Mam jego zdjęcia i ma coraz bardziej pyzatą buźkę, łozysko, wody plodowe przeplywy wszystko ok.. No i jeszcze niespodzianka bo przypomnialam sobie zeby odebrac wynik cytologii i ku memu zdziwieniu jest grupa 1... rok temu bylo 2..
Rzomawialam tez o cc i mój lekarz skieruje mnie do lekarza ze szpitala gdzie chce rodzic i bede miec cc z uwagi na moją historie... oby sie udalo!

Teraz nadrobie zaleglosci co u was :tak:
 
Ostatnia edycja:
Molla w końcu jesteś ;-)Teraz mogę Tobie pogratulować oficjalnie na forum a nie w ukryciu ;-) Kochana zasługujesz na swój mały, wielki cud:tak: już za 8 m-cy przytulisz go /ją do serduszka. Cieszę się, że znowu z nami jesteś.
 
A ja dziękuję Madzialenak, która mnie "wepchnęła';-) tutaj do Was.
dzięki Tobie jestem tutaj.
Dziękuję za to, że mnie wspierałaś, dziękuję za wszystko Kochana!!!!
Ja czytałam Was codziennie, tęskniłam za Wami, ale jakoś nie mogłam się zebrać:cool:
 
Aduś kochana terminu jeszcze nie wiem, ale jak będzie wszystko dobrze, czego bardzo pragnę, pewno koniec lutego:tak:
 
Martka, Molla, Aduś czytam same pozytywne wieści:) cudownie:)

Aduś to dobrze ze juz wracasz do w miarę normalnego trybu życia:)
Martka Twój babel jak na ten tydzien jest duży:) zdrowo rośnie:)
Molla jesteś kolejnym przykładem ze warto walczyć!

Zastanawiam sie czy warto pójść na 3d w 16-17 tyg? Czy nie za wcześnie? Co myślicie?
 
Madzielanek dobra robota za ściągniecie Mollli do klanu ciężarówek ;-)
a apropos wagi to u mnie podobnie jak u Ciebie, dzis pierwszy raz od 1.5 miesiaca na wage weszlam a tu tylko plus niecaly kilogram... i juz nerw.. tez mnie to dziwi, ja za to na poczzatku przybieralam blyskawicznie na wadze od poczatku mam w sumie + 10 kg...:eek:

Malinus
co do 3D to wydaje mi sie troszke za wczesnie, mi dr w 18tc przelaczyl na 3d i za wyraznei nie bylo widac, potem w 23 tc juz b.ładnie

Molla ja jestem w ostatniego lutego :-) jestem pewna ze tym razem sie uda ;-) Jakie leki przyjmujesz teraz?
 
Ostatnia edycja:
Aduś :-) aż chciałoby się napisać: a nie mówiłam :-):-D:-):-D:-):-D bardzo się cieszę z super wiadomości, no i że możesz choć trochę spacerować :-)

Martka Tobie też gratuluje cudnych wieści, maluszek już na prawdę duży :tak:
 
reklama
martka...cudowne pamiątki! zbierasz je na lodowce? hihi.. fajny pomysl:tak::-)

Molla...pamiętam jak cie podczytywalam na in vitrowych...bardzo się ciesze, ze się udało i serdecznie ci gratuluje! walczylas i wygralas...jedyne czego mogę ci zyczyc to zupełnie bezstresowej i nudnej ciąży, ale wypełnionej pelnia radości i szczęścia!!

Sony...nie sugeruj się dwoma roznymi usg...najlepiej się badac w tym samym gabinecie. poza tym dozwolona norma wahania to chyba2 tygodnie...przynajmniej u mnie tak dr mowi.

Adus...cudowne wieści! ahhh...az serce sie cieszy, ze szyjka ci sie wydluza i po takich przejsciach wreszcie mozesz troche odsapnac. jednak ciaza dostarcza nam ciagle jakis atrakcji, wiec ja na wszelki wypadek wiekszosc czasu i tak bym lezala i wypoczywala;-) ale ja to chyba juz wroslam w lozko:-D
 
Do góry