reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

miliaa niedługo mi lodówki braknie, a to co wrzuciłam na forum, to połowa zdjęć :-D chcę sobie zrobić pudełko z takimi pamiątkami, albo je powklejać w jakiś zeszyt :tak:
 
reklama
Widze, ze dzisiaj wesola atmosfera tu panuje. Bardzo sie ciesze. Adus, SUPER!!

Ja tez dzisiaj podekscytowana bo zamowilismy malej wozek 3w1... Kurde stalo sie :0 to juz taki powazny zakup jest, teraz tylko mebelki i chyba tylko duperele zostana. Szybko nam poszlo cos...
 
Molla- OGROMNE GRATULACJE! Oczywiście, że Cię pamiętam. Trzymałam za Ceibie kciuki z całych sił i wierzyłam, że zostaniesz mamą:tak: Życzę Ci z całego serducha (a raczej dówch serduszek) spokojnych 8 miesięcy:-)
Aduś - super wieści:-) Lekarz ma rację wracaj do normalnego życia, kiedyś gtrzeba się nacieszyc brzusiem (ja w pierwszej ciąży przeglądałam się w każdej wystawie i uwielbiałam patrzec na mój rosnący brzuszek).
Sony - no to masz przygodę z USG podobną do mojej - ja się wyleczyłam z weryfikacji przez innego lek. bo wszystko wyszło mi zupełnie inaczej. Podobno zależy to od ustawień tablic w USG i każdy aparat może pokazywac co innego - dla mnie to jakaś pomyłka, u jednego lek. dowiesz się, że z dzieckiem wszystko OK a u innego, że nie rozwija się prawidłowo :wściekła/y:
Ikasia - piękne ciuszki, moje serce podbił króliczek. Też marzę o takim - gdzie udało Ci się go kupic?
Miliaa - a ja rosnę jak na drożdżach, jem śniadanko, obiad z dwóch dań, dużo owoców, staram się nie zapychac slodyczami, jogurcik lub serek obowiązkowo konsumuję, nie jestem tylko w stanie wepchac w siebie kolacji i co z tego? - moja też jest długa i za chuda:-( W 34 t ważyła 2,2 u moje lek i 2,04 u innego lek dzień później. Mam nadzieję, że dobijemy do 3 kg. Pocieszam się, że Weroniczka 33 tc ważyła 2,08 a jak się urodziła w 38 tc to ważyła już 3,080.
Misia - masz rację z badaniami, nie wiem skąd te różnice ale ja miałam przeboje z córcią jak wybadali jej za wysokie TSH, dostałam pilne skierowanie do Prokocimia, po znajomosciach wystraszona pojechałam z dzieckiem do Katowic tutaj po wtórzyli jej badania i wyszły książkowe wyniki. Kamień spadł nam z serca bo pediatra starszyła nas, że stan jest poważny i może nawet dojśc do śpiączki.
 
Aduś mam przepisane 3x2 luteina dopochwowa, ale ja biorę podjęzykową, bo jak wkładałam tam paluchy, to macica mi się stawiała, jak przed poronieniem ostatnim, ale sama zwiększyłam do 3x4, i duphaston 3x1, do tego encorton 5 mg, acard, i fraxiparynę o,3;-)
 
Molla więc leków masz na każde w razie 'w' więc musi być dobrze , jestem tego pewna :tak:
Odpoczywaj dużo, teraz to bardzo ważne.
 
Martka przepraszam, że ściągnęłam z Ciebie pingwinka, ale mój bąbel też jest z lodóweczki:tak: i jakoś najbardziej mi odpowiadał
 
reklama
Maja, nikt ci na to pytanie nie odpowie... Ja bym raczej stawiala na jedno ale musisz przyrost zobaczyc bo to tez zalezy jak bedzie rosnac. A tak to usg jak beta ponad 1k bedzie.
 
Do góry