reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Aduś trzymam kciuki za wizyte, daj nam szybko znać. Miliaa może postaraj sie czesciej jeść, ale też nie przejadać.
Mój lekarz nanosi wszystkie wyniki na taka siatkę centylową. Póki co wszystko jest w normie, więc poczekaj do następnej wizyty. Pozdrawiam
 
reklama
Adus...mój dr tez wlasnie naniósł mi te wszystkie wyniki na takie siatki centylowe. no i wszystko wyszlo ok, procz tego brzunia. i brzuszek nie jest poniżej normy, ale jest na dole, wyszedł dokładnie na 30tc a z usg reszta wychodzi na 32tc...

mój syn miał być chlop jak dab a wychodzi, ze będzie chudzielec...:crazy:

a Marcysiowa to nie miała wlasnie przypuszczenia hipotrofii u dzieciatka ktoregos? cos mi się kojarzy, ze chyba miala
 
Milia - gdzieś czytałam, że aby dziecię przybrało, dobrze jeść co 2 h, najdać się na noc i polegiwać na lewym boku. Moja ma problem w drugą stronę - tj. za duży brzusio.

Byłam dziś na ktg i jednej pani położna czyta z karty ciąży, że ma termina porodu na 27 lipca. A ona zdziwiona: Lipca? A nie sierpnia?
Szczerze mówiąc nie wygladała na szczególnie przejętą ciążą. Czekała na przyjęcie, bo skurczy dostała.

Ja teraz codziennie ktg. To się najeżdżę za wszystkie czasy...
 
Misia...dziekuje za rade :tak: postaram się teraz podjeść trochę:-) już mamusia mnie dokarmila dziś zupa pomidorowa;-)
a powiedz mi jaki ty mialas stopien lozyska około 32tc?
a teraz z tym IIIstopniem sprawdzali ci przepływy dooplerowskie?
 
Miałam długo pierwszy - chyba jeszcze w 35 tyg. A potem trach - nagle trzeci. Przepływy sprawdzają mi teraz raz na tydzień, a ktg codziennie.
 
hej mamuśki!:-) zmokłam dziś jak cholera, mimo parasola, czekałam 2 godziny u lekarza, ale maleństwo ma się dobrze
już ma 9 cm
icon_mrgreen.gif

Tylko ja się nabawiłam stanu zapalnego pęcherza, jakiś prawie bezobjawowy, ale w moczu znowu mi wyszły liczne bakterie to mam zaleconą Furaginę i kontrolę za 2 tygodnie.A drętwienia kończyn p. doktor zwaliła na brak magnezu, i tyle
icon_smile.gif

A i mam 1 kg +!
Płeć, niestety, nadal niezidentyfikowana....:zawstydzona/y:
 
Martka to pochwal się zdjęciem maleństwa:):) 9cm..wow...to już duży maluch...a z płacią to chyba jeszcze trzeba poczekać....chociaz ja już chcialabym wiedziec i miec bardzie spersonalizowany brzuszek:):)

miliaa tak jak dziewczyny piszą, powinnaś jesć często a małe posiłki...ja kiedy przed ciążą jadałam bardzoooo nieregularnie....teraz tak sie nauczyłam, ze co 2 h coś jem, bez sniadania nie mogę wyjśc z domu...na pewno będzie dobrze...i dzidziusiowi brzuszek się powiekszy:):)

Ja juz po zakupwach...jestem mega zadowolona...dzisiaj byl rajd po lumpeksach i udało mi sie troszke upolować fajnych rzeczy....i tak stwierdziłam ze juz wystraczy tych ciuszków uniseksów, bo zaraz sie okazę ze dzidzi będzie miało ubranka tylko w kolorze białym, zarym, bezowym lub kremowym:p teraz stop i czekamy na płeć:) moze za jakiś miesiąc maluch zdecyduje sie pokazac kim jest:):)
Zobacz załącznik 568749spodenki na 56cm, cen 10zł
Zobacz załącznik 568753bodziaki szare, za 3zl
Zobacz załącznik 568756spichu z welurku, cena 5zł, tylko są troszke za duze pewnie, bo na 3miesieczne dzidzi, ale poczekaja
Zobacz załącznik 568757bodziaki biale 3zl
Zobacz załącznik 568754z tego jestem mega zadowolona bo udalo mi sie złapać komplet-bodziaki i spodenki
Zobacz załącznik 568755kurteczka--5zł
Zobacz załącznik 568750mega rzecz--spodenki z podszewka z h&m, stan ideał, cena 10zł...
Zobacz załącznik 568751bodziaki w misiek-3zł
Zobacz załącznik 568752spodenki-cena 5zł

Ale powiedziałam sobie ze narazie na tym konieccc:):)
 
Witajcie dziewczyny!!!
Nie wiem, czy mnie pamiętacie.
Jestem po ok.10 IUI, w tym kupa poronień, pozamaciczna i wogóle:-(. W zeszłym roku po usunięciu jajowodu po ciąży pozamacicznej(po IUI) podjeliśmy decyzję o in vitro, lecz niestety miałam ZERO zarodków. Po wielu przemyśleniach zdecydowaliśmy się na kolejne podejście i w marcu tego roku miałam podane dwa silne zarodki, lecz niestety doszło do poronienia:-(
Obecnie po poronieniu nawet nie mając okresu na kontroli na początku maja lekarz stwierdził, że mam owulację i czy decyduję sie na CRIO, gdyż po ciązy najszybciej zachodzi się w ciążę.
Ja zdecydowałam się zabrać mojego słabeuszka do domu- zdecydowałam o zamrożeniu w 3 dobie, gdyz nie chciałam wiedzieć, czy dotrwa do blastocysty, czy sią dalej rozwinie i wogóle lekarz sam był zdziwiony, że podjęłam taką decyzję.
05.06.2013r. miałam CRIO mojego słabiutkiego bąbelka, jakież było moje zdziwienie gdy po 12 dniach od transferu otrzymałam wynik bety 241,8, obecnie beta dobiła do ponad 3000 i widziałam już pęcherzyk, choć bardzo się boję, miałam skierowanie do immunologa, lecz z powodu braku kasy i czasu już na leczenie-mam 40 lat w ślepo zabrałam bąbelka do domu, co ma być to będzie.
Boję się bardzo dziewczyny, lecz tak myślę że słabeuszki też mają jakąś szansę, nie wiem, co będzie dalej, lecz póki co jestem w ciąży:happy:
 
Wróciłam z KTG - są delikatne skurcze ale nieregularne czyli przepowiadające.
Kolejna wizyta w środę.
Łożysko nadal ma się dobrze - między I a II stopniem.

Widzę dziewczyny, że wpadłyście w szał zakupów - i fajnie! Super radocha, prawda?

Molla, mocno trzymam za Ciebie / Was kciuki!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Molla kochana ja Cie pamiętam....myslałam o Tobie nawet czasami po tym jak zniknęłas...ale rozumiem, ze potrzebowałas czasu zeby ze wszystkim sobie poradzic....Ależ dobrze ze wracasz i to z takimi wiaodmościami...gratulacje kochana i bedzie na pewno dobrze tym razem...a który to tydzien teraz??
 
Do góry