reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Wszystko w najlepszym porządeczku aduś . Wyniki piękne.

Zazdroszczę widoku na Wisłę, ja nie mam w okolicy rzeki. Tylko zastanawiam się jak jest u Ciebie z komarami. Blisko woda, to pewnie ich zatrzęsienie jest.
Ja uciekłam z dużego miasta, dlatego kocham swoją wieś i najbardziej się cieszę, że mój dom w okolicy jedyny i nie mam sąsiadów :-).
 
reklama
Macie racje, dzidziuś to nie robot. Ja troche spanikowałam, ale tak to juz ze mną jest, że bardzo szybko panikuję jeśli chodzi o moje dziecko i, że coś może być nie tak. A jak pogoda jest fatalna to ja jakoś jeszcze bardziej się boję. Pozdrawiam
 
Sylwia piękne widoki, u moich rodziców też takie piękne. Eh jak ja ubolewam, że nie mieszkam w już domku:-(
Kilka lat temu przeprowadziłam się do dużego miasta i jedyny plus to to, że są blisko sklepy. Oczywiście rozumiem ludzi którzy całe życie w mieście mieszkali, ale ja mieszkając na wsi przeprowadziłam się do miasta i przeżyłam szok.
 
A ja dziewczyny mam troche jednego i drugiego :-) bo mieszkam w administracyjnej dzielnicy Gdanska w domu gdzie mam dwa kroki nad Wisle i bliziutko do plazy. Do tego zielony krajobraz, daleko do shoppingów, 20 km do centrum ale czerwone smoki miejskie do mnie jezdza, takie polaczenie wsi z miastem:-) Dziewczyny z Trójmiasta moze znaja to miejsce :tak:
 
Aduś - zazdroszczę Ci, za młodu strasznie chciałam studiowac w Gdańsku - uwielbiam to miasto jest przepiękne. No a Ty to już masz full wypas -blisko do plaży i nad wisłę, Maksio bedzie miał boskie dzieciństwo:-)

Ja to niestety do Wisły mam kawał do centrum 15 km chociaż komuniakcję mam super to niestety Kraków jest mocno zakorkowany i zamiast 5 minut jedzie się prawie godzinę a jak już się dojedzie to oczywiście nie ma gdzie zaparkowac pomimo drakońskich opłat za postój w strefie. Pomimo to jakoś nie moge się rozstac z moim Krakówkiem - oboje z M pracujemy w Katowicach ja dojeżdżam codziennie, M dwa albo trzy razy w tygodniu i pewnie rozsądniej byłoby tam zamieszkac ale jakoś nie mogłam się na to zdecydowac a jak już poddałam się głosowi rozsądku to okazało się, że los chce inaczej. Dwa lata temu mieliśmy w K-wicach dom na oku ale ktoś dosłownie zdecydował się 15 min. przed nami, rok temu kupowaliśmy działkę i dzień przed aktem notarialnym okazalo się, że właściciel chce jednak sprzedac nam inną posesję bo tą "oddał" za długi, zwiewaliśmy tylko się za nami kurzyło. A teraz bez problemu kupiliśmy wymarzoną działkę tylko, że w Krakowie.
Zastanawiam się tylko jak pogodzę opiekę nad dwiema córkami wychodząc z domu o 7 i wracając w okolicach 19. Teroretycznie mam zadaniowy czas pracy i moge po godzinie pojechac do domu ale jak to w dużej korporacji telefon dzwoni non stop, bez kompa i poczty ani rusz. No cóż będę się tym martwic za jakieś 8 m-cy.
 
To ja też aktualizuję po dzisiejszej wizycie:)


1. MISIA (4 lipiec) – córka Lidia
2. TRZCINKA (7 lipiec) - córka
3. COLETA (6-7 lipiec) – córka Lena
4. KWISIA (27 lipiec) – córka Zuzanna
5. MILIAA (14 sierpień) – syn Marcel
6. SZNURKI (20 sierpień) – syn
7. ELONA (21 sierpień) - córka
8. MADZIALENAK (28 sierpień) – syn Sebastian
9. KATE (11 wrzesień) – córka Hania
10. ADUŚ (26 wrzesień) – syn Maksymilian
11. PINGWINEK (28 wrzesień) - córka
12. SONY (18 październik) – syn Paweł
13. OSKAA (22 październik) – syn Adrian
14. GOTADORA (24 październik) – córka Marta i syn Mateusz
15. AGAPL (26 październik) – córka Victoria
16. MILAGORS (28 październik) - córka
17. AVOCADO (24 listopad) - córka
18. HOLA (27 listopad)
19. MALINUŚ (13 grudzień) prawdopodobnie córcia
20. MARTKA (27 grudzień)
21. IKASIA (18 styczeń 2014)
22. MEMORIES (30 styczeń 2014)
23. DARII (2 luty 2014)
 
reklama
Do góry