reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Aduś ja od początku ciąży mam podwyższone leukocyty (ok 12-13) i neutrofile(neutrocyty) ale to normalne w ciąży i nie trzeba się stresować.

Kiwisia super wózek dla Twojej małej księżniczki :-)
 
reklama
Aduś ja tez tak mialam z żebrami i lekarz powiedzial, że to normalne. Ja za to sie martwie, bo dzisiaj Hania bardzo mało sie rusza. Czy Wy liczycie ruchy?
 
Dżem dobry wszystkim :-D
No i milutkiego dnia.


Sony,
ja mam przepisany kwas foliowy w dawce 5 mg. No i konieczny i bezwzględny nakaz stosowania clexane od pierwszego dnia brania antków, w dawce 0,6. I jeśli się uda, to czeka mnie kłucie całą ciążę. Ale co tam. Mogę się kłuć :-)


Ja dzisiaj utonęłam w dokumentacji- sprawozdania, raporty, dzienniki, ipt... Musze na jutro mieć wszystko na tip-top.
 
Ikasia, jeśli faktycznie tak jest, że klinika prowadzi statystyki, to sam fakt, że zadzwonił sam lekarz i się zainteresował, to już plus. I sam fakt świadczy o nim dobrze. A człowiekowi robi się miło i buzia sama się śmieje.
Przecież mogła zadzwonić panienka z rejestracji - dwa słowa, krótka rozmowa.

Kiwisia, myślę, że Twoja córeczka będzie bardzo zadowolona z prezentu. Będziecie razem chodziły na spacerki. Każda ze swoim wózeczkiem :-D
Jak byłam dzieckiem, to też zawsze mi się marzył taki mały prawdziwy wózek. Ale wtedy nie było takich cudowności. I miała zwykły, zabawkowy, głęboki wózeczek, w kolorze czerwonym.
 
Kate my to sie ciągle czymś martwimy, ja jeszcze nie mam nawyku liczenia ruchów ale bede musiała zacząć. Mój synus dziś w nocy i rano też się praktycznie nie ruszał a zawsze go czułam i juz spanikowalam. Potem zaczął i mi ulzyło.
Widocznie Hania się inaczej ułozyła i chwilowo będziesz slabiej czuc ruchy
 
Ja nie licze. Codziennie mam czuc ruchy i niewazne ile. Dziecko nie robot i czasem spi, odpoczywa itd. Moja ma dni ze malo sie rusza i dni ze non stop kopie. Dr mi mowila ze codziennie ma dac znac ale bez liczenia.

Chyba bym zwariowala jakby jeszcze to, ze o kilka razy za malo sie poruszyla...
 
Aduś- od początku ciąży mam podwyższone byłam u dóch lek. internisty i gina - obydwie Panie twierdziły, że w ciązy to norma.
Kate - ja nie liczę ruchów, mała jest bardzo aktywna potem cisza. Ja to interpretuję jako brykanko a potem zasłużone spanko:-) Zresztą musimy brac pod uwagę fakt, że skoro niemowlę dużo śpi to także w naszym brzuchu maleństwo potrzebuje dużo odpoczynku i jest to naturalne. Jak bardzo się martwisz to na ogół pomaga zjedzenie czegoś bardzo słodkiego (na ktg w szpitalu proszą o przyniesienie batonika typu Mars i zjedzenie go jesli nie czuje się przed badaniem ruchów).
 
reklama
Sylwia ładne widoczki masz za domem :tak: ja z sypialni widzę Wisłę i uwielbiam ten widok..

Mam wyniki obciążenia, przed 78 , po 96 czyli nie mam cukrzycy...?
ajjj slepne za to.. sa podane normy i po obciążeniu <140 więc ufffff, nie mam..
 
Ostatnia edycja:
Do góry