reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ale dziewczynek! Czytalam gdzies kiedys ze statystycznie rodzi sie wiecej chlopcow ale plody zenskie sa mocniejsze w ciezszych warunkach - moze stad przy in vitro ich wiecej...
 
Malinuś - Gratuluje córeczki:-)

A ta ilośc dziewczynek po IVF to ciekawa sprawa - teoretycznie powinno byc więcej chłopców (plemniki chłopaki są szybsze) to samo po ICSI bo ponoc wybierają najbardziej ruchliwe a tu jak widac większośc babeczek będzie:-) Pytałam kiedyś w Novum jak to wygląda i lek. śmiała się, że to zależy tylko od tego co Pani w labie wylosuje:-D U mnie miała rękę do dziewczynek z czego bardzo się cieszę.
 
Malinuś, bardzo się cieszę z dobrych wieści. No i gratuluję córeczki.

Fusun, wysyłam do lab invikty (a to całkiem blisko ode mnie, bo widzę je z okna) pozytywną wibrację i ukierunkowanie na wysoką betę. Trzymam kciuki!!!
 
Fusun - to ja dalej trzymam kciuki.
Przypomnijcie mi, proszę, kt. Klinikę w Trójmieście polecacie, bo mnie podpytuje kobieta, a ja tylko Gametę znam ( i zresztą polecam).
Co do listy, to u mnie najpóźniejsza data to 2 lipca.
Malinuś - gratuluję dziewczynki!
Co do kontaktów z kliniką, my na pewno wyślemy po porodzie podziękowania do dr Ś.
Ja też mieszkam na miasto-wsi. Tj. Za płotem mam las z wilkami, łosiami itp, a schodze 200m z górki i mam przystanki, pocztę, bank, sklepiki i Lila ( do którego łażą lisy z lasu - tj. Do śmietnika).
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czesc Kobitki,

Miliaa, dzeikuje ,ze pytasz. Czuje sie dobrze i mala Vici tez ;-) Sa momenty kiedy niezle fikolki wywija w brzuchu mamusi hihih
W poniedziealek mam usg , mam nadzieje,ze wszystko bedzie ok.

Ikasia, niesamowite :szok: az ciezko uwierzyc ,ze sa lekarze, ktorzy znajda chwile czasu, by zadzwonic do pacjenta tylko po to, aby sie zapytac jak sie czuje. Bardzo to mile.

Malinus, gratuluje coreczki :-)

Fusun, trzymam mocno kciuki za dzisiejszy wynik &&&&&&&&&&&&

Misia,
zycze aby czas w szpitalu minal szybko. 2 lipca juz niedlugo. Trzmaj sie, powodzenia!!!!

Milego dnia!!!!
 
Do góry