reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

milagors...ja dziekuje za to, ze zyczysz nam szybkiego końca dnia;-) u mnie to byle do czwartku do wizyty, bo ja już się stresuje niezle:sorry2: także niech te dni mijaja:-)

Adus...ja jestem w 31tc a czuje małego bardzo...czasami tez bardzo boleśnie, szczególnie jak mam wrazenie, ze się przeciąga, wypina pupe, albo nie wiem co to i wali mnie mocno nogami najchętniej w pluca i zebra:sorry2: czasami blagam go, żeby mi darowal:-D ale u mnie w brzuchu to on ewidentnie nie ma miejsca, wiec mu daruje, rozliczymy się po porodzie:-D;-)
 
reklama
Sony- najbardziej tylam przez pierwsze miesiaca, mimo, ze nie podjadalam i mialam mdlosci i wymiotowalam do okolo 20 tyg. Przytylam chyba 18 kg. A teraz sobie odpuscilam, jem slodycze i lody i tyje najmniej . Moze to jest metoda.

Misia- szybkiego rozwiazania, troche mnie przestraszylas Lidki waga. Nasze dziewczynki jak dotad rosly bardzo podobnie a mnie czeka porod sn.

Adus - nie zamartwiaj sie.Czasami kopniaczki sa bolesne. Ja doswiadczam tego szczegolnie teraz jak Mloda glowkowo lezy juz bardzo nisko i uciska mi na miednice. Czasami jak sie kreci, to jak by mi ktos szpile wbijal tam na dole.Jak znowu nie rusza sie za dlugo, to tez sie stresuje czy wszystko w porzadku.

Coleta- witaj w klubie, ja tez juz marze o porodzie. Jak nie urodze to 09.07 to ide na wywolanie, wiec zostalo mi maksymalnie 2 tyg. U mnie w pracy chyba tez na to czekaja, bo sie wszyscy boja , ze przy biurku urodze:). Szczegolnie kolega przeszkolony na pierwsza pomoc. Chyba za duzo filmow obejrzal i mysli ze jak sie akcja zacznie to 20 min i dziecko przy biurku urodzone.

A ja mam kolejny skutek uboczny ciazy, ktory nie daje spac chlopowi - podobno chrapie w nocy. Mam nadzieje, ze mi tak nie zostanie. Milego dnia Dziewczyny a to moj ostatni wtorek w pracy przed macierzynskim:tak:
 

Załączniki

  • P1030104.jpg
    P1030104.jpg
    20,9 KB · Wyświetleń: 27
Sony - myslalm ze sie nie udalo a tu prosze jednak tak. Na Twoja prosbe zdjecie wozka, jak widac wyzej.I tutaj kolejne. Spacerowka na razie w Polsce bo mamy male mieszkanie, wiec u rodzicow zostawilam. A fotelik dokupilam maxi cosi i adaptery do ramy.
P1030108.jpg
 

Załączniki

  • P1030108.jpg
    P1030108.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 28
Adus u mnie tez ruchy czasem bolesne. Hania ułożona pośladkowo i tak było na ostatnich czterech wizytach. Może jeszcze sie przekreci, ale ja prawie codziennie czuje jej głowkę w tym samym miejscu. Waży 1400, więc dobrze przybiera na wadze. Następną wizytę mamy 18.07 i mam nadzięję, że wtedy lekarz już podejmie decyzję o cesarce. Pozdrawiam i oby dzień szybko mijał.
 
hej kobiety! czy miałyście takie uczucie drętwienia nóg??? kurcze, ja mam od wczoraj,nie jest to związane z wagą ani z upałem, (bo leje), nie jest to opuchnięcie, ani skurcze, tylko takie odrętwiałe nogi, nie jest to bardzo bolesne, tylko takie wstrętne uczucie.Ja tak zawsze miałam przed zbliżającą się @.Ktoś to zna?bo nie wiem, czy panikować czy to normalne....:-( Wizytę mam w piatek dopiero, zapytam...
Magnez już wzięłam.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie. Ja też nie spałam, tylko na wizytę się szykowałam.
Trzcinka śliczny wózek.
Kate 1400 g to już niezła pannica.
Marta ja nie kojarzę, puchną mi i wtedy mam też dziwne uczucie.
Jestem po wizycie, szyjka ok 3,5 cm, nie widać rozwarcia, ale teraz jest największy moment kiedy może puścić i mam uważać. /luteinę zwiększyć do 2x2 i tryb kanapowy prowadzić, z sexem się wstrzymać. Dmuchamy na zimne. Mały ma 650 g więc się cieszę.
 
reklama
Sony to Twój synuś dobrze przybiera na wadze :tak: a szyjka 3,5 cm to marzenie więc dziwne że karze Ci lekarz leżeć, jeśli nie masz skurczy to nic jej nie powinno zagrażać.
Trzcinka bardzo ładny ten Twój wózeczek
 
Do góry