reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Mój ma 4 i troszkę i od jakiegoś czasu przerasta w dolnej granicy normy czyli 0.5 kg na miesiąc. Lekarz stwierdził że skoro sika i kupy są to jest ok. A czy nie powinnaś albo biogaja albo delicol? To nie są czasem te same leki?
U nas nie ma kupy od 6 dni, po tym jak próbowałam ją dokarmić mm. Biogaja to probiotyk, a delicol to enzym laktazy
 
reklama
Kurde dziewczyny mama traumę. Całe życie moja ulubiona pozycja spania to na brzuchu. Oczywiście teraz (4 mówiąc) nie kładę się tak celowo ale ja się budzę to oczywiście bebZon podemna. Nie uduszę dzieciaka?
Oj, ja też uwielbiałam na brzuchu, a zwłaszcza mój kręgosłup to lubił:). W ciąży spałam tak dopóki nie zaczęłam czuć balona w brzuchu, wtedy stało się to po prostu nuewygodne. Bejbik w brzuchu jest dobrze zabezpieczony chociażby przez wody płodowe, napewno go ani nie zmiażdżysz, ani nie udusisz:).
 
Kurde dziewczyny mama traumę. Całe życie moja ulubiona pozycja spania to na brzuchu. Oczywiście teraz (4 mówiąc) nie kładę się tak celowo ale ja się budzę to oczywiście bebZon podemna. Nie uduszę dzieciaka?
to też moja ulubiona pozycja do spania, w pierwszej ciąży ok 5 miesiąca musiałam z niej zrezygnować, później karmienie i teraz następna ciąża:)
wychodzi, że długi czas nie skorzystam ze swojej ulubionej pozycji
 
dziewczyny któraś z Was polecała kiedyś elektroniczny aspirator do nosa - oczywiście sobie nie zapisałam :( jaki warto kupić?
 
2920 było 22 grudnia, tygodniowo przybiera ok. 150 gr. 4 razy podałam mm i od tej pory mamy problem z kupą-juz 6. dzień nie może się załatwić, pręży się, płacze w nocy i nic.
Wg obliczeń to 47 dni- od 22 grudnia do dzis przyrost 1.38 kg czyli 29g na dzień, dobrze policzylam? ? Wiesz prawda, że liczymy od spadkowej a nie urodzeniowej? wynik jest super i tygodniowo 200 g
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry