reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Żyjemy Dziewczyny ale doba u nas za krótka. Brak czasu na cokolwiek poza pamperami i jedzeniem[emoji16] dziękuję że o nas pamiętacie. A jak u Was??
@Ewunka dzięki za cynk że o nas pytają [emoji173]
Czyli gwiazdy robią się wymagające ;) u nas podobnie jak u Ciebie tylko ze zmniejszoną siłą bo tylko jeden mały człowiek ,ale z drugim lekcje itp i też brak czasu. Pokarzesz nam dziewczynki ?... no wiesz bliźniaki i dziewczynki go takie niespełnione moje marzenie :p
 
Dziewczyny A kiedy można jogurt naturalny wprowadzać? A jeśli ja jem jogurty A małemu wychodzą krostki na twarzy tzn że jest uczulony na nabiał? Co w takim razie z tym mlekiem które pije z piersi? A od kiedy myjecie włoski szamponem u dzieci?
 
Dziewczyny A kiedy można jogurt naturalny wprowadzać? A jeśli ja jem jogurty A małemu wychodzą krostki na twarzy tzn że jest uczulony na nabiał? Co w takim razie z tym mlekiem które pije z piersi? A od kiedy myjecie włoski szamponem u dzieci?

Moja miala 9 miesiecy jak w ramach deseru z zlobku zaczela dostawac codziennie jogurt naturalny.
Mozesz sprobowac dac mu kozi, te raczej nie uczulaja.
A szamponem myje jej wlosy odkad ma jakies pol roku. Ja mam z mustelli.
 
Dziewczyny A kiedy można jogurt naturalny wprowadzać? A jeśli ja jem jogurty A małemu wychodzą krostki na twarzy tzn że jest uczulony na nabiał? Co w takim razie z tym mlekiem które pije z piersi? A od kiedy myjecie włoski szamponem u dzieci?

Wg nowych zasad rozszerzania diety można po ukończonym 6 M. Musisz obserwować jak dziecko zareaguje . My często kupujemy jogurt kokosowy z lidla bez cukru, dodaje nasiona chia i troszkę jakiegoś musu, pyszne drugie sniadanie dla mnie i dla dziecka [emoji6]A włosy myjemy od urodzenia. Mamy szampon z płynem do mycia ciała z dermy.
 
Wg nowych zasad rozszerzania diety można po ukończonym 6 M. Musisz obserwować jak dziecko zareaguje . My często kupujemy jogurt kokosowy z lidla bez cukru, dodaje nasiona chia i troszkę jakiegoś musu, pyszne drugie sniadanie dla mnie i dla dziecka [emoji6]A włosy myjemy od urodzenia. Mamy szampon z płynem do mycia ciała z dermy.
Chia dziecku?
 
reklama
Do góry