reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

@walczaca o szczescie Ja to podziwiam wszystkie mamy bliźniaków ....zawsze marzyłam o blizniaczkach ale niestety pozostaną to tylko marzenia . Zdaje sobie sprawę ile to trzeba siły i wytrwałości aby wychować dwa maleństwa w jednym czasie :yes: ja zaczynam mieć stresa czy dam radę...mój m zazwyczaj jest na weekendy ( taka ma pracę)a ja sama...młody do szkoły czyli lekcje itp. Pranie sprzątanie gotowanie , noworodek a ja sama:szok: będę musiała sobie dobrze czas zaplanować. A Tobie ktoś pomaga oprócz męża ?
Wiesz tu nie ma co podziwiać. Jakoś tal samo to wszystko się układa, u Ciebie też tak napewno będzie :-) my radzimy sobie raczej sami. Czasami teściowa wpadnie uprasować, moja mama podrzuci jakiś 0biad lub ktoś weźmie dziewczyny na spacer ale to mać raz na tydzień około półtorej godziny :-)
 
reklama
Mam taki dylemat karmia piersia dziecko w nocy na spiocha co 3 h czasem co 2 rzadziej po 4 h, od kilku dni dziecko mocno śpi i potrafi po 3 h zjeść tylko z jednej piersi albo zrobić dłuższą przerwę czy to nie zabije mi laktacji? Wybudzac? Siadać z laktatorem? Jak to u Was wygląda?
 
Misis, a masz mate edukacyjna? Moja miala 2 miesiace jak dostala i nagle sie okazalo, ze potrafi przez 20min lezec i sie bawic. I tak przy kazdym okresie jej aktywnosci, a nasze cykle mialy ok 2h-2,5h wiec dzieki temu mialam moment zeby cos zrobic. Polecam [emoji4]
Mamy taka sensoryczna, kladziemy gi na nuej na brzuszku. Teraz chcemy kupic karuzele bo ostatnio strasznie zapatrzyl sie na miski pozytywki i leżał tak ze 20 minut ale w tedy mial lepszy dzien. Teraz chcemy kupic karuzele
 
Moja zsaczela przesypiax noce jak odstawilam nocne karmienie. Miala 15miesiecy. Ale do tej pory sie budzi, bo smoczek, albo chce wody, albo cokolwiek innego. Cierpliwosci... 5miesiecy to naprawde malo...
Mi już nie chodzi tak do końca o te nocne karmienia. Tylko ja wciąż karmie moim pokarmem. Mojego ściągniętego zje 90-110 ml. Uczę ja do mleka modyfikowanego, musimy jeść bebilon progi ponieważ mała ma bóle brzuszka jak zjem coś z białkiem mleka krowiego. Dostaje mm narazie raz dziennie, ale przy jednym karmieniu zje z butli 60-80 ml. Mając 5 miesięcy. Ok jest wcześniakiem, ale i tak wydaje mi się to strasznie mało. Jak widzę maluchy, które maja po 3 miesiące zjadają po 120-140 ml.
 
reklama
Do góry