reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Też tak tłumacze mojej przeżywającej mamie ktôra mówi a ucz smaków, a bo będzie niejadek itd. Ty jak miałaś 2mce to biszkopty maczane w herbacie jadłaś takie wywody mojej kochanej mamusi. Włosów z głowy nie rwe z tego powodu że nie chce, teraz tak robie przerwe.
Bardzo madrze. Mama niech sobie gada, najgorsze co mozna zrobic to zmuszac do jedzenia. Wtedy wychowasz niejadka na bank. Moja na poczatku jadla slabo, a teraz buzia jej sie nie zamyka, ciagle wola o jedzenie [emoji1][emoji23]
 
reklama
Bardzo madrze. Mama niech sobie gada, najgorsze co mozna zrobic to zmuszac do jedzenia. Wtedy wychowasz niejadka na bank. Moja na poczatku jadla slabo, a teraz buzia jej sie nie zamyka, ciagle wola o jedzenie [emoji1][emoji23]
Na sile nie chce jej dawac. Nawet jak probowala i nie chciala to nie wmuszalam. U mnie to tez takie cisnienie pediatry tez bylo ze wprowadzac bo za malo przybrala itd ale ona wcale nie wyglada na chuda. No nic trzeba czekac.
 
Na sile nie chce jej dawac. Nawet jak probowala i nie chciala to nie wmuszalam. U mnie to tez takie cisnienie pediatry tez bylo ze wprowadzac bo za malo przybrala itd ale ona wcale nie wyglada na chuda. No nic trzeba czekac.
Smieszne podjescie pediatry biorac pod uwage, ze na poczatku to wiecej jest zabawy tym jedzeniem niz faktycznie jedzenia. Jakby Ci roczniak nie chcial jesc to mozna sie martwic. 4 miesieczne dziecko ma prawo chciec jesc tylko mleko.
 
Jesteś najlepszą mamą na świecie i wszystko co robisz jest najlepsze dla Twojego malucha. Skoro starcza Ci mleka staraj się nie podawać mm, al3 jak podasz to nic si3 nie stanie. Ja też kilka razy podałam chyba dokładnie 3, w trakcie wizyt u lekarza np o dziewczyny mają się po nim świetnie, chociaż zjadły to mniej niż mojego;-)
Jak dajesz radę z laktatorem? Ja powoli wysiadam,a mleka nadal jest ponad normę;-)
Przeważnie cud ale laktatorem też często ściągam. U nas największy problem to ból brzuszka zatrzymujące się gazy espumisan już nie pomaga.Kupka jak jest to wielkie święto nie robi jej regularnie.Jesli chodzi o urwanie to też jest uciazliwe tyle że nie cierpi przy tym A przy brzuszku już tak
 
Przeważnie cud ale laktatorem też często ściągam. U nas największy problem to ból brzuszka zatrzymujące się gazy espumisan już nie pomaga.Kupka jak jest to wielkie święto nie robi jej regularnie.Jesli chodzi o urwanie to też jest uciazliwe tyle że nie cierpi przy tym A przy brzuszku już tak
A moze sprobuj tego wiaderka antykolkowego. Moze to pomoże. Dzis mialam pierwsze spotkanie z masazu szanthala. To podobno tez jest pomocne w przemianie materii
 
Mój mały ulewa bardzo dużo. Wczoraj chciałam zobaczyć jak będzie się zachowywał po mm i podałam mu 3 butelki.Dzisiaj chciałam kontynuować mm ale nie mam serca wylać mojego mleka bo nie mam w czym już go trzymać. I teraz mam wyrzuty sumienia że podałam mu mm.Gdzies czytałam że nawet 1 butelka burzy florę jelitowa malucha jeśli wcześniej pil tylko moje.Dziewczyny rozgrzeszcie mnie albo ochrzancie
Ja bym karmiła mm tylko jak nie ma mojego. W sumie tak robię [emoji6]
 
reklama
Od dziś zero mm.Jeszcze miesiąc i 3 dni zaczniemy rozszerzanie diety i wtedy mam nadzieję wszystko się unormuje
A nie za wcześnie na rozszerzanie diety? Jeżeli Twój synek je Twoje mleko to uważam, że ma jeszcze czas na inne rzeczy. Moja za 2 tygodnie skończy 4 miesiące, ale jeszcze nie zamierzam jej dawać niczego innego poza mlekiem a jest na mm.
 
Do góry