reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Mój mały ulewa bardzo dużo. Wczoraj chciałam zobaczyć jak będzie się zachowywał po mm i podałam mu 3 butelki.Dzisiaj chciałam kontynuować mm ale nie mam serca wylać mojego mleka bo nie mam w czym już go trzymać. I teraz mam wyrzuty sumienia że podałam mu mm.Gdzies czytałam że nawet 1 butelka burzy florę jelitowa malucha jeśli wcześniej pil tylko moje.Dziewczyny rozgrzeszcie mnie albo ochrzancie
 
Mój mały ulewa bardzo dużo. Wczoraj chciałam zobaczyć jak będzie się zachowywał po mm i podałam mu 3 butelki.Dzisiaj chciałam kontynuować mm ale nie mam serca wylać mojego mleka bo nie mam w czym już go trzymać. I teraz mam wyrzuty sumienia że podałam mu mm.Gdzies czytałam że nawet 1 butelka burzy florę jelitowa malucha jeśli wcześniej pil tylko moje.Dziewczyny rozgrzeszcie mnie albo ochrzancie
Jesli masz swoje mleko i chcesz karmic to nie podawaj mm, nie ma sensu. Nie sadze zeby po nim mniej ulewal, jesli ulewa na piersi. Raczej bywa odwrotnie. Zazwyczaj ok 3go miesiaca sie sytuacja normalizuje wiec pozostaje czekac [emoji6]
 
Dziewczyny a czy wasze dzieci tez jedzą baaaardzo nieregularnie? Chciałabym żeby Nastka jadła co te 3h ale o ile wczoraj wisiała na mnie kilka godzin tak dzisiaj je bardzo niewiele... budzi sie, pociamka 5 min i sen... dlaczego tak? Macie na to jakieś sposoby bo mam wrażenie ze ona jest cały dzien głodna :(
Ślicznota! I włosy meeega [emoji173]
 
Mój mały ulewa bardzo dużo. Wczoraj chciałam zobaczyć jak będzie się zachowywał po mm i podałam mu 3 butelki.Dzisiaj chciałam kontynuować mm ale nie mam serca wylać mojego mleka bo nie mam w czym już go trzymać. I teraz mam wyrzuty sumienia że podałam mu mm.Gdzies czytałam że nawet 1 butelka burzy florę jelitowa malucha jeśli wcześniej pil tylko moje.Dziewczyny rozgrzeszcie mnie albo ochrzancie
Jesteś najlepszą mamą na świecie i wszystko co robisz jest najlepsze dla Twojego malucha. Skoro starcza Ci mleka staraj się nie podawać mm, al3 jak podasz to nic si3 nie stanie. Ja też kilka razy podałam chyba dokładnie 3, w trakcie wizyt u lekarza np o dziewczyny mają się po nim świetnie, chociaż zjadły to mniej niż mojego;-)
Jak dajesz radę z laktatorem? Ja powoli wysiadam,a mleka nadal jest ponad normę;-)
 
A więc pozdrawiamy i my. Miałyśmy dziś pobranie krwi z nas trzech ja płakałam najbardziej[emoji23][emoji23][emoji23]
20181002_081113.jpg
 

Załączniki

  • 20181002_081113.jpg
    20181002_081113.jpg
    79,6 KB · Wyświetleń: 506
reklama
Do góry