reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Jesteś wzorem mamy:-) serio. Uwielbiam czytać o Waszym życiu codziennym:-)
Ha ha ha
Dzięki .
Ja jestem mama starej daty ;) nie przemawiaja do mnie te nowości .....
Zaklinacze snu .... babcia mowi ze pieluche na glowe trzeba położyć lulac spiewac i śpi ;)
A jak ma katar to trzymac na rekach w pionie i kontrolować oddech :D
A nie nie chciało mi sie szszszszsz to kupiłam szumisia .
 
Moj Hubek teraz spi tak. Nogi gole, okryte tylko cienkim kocykiem. Dzecku sprawdza sie temp. Na karku. Jesli jesr cieply to ok, jesli mokry to jest ubrany za cieplo a najgorsza sprawa jest przegrzewanie dziecka.
Dziewczyny a mam pytanie czy kladzievie spać dziecki na brzuchu? Hubcio ma ponad 5 tygodni, rano mocno płakał i maz go dal na brzuszek izasnal. Ja sie boje troche ale jemu to bardzo odpoeiada
Moja Lenka tylko śpi na brzuszku tak lubi tak jej wygodnie
 
Dziewczyny jutro mam z Malutka pediatrę ale zapytam i was. Moja nastka od urodzenia ma na powiece czerwona plamę zajmująca praktycznie cała powiekę. Co to może być? Jutro zapytam lekarza ale do tego czasu może sie z czymś takim spotkaliście? I 2 pytanie czy żółtaczka która widać ma zdjęciu minie? Koedy?
Moja Zosia bardzo długo miała takie powieki
 
reklama
Do góry